Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast kopca Niepodległości wolą wały przeciwpowodziowe

Utworzony przez działkowiec, 23 lipca 2009 r. o 18:38
Pan Prezydent Czapski powinien się zająć min.komunikacją miejską,aby z każdego rejonu Białej dzieci mogły samodzielnie komunikacją miejską dotrzeć do szkół a ludzie do pracy w szczególności brak łączności lub ograniczona do min.Terebelska-Brzeska,Terebelska -Francuska to koszmar wogóle nie ma połączenia i pewnie wiele wiele innych. Powinien w końcu zauważyć,że Biała niedługo zostanie miastem emerytów,bo młodzi uciekają ,brak pracy,brak perspektyw. Powinien promować nasze miasto,starać się efektywnie o nowe inwestycje,które dadzą powód by tu zostać. I PRZEDE WSZYSTKIM STARAć SIę O DOTACJE Z UNII EUROPEJSKIEJ jak przedstawiciele innych polskich miast. Organizować więcej imprez kulturalnych dla swoich potencjalnych wyborców .Organizować festiwale,zapraszać ciekawych ludzi....Postawić na promocję miasta. TO MIASTO MA potencjały tylko szkoda,że nadal nie wykorzystane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodnik napisał:
Pan Prezydent Czapski powinien się zająć min.komunikacją miejską,aby z każdego rejonu Białej dzieci mogły samodzielnie komunikacją miejską dotrzeć do szkół a ludzie do pracy w szczególności brak łączności lub ograniczona do min.Terebelska-Brzeska,Terebelska -Francuska to koszmar wogóle nie ma połączenia i pewnie wiele wiele innych. Powinien w końcu zauważyć,że Biała niedługo zostanie miastem emerytów,bo młodzi uciekają ,brak pracy,brak perspektyw. Powinien promować nasze miasto,starać się efektywnie o nowe inwestycje,które dadzą powód by tu zostać. I PRZEDE WSZYSTKIM STARAć SIę O DOTACJE Z UNII EUROPEJSKIEJ jak przedstawiciele innych polskich miast. Organizować więcej imprez kulturalnych dla swoich potencjalnych wyborców .Organizować festiwale,zapraszać ciekawych ludzi....Postawić na promocję miasta. TO MIASTO MA potencjały tylko szkoda,że nadal nie wykorzystane.
Panie Wodniku z Pana to jest niepoprawny optymista, Prezydęt miał już swoją szansę i jej nie wykorzystał taka jest prawda. "Enough is enough" (wystarczy już) ponieważ nie stać nas na zmarnowanie kolejnych lat. Koniec martyrologii i zasług pora na pracę. Ja wiem że łatwiej jest coś rozwalić i sprzedać Ja....kiemu lub innym. Czas się skończył.Więcej chleba i igrzysk mniej supermarketów.
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2009 r. o 21:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hata napisał:
taak, nic tylko stadion, żeby gówniarze mieli co niszczyć, najlepiej wydane pieniądze to na stadion, dla bydła, bo kibicami tych młodzieńców nazwać nie można :-/ Kto chodzi na mecze ten wie, że przyśpiewki typu: "raz dwa trzy, Siedlce psy" są na porządku dziennym. Wymieniłem i tak delikatną, są "lepsze". Teraz III Liga, to przyjadą ich odpowiednicy z innych miast i będą mieli co palić, gdzie się wyżywać - zgraja deb***i. A normalny człowiek bedzie musiał na to patrzeć, zamiast na mecz. Opamiętajcie się, III Liga jest, stadion trzeba poprawić, ale nie za wszelką cenę! A co to, nie ma ważniejszych spraw w mieście do załatwienia tylko piłka nożna. Przecież (prawie) każdy piłkarz to pół-mózg, albo deb*** całkowity. Zdarzają się wyjątki, ale potwierdzają regułę tylko. Wystarczyło popatrzeć na zachowania byłego radnego p. Broniewicza (piłkarzyna) na sesjach RM i widać od razu, że głowa nie pracuje jak należy (swoją drogą Czapski też jak piłkarz czasami). A wał, wał niech Sosnowskiemu Zieloną wyrówna, co on taki aktywny? Chyba kampanię zaczął, jego prawo. Ja na jego miejscu jednak bym się skupił na wyganianiu ptaków z Parku Radziwiłowskiego, a wałem-czy on potrzebny, niech się zajmą fachowcy.
Chodzę na mecze wiele już lat i nie tylko w Białej Podlaskiej. Chamstwo oczywiście jest ale broń Boże nie dominuje, szczególnie w Białej Podlaskiej. Zapytam, czy 50 -100 oszołomów ma być powodem by stadionu nie budować? Ten stadion to wstyd dla miasta i wystarczy popatrzeć nawet na inne miasteczka Radzyń, Rejowiec, Krasnystaw, o Łęcznej nie wspomnę. W Puławach także rozpoczęto budowę nowego stadionu. Władze potrafią budować i zarabiać na tych obiektach pieniądze. Uważam, że miasto potrzebuje rożnych inwestycji w tym sportowym i jak napisałem powyżej inwestycje, które mogą przynieść miastu zysk powinny być pierwszoplanowe. Argument, że piłkarze to półmózgi i dlatego nie należny budować stadionów jest bardzo ciekawy i stawia pana w szeregu nie pół mózgów ale ćwierćmózgów. Jestem bardzo ciekaw ilu piłkarzy pan zna by wysnuć taką interesującą statystykę. Rozumiem, że był pan na sesjach Rady Miasta i stał u boku prezydenta Czapskiego stad ocena Broniewicza/ kto nie z nami jest deb***em!/. Szkoda, że zapomniał pan kto wybrał Broniewicza na przewodniczącego Rady. Czytelników informuję, że był to AS/ prezydenta/, SLD i PSL. Pan Broniewicz zgłupiał natychmiast po odejściu z ekipy prezydenta. A może zmądrzał i chwała mu piłkarzowi za to. Wszystkim znawcom tematów wszelakich proponuję udział w wyborach samorządowych, po co krytykować Sosnowskiego, pan zrobi to wszystko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...