Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast na ryby, wydali na pensje. FAPA to "przechowalnia polityków" PSL

Utworzony przez Gość, 24 lipca 2012 r. o 21:23
wiezien napisał:
Mam nadzieje ze kazdy karierowicz z brudami na zapleczu pojdzie tam gdzie jego miejsce. [/quote] [quote name='wiezien' timestamp='1343732728' post='659331'] Mam nadzieje ze kazdy karierowicz z brudami na zapleczu pojdzie tam gdzie jego miejsce.
Ale to najwpierw protektorzy partyjni czyli obecny koalicjant pasujący do wszystkich kolorów/ byleby dawali koryto i bezkarność / musi odejść ze sceny do lamusa .Do władzy muszą dojść ludzie typu Ziobry ale bez obciążeń solidarnościowych i nieumoczonych w aferach.Aby to się stało wybory muszą być bezpośrednie w okręgach jednomandatowych a partiom nalęży zabrać dotacje z budżetu/niech ich finansują członkowie ze składek/. Jak się dobrze astanowić to zobaczysz,że wśród obecnych elit nie ma takich ludzi a ci co rządzą nigdy nie uchwalą takiej ordynacji na mocy ,której nikt ich nie wybierze no bo kto o zdrowych zmysłach zagłosuje na antka policmajstra i jego kolegów nie wspomnę o drelowskich osobistościach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są jakieś granice których ci ludzie nie przekroczą. Jak można ślizgając się po radach, spółkach, fundacjach czy gabinetach, zarabiać setki tysiące złotych. Przecież ci ludzie tak naprawdę, nie są w stanie w sposób rzetelny i sumienny wykonać żadnej pracy. http://www.tvn24.pl/...y,270218,s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy są jakieś granice których ci ludzie nie przekroczą. Jak można ślizgając się po radach, spółkach, fundacjach czy gabinetach, zarabiać setki tysiące złotych. Przecież ci ludzie tak naprawdę, nie są w stanie w sposób rzetelny i sumienny wykonać żadnej pracy. http://www.tvn24.pl/...y,270218,s.html
Napewno są to granice przyzwoitości i uczciwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komentarze pod poniższym artykułem, odzwierciedlają opinie prawie wszystkich Polaków. Piszę "prawie", bo niema tam chyba ani jednego, który wziąłby w obronę "tą" partię i jego prezesa. http://wiadomosci.wp...1ef80&_ticrsn=3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajmy trochę prawdy o lokalnych i nie tylko politykach psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo Zniesmaczony napisał:
Czy komentarze pod poniższym artykułem, odzwierciedlają opinie prawie wszystkich Polaków. Piszę "prawie", bo niema tam chyba ani jednego, który wziąłby w obronę "tą" partię i jego prezesa. http://wiadomosci.wp...1ef80&_ticrsn=3
na forach piszą tylko frustraci, malkontenci, zawistnicy, lenie, darmozjady i ci co się nudzą i to jestem ja pozytywów jak na lekarstwo na każdej stronie i w każdym temacie jest, pooglądaj sobie wszyscy psioczą a świat jest piękny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na forach piszą tylko frustraci, malkontenci, zawistnicy, lenie, darmozjady i ci co się nudzą i to jestem ja pozytywów jak na lekarstwo na każdej stronie i w każdym temacie jest, pooglądaj sobie wszyscy psioczą a świat jest piękny
Bardzo trafne spostrzeżenie ! To do której kategorii siebie zaliczasz: frustratów, darmozjadów ? Świat jest piękny tylko nie każdy chce podróżować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na forach piszą tylko frustraci, malkontenci, zawistnicy, lenie, darmozjady i ci co się nudzą i to jestem ja pozytywów jak na lekarstwo na każdej stronie i w każdym temacie jest, pooglądaj sobie wszyscy psioczą a świat jest piękny
Powiedział Pan polityk i zdefraudował trochę społecznego grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYCIĄĆ PRZY WYBORACH WSZYSTKICH ZIELONYCH KACYKÓW OTO JEDYNA METODA NA TĘ PATOLOGIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO PRAWDA ŻE PAN PRZEMYSŁAW LITWINIUK MIMO TAK MŁODEGO WIEKU BYŁ W ZARZĄDACH 30-tu SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA ???  CZY MOŻNA TO JAKOŚ SPRAWDZIĆ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO PRAWDA ŻE PAN PRZEMYSŁAW LITWINIUK MIMO TAK MŁODEGO WIEKU BYŁ W ZARZĄDACH 30-tu SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA ???  CZY MOŻNA TO JAKOŚ SPRAWDZIĆ ???
Wystarczy jeden bardzo pracowity młodzian że aż innym brakuje pracy, a pracy jest mnóstwo, leży wręcz na ulicy tylko trzeba się schylić, nie biadolić, mękolić, kwękolić, jękolić, brzęczeć i stękać. Praca jest i to także dla młodych, czego przykładem jest Pan dr Przemysław Litwiniuk, by żyło się lepiej. Pisze on tak o sobie:"Interesuję się historią oraz problematyką samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego. Znam język angielski. Wolny czas lubię spędzać na rowerze, podziwiając uroki naszego Podlasia. Zimą preferuję narciarstwo." Ja tutaj widzę jeszcze jeden zawód który to wszystko łączy w sobie - praca listonosza. Tylko ta znajomość angielskiego, ja znam ruski i to mnie w zupełności wystarcza by kupić cygarety lub salarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy jeden bardzo pracowity młodzian że aż innym brakuje pracy, a pracy jest mnóstwo, leży wręcz na ulicy tylko trzeba się schylić, nie biadolić, mękolić, kwękolić, jękolić, brzęczeć i stękać. Praca jest i to także dla młodych, czego przykładem jest Pan dr Przemysław Litwiniuk, by żyło się lepiej. Pisze on tak o sobie:"Interesuję się historią oraz problematyką samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego. Znam język angielski. Wolny czas lubię spędzać na rowerze, podziwiając uroki naszego Podlasia. Zimą preferuję narciarstwo." Ja tutaj widzę jeszcze jeden zawód który to wszystko łączy w sobie - praca listonosza. Tylko ta znajomość angielskiego, ja znam ruski i to mnie w zupełności wystarcza by kupić cygarety lub salarkę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...