Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast szkolnych uroczystości będą roboty

Utworzony przez nick, 29 września 2008 o 13:48
czy to ważne kiedy wydaje mi się że chodzi o to aby był remont a czy będzie miesiąc czy dwa później to co pan redaktor znalazł temat że ho ho
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widac referat oswiaty UM pieknie koordynuje wszelkie prace w szkolach. Dac im podwyzki. Dobrze, ze dyrektor szkoly ma na kogo zwalic wine. Czyli widzicie Panstwo - winni sa robotnicy!. I znowu urzedasy maja racje, a dzieci sobie poskacza po dolach, moze jakas belka komus na leb spadnie - oby decydentom.
0
Oto jak władza bije pianę - przez co Tort urodzinowy musi poczekać do czerwca. Radnego Henryka Grodeckiego, nauczyciela w Publicznym Gimnazjum nr 4 dziwi, że prace remontowe zaczęły się po 9 miesiącach i dlaczego dopiero na jesień przesuwa się rozpoczęcie inwestycji oświatowych? Mnie dziwi dlaczego Pan nie walczył o to wcześniej na sesjach Rady Miasta jeszcze jako radny, by do tego nie doszło. Kłopoty z przetargiem... - wyjaśnia dyrektor Jakuiec, dalej mówi że zwycięzca przetargu zwlekał z wejściem na plac budowy - faktycznie można tylko sobie pluć w brodę i przyjąć słowa pocieszenia od bialskiego prezydenta, że to nie ma dużego znaczenia, czy świętuje się na jesieni, czy na wiosnę. Oby w te bajki uwierzyli absolwenci! Czekam na ich komentarze.
0
guzik napisał:
Oto jak władza bije pianę - przez co Tort urodzinowy musi poczekać do czerwca. Radnego Henryka Grodeckiego, nauczyciela w Publicznym Gimnazjum nr 4 dziwi, że prace remontowe zaczęły się po 9 miesiącach i dlaczego dopiero na jesień przesuwa się rozpoczęcie inwestycji oświatowych? Mnie dziwi dlaczego Pan nie walczył o to wcześniej na sesjach Rady Miasta jeszcze jako radny, by do tego nie doszło. Kłopoty z przetargiem... - wyjaśnia dyrektor Jakuiec, dalej mówi że zwycięzca przetargu zwlekał z wejściem na plac budowy - faktycznie można tylko sobie pluć w brodę i przyjąć słowa pocieszenia od bialskiego prezydenta, że to nie ma dużego znaczenia, czy świętuje się na jesieni, czy na wiosnę. Oby w te bajki uwierzyli absolwenci! Czekam na ich komentarze.
A skąd wiadomo, że nie walczył? Albo jak była decyzja Rady to piłka leży po stronie prezydenta. TO nie pierwsza inwestycja w mieście która jest wykonywana z takim poślizgiem. To zwykła nieudolność urzędników miasta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: