Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamienił ich życie w koszmar

Utworzony przez Marcel, 4 listopada 2010 o 08:15
Zamienił ich życie w koszmar. Czy to możliwe, że człowiek, który zamienił w koszmar życie kilku osób, może czuć się bezkarny? Historia Romana P. pokazuje, że niestety tak. Mężczyzna co najmniej od kilku lat wyszukuje kobiety, z którymi próbuje nawiązać bliższą znajomość, a gdy ofiara chce zerwać kontakt, osacza ją. Nęka telefonami, nachodzi, śledzi, napada i bije. Prześladowanie może ciągnąć się latami. O wszystkim wiedzą policja i wymiar sprawiedliwości, ale wydają się bezradni. Czy musi dojść do tragedii, żeby ktoś powstrzymał prześladowcę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marcel napisał:
Zamienił ich życie w koszmar. Czy to możliwe, że człowiek, który zamienił w koszmar życie kilku osób, może czuć się bezkarny? Historia Romana P. pokazuje, że niestety tak. Mężczyzna co najmniej od kilku lat wyszukuje kobiety, z którymi próbuje nawiązać bliższą znajomość, a gdy ofiara chce zerwać kontakt, osacza ją. Nęka telefonami, nachodzi, śledzi, napada i bije. Prześladowanie może ciągnąć się latami. O wszystkim wiedzą policja i wymiar sprawiedliwości, ale wydają się bezradni. Czy musi dojść do tragedii, żeby ktoś powstrzymał prześladowcę?
no chyba możliwe jak widzisz .W Polsce wszystko jest możliwe
0
Był o tym program w celowniku.
0
Gość napisał:
Był o tym program w celowniku.
a ten celownik jest powtarzany? kurcze nie było mnie w domu -też znam osobiscie tego typa -wygoniłam go z domu ze 3 lata temu i jakoś mam spokój -ale wiem co to za ziółko
0
można odtworzyć w internecie
0
Nie jestem pewien, ale tu jest link chyba do wspomnianego materiału TVP 1 na temat dokonań Romana P. tej sprawy: http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/04112010/3015669
0
Tą nagonkę dofinansował chyba Stacho G wróg Romana P
0
Gość napisał:
Tą nagonkę dofinansował chyba Stacho G wróg Romana P
nie wiem czy ktoś dofinansował.ale znam Romana od ponad 10 lat.wiem jaki jest podły wiem ze nalezało mu się juz dawno takie manto.Sam tego chciał wszystkich tylko ośmieszał,wykorzystywał finansowo.a szczególnie tych którzy nie maja pojecia ile np kosztuje wydanie folderu,czy kartek pocztowych.bólili jak za zgniła rybe a on sie smiał -Ale to juz inny temat,a jesli chodzi o kobiety to mnie to tez po części dotyczy.Nie sypiałam z nim dlatego miałam łatwiej go odizolować.ale wiem ile przykrosci mi zafundował.pił nawet ze starszych osób całkiem sędziwych.Lubił intrygi
0
A gdzie ten gość pracuje przypadkiem nie zajmuje jakiejś intratnej posady?
0
Gość napisał:
A gdzie ten gość pracuje przypadkiem nie zajmuje jakiejś intratnej posady?
on? wystarczy że baby pracuja i dobrze zarabiaja które nękał -to mało? co to znaczy mieć .....to coś w spodniach
0
Kiedyś stał się bardzo pozytywnym bohaterem pisma "Nie". No nie?
0
czytelnik napisał:
Kiedyś stał się bardzo pozytywnym bohaterem pisma "Nie". No nie?
a jak z albumem -nie wiecie czy wyda ,czy nie ?
0
~do opaczności~ * * Grupa Goście Napisano 06 listopad 2010 - 18:58 #5402 na sąsiednim forum odkryto że janowianin ..... Zamienił ich życie w koszmar. Czy to możliwe, że człowiek, który zamienił w koszmar życie kilku osób, może czuć się bezkarny? A tu 270 stron krzyczy i woła o pomstę !!! że też Zamienił ich życie w koszmar. Czy to możliwe, że człowiek, który zamienił w koszmar życie kilku osób, może czuć się bezkarny? Gdzie jest ta sprawiedliwość ? miejmy nadzieję że jest opaczność i będzie czuwać!!!!
0
Panie chroń nas od takich ludzi.
0
Gość napisał:
on? wystarczy że baby pracuja i dobrze zarabiaja które nękał -to mało? co to znaczy mieć .....to coś w spodniach
moze zrobic z niego ....wójta Janowa -taki operatywny,kreatywny i ...pociagajacy !!! co wy na to?
0
Gość napisał:
moze zrobic z niego ....wójta Janowa -taki operatywny,kreatywny i ...pociagajacy !!! co wy na to?
no to chyba godna propozycja
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: