Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZAMIESZANIE na skrzyżowaniu

Utworzony przez aa, 4 sierpnia 2011 r. o 21:25
Przeglądam przepisy o ruchu drogowym i nie mogę znależć zasady kierowania ruchem przez funkcjonariusza przy sprawnie dzialającej sygnalizacji świetlnej .Może szanowne grono mnie oświeci .Na zielonym stoją ,na czerwonym jadą . Kto odpowiada za bezpieczeństwo . Są inne sposoby można sygnalizację przełączyć w tryb awaryjny i wtedy się wykazywać.Taka sytuacja miała miejsce wczoraj w Międzyrzecu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, ze prawka nie masz Oczywiscie wazniejsze sa znaki policjanta, niz swiatla. Zalozmy, ze policjant kieruje ruchem na skrzyzowaniu, jak ma wylaczyc swiatla? Dwa razy klasnac? Swiatla nie musza byc wylaczone by policaje mogly kierowac ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Przeglądam przepisy o ruchu drogowym i nie mogę znależć zasady kierowania ruchem przez funkcjonariusza przy sprawnie dzialającej sygnalizacji świetlnej .Może szanowne grono mnie oświeci .Na zielonym stoją ,na czerwonym jadą . Kto odpowiada za bezpieczeństwo . Są inne sposoby można sygnalizację przełączyć w tryb awaryjny i wtedy się wykazywać.Taka sytuacja miała miejsce wczoraj w Międzyrzecu.
To były policjant, a obecnie Komendant Straży Miejskiej! PS. Ale z tym kierowaniem to mu szło blado!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
To były policjant, a obecnie Komendant Straży Miejskiej! PS. Ale z tym kierowaniem to mu szło blado!
A ON SIĘ NADAJE DO KIEROWANIA RUCHEM, CHYBA NA KRZYŻÓWCE W WITOROŻU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę i patrzę a tu stoi na skrzyżowaniu komendant straży miejskiej i macha rękami jak by oganiał się od much .Ludzie byli tak zaskoczeni że zamiast jechać szybciej zwalniali bo nie wiedzieli po co on tak macha .Panie komendancie proponuję udać się na kurs kierowania ruchem i przypomnienia komend jakie się podaje kierowcom .Inaczej wychodzi śmiesznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...