Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamłyniec: Nietrzeźwy 20-latek znieważył policjantów

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2011 o 19:32
Byłoby prościej sku***syna je***ego pijaka zastrzelić i wrzucić do jeziora.Może by nie wypłyną a chłopaki nie musieli by sobie gównem rąk brudzić i nie mieli by papierkowej roboty.Jak ktoś nie potrafi pić alkoholu to niech pije mleko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Regułą jest, że gówno zawsze wypływa na powierzchnię.
0
w dawnych czasach dostałby gówniarz w dziób i byłoby ''po zawodach''.
0
Łooooo! Ale nius... A mnie znieważył wczoraj trzeźwy dziesięciolatek pozdrawiając serdecznym palcem przez tylną szybę BMW prowadzonego przez blond mamuśkę... Pewnie wracali z kościoła...
0
Cynik napisał:
Łooooo! Ale nius... A mnie znieważył wczoraj trzeźwy dziesięciolatek pozdrawiając serdecznym palcem przez tylną szybę BMW prowadzonego przez blond mamuśkę... Pewnie wracali z kościoła...
A to zasrancen, tak bez powodu?
0
Ano bez powodu, może tatuś zawsze tak robi
0
Cynik napisał:
Ano bez powodu, może tatuś zawsze tak robi
Czy mogę tak uogólnić że im lepszy samochód tym większe buractwo nim jeździ.Ja tam mam rower i sobie chwalę.
0
Pawlak napisał:
Czy mogę tak uogólnić że im lepszy samochód tym większe buractwo nim jeździ.Ja tam mam rower i sobie chwalę.
Uogólniając warto podkreślić markę BMW Rowerzyści raczej nie pozdrawiają zmotoryzowanych najpopularniejszym gestem ale może być to spowodowane ich obawą o własne bezpieczeństwo
0
Cynik napisał:
Uogólniając warto podkreślić markę BMW Rowerzyści raczej nie pozdrawiają zmotoryzowanych najpopularniejszym gestem ale może być to spowodowane ich obawą o własne bezpieczeństwo
Brnąc dalej w uogólnienia jak widzę Merola to od razu skręcam do rowu, a jak BMW to jeszcze chowam się za drzewo, tak na wszelki wypadek. Jakim samochodem jeździsz Cyniku?
0
Pawlak napisał:
Brnąc dalej w uogólnienia jak widzę Merola to od razu skręcam do rowu, a jak BMW to jeszcze chowam się za drzewo, tak na wszelki wypadek. Jakim samochodem jeździsz Cyniku?
Jeżdżę Volvo, przede mną rowerzyści nie muszą uciekać Nawet dawców organów puszczam przodem
0
Cynik napisał:
Jeżdżę Volvo, przede mną rowerzyści nie muszą uciekać Nawet dawców organów puszczam przodem
Niestety niezbyt popularna marka i pozwolisz że dalej będę stosował moją metodę, dzięki niej jeszcze dycham. Tkwiąc dalej w uogólnieniach to z tego zespołu maszyna - człowiek ten drugi nadal pozostaje najbardziej zawodnym elementem.
0
Pawlak napisał:
Niestety niezbyt popularna marka i pozwolisz że dalej będę stosował moją metodę, dzięki niej jeszcze dycham. Tkwiąc dalej w uogólnieniach to z tego zespołu maszyna - człowiek ten drugi nadal pozostaje najbardziej zawodnym elementem.
Stosujesz najlepszą metodę aby zachować integralność członków i zdrowie ogólne. Tak więc nie tylko pozwalam ale i zachęcam do pozostania przy niej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: