Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żaneta posiedzi dłużej?

Utworzony przez henryk szczepanski, 8 listopada 2008 o 02:36
Durnowaty sędzia!!! Ciekawe czy naszych ulubieńców z wiejskiej, albo swoich kolesi partyjnych też by tak ciężko doświadczył za dużo większe przewinienia. I to się nazywa sPRAWIEDLIWOŚĆ po polsku... Wstyd i szkoda słów na takie sądy i osądy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech siedzi, kradnie, fałszuje dokumenty, a ma dopiero 19 lat...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Henryku: Dlaczego Pan pisze, że "Durnowaty sędzia!!!"? Czy jeżli ktoś popełnia drobne przestępstwo to nie należy go ścigać i karać za nie? Przecież ta dziewczyna miała łagodną karę - prace społecznie użyteczne i nie chciała w ten sposób odbywać kary, więzienie wydaje się być jedynym zamiennikiem dla niej. JEdnak dziwne, że jest aż tak leniwa i nie chce się uczyć tam skoro ma taką szansę....... Pisanie do gazet i wzbudzanie litości - d;a mnie nieporozumienie, bo niby dlaczego ją teraz uniewinnić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hm...tak naleze karac...ale wszystkich jednakowo.....a Pan Poseł Kurski ile dostanie??????? a inni...wiem..prawo i sprawiedliwosc to dwie rozne sprawy...ale coż, policji wzrosly statystyki i wykrywalnosc...a groźniejsi bandyci sa na wolności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZA PODROBIENIE LIGITYMACJI KARA WIĘŻIENIA -A ZA WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIETELNYM I UCIECZKA Z MIEJSCA WYPADKU I TO PANA POLICJANTA Z DROGÓWKI Z WŁODAWY SĄD NIE ARESZTOWAŁ.CZYSTA KPINA NASZYCH SĘDZIÓW.PA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
henryk szczepanski napisał:
Durnowaty sędzia!!! Ciekawe czy naszych ulubieńców z wiejskiej, albo swoich kolesi partyjnych też by tak ciężko doświadczył za dużo większe przewinienia. I to się nazywa sPRAWIEDLIWOŚĆ po polsku... Wstyd i szkoda słów na takie sądy i osądy.
Ta wypowiedź jest znieważeniem i za to też można zostać ukaranym. Tylko po co karać biednego człowieka, który nie wie, że sędziowie nie mogą należeć do partii politycznych... Dziewczyna dostała karę ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu prac społecznie użytecznych. Prac tych nie wykonywała, to co miał zrobić sąd? Przepisy są jednoznaczne, zarządza się zastępczą karę pozbawienia wolności. Gdyby sąd nie zareagował a prasa by o tym napisała, zaraz zaczęłyby się głosy, że sądy nie pilnują wykonywania kar a przestępcy się śmieją. Ale cóż, na prawie, medycynie i piłce nożnej znają się wszyscy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabił żonę, posiedzi 4,5 roku Na 4,5 roku więzienia (groziło mu 12 lat) skazał dziś Sąd Okręgowy w Zamościu 60-latka spod Dołhobyczowa za śmiertelne skatowanie żony. Jak to się ma do kary za podrabianie legitymacji ? Nie pochwalam postępowania dziewczyny ale....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sklepach spożywczych fałszuje się daty ważności na bierząco. Kiedy zostaną złapani, nikt ich nie zamyka. Wiadomo jaki to ma skutek dla klijenta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Imię i nazwisko sędziego, który wydał ten wyrok, wraz ze zdjęciem powinno zostać upublicznione - żeby każdy miał okazję tego kretyna kopnąć w d... dziwne, że polskie sądownictwo nie wykazuje się taką samą bezwzględnością w egzekwowaniu prawa od pedofilii (tych w sutannach również) czy stadionowych kiboli. Oby wspomniany sędzia był zdrowy, bo rozumu to mu już nie przybędzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkam niedaleko tej panny, może i nie była ukarana za zakłócanie spokoju ale napewno ten spokój zakłócała wielokrotnie. Jej zachowanie po spożyciu alkoholu jest dobrze znane i policji i sąsiadom z bloku bo jej powroty do domu nad ranem nie raz stawiały na nagi pół osiedla. Wiemy też doskonale o jej zamiłowaniu do muzyki, kiedy jej słuchała również sąsiedzi musieli, dniami i nocami!!! Nie wiem czy poniosła zasłużoną karę ale nie wierzę w jej skruchę ani poprawę na przyszłość. Najgorsze jest chyba to, że w domu został jeszcze jej młodszy brat po którego zachowaniu wnioskuję że zmierza w podobnym kierunku co siostra...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak oto durnowate społeczeństwo w durnowaty sposób niszczy autorytet sądów, a (tu już pominę przymiotnik) redaktorzy może zajęliby się słusznymi sprawami. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że te publikacje, to jedna wielka manipulacja. Czyżby była to krewna jakiegoś redaktora z branży??? W taki sam sposób można opisać sprawę każdego przestępcy - od nietrzeźwego rowerzysty do mafiosa i biadolić, jak to mu źle w więzieniu. A pani psycholog z więzienia jest od pomocy psychologicznej, a nie od decydowania o tym jaką ktoś powinien dostać karę. Jeśli panna się nie zgadzała z karą, to mogła się odwoływać od wyroku, mogła iść wykonać pracę, mogła wnosić o odroczenie wykonania itd. Ale skoro miała to wszystko gdzieś, to teraz nie ma się co nad nią rozczulać. Do szkoły chodzić się nie chce bo po co, legitymację się fałszuje, kradnie, pracować się nie chce bo po co, a redaktor jeszcze o niej pisze artykuł ???? Następna uciśniona przez bialski wymiar sprawiedliwości. Ludzie, gdzie ja żyję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sędzia zazula to kawal ........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sklepach spożywczych fałszuje się daty ważności na bierząco. Kiedy zostaną złapani, nikt ich nie zamyka. Wiadomo jaki to ma skutek dla klijenta w przychodniach nie może lekarz przyjąć, bo ma za dużo pacjentów... kółka się zamykają, najlepiej żeby wyzdychali !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZEMU SĘDZIA ZAZULA JEST TAKI PODLY NIE IDZIE NA RĘKE SKAZANYM JAK SKAZANY NAPRAWI BLĘDY W BIALEJ W SĄDZIE JEST KLAN ZAZULUW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mich napisał:
CZEMU SĘDZIA ZAZULA JEST TAKI PODLY NIE IDZIE NA RĘKE SKAZANYM JAK SKAZANY NAPRAWI BLĘDY W BIALEJ W SĄDZIE JEST KLAN ZAZULUW
No tak niech dalej kradnie w sklepach... i "podrabia" dokumenty (za 2-5 lat Twoją kartę kredytową) Błysk "INTELEKTU" - gratulacje !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest przewinienie , to kara tez musi być.Od rzemyczka do kamyczka - tak mówi stare polskie przyslowie .Zasłużuła na to .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
haha napisał:
No tak niech dalej kradnie w sklepach... i "podrabia" dokumenty (za 2-5 lat Twoją kartę kredytową) Błysk "INTELEKTU" - gratulacje !!!
Bo dwie sprawiedliwości są w Polsce, a idąc tokiem twojego rozumowania to powinien dać jej dożywocie bo w przyszłości może np ukraść rower (recydywa) staruszkowi. Znaj proporcjum mocium Panie. Jak masz miliony to i masz KK w głębokim poważaniu.
Ostatnio edytowany 6 czerwca 2010 o 21:49
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wójtowie a szczególnie jeden łamie notorycznie prawo i przyznaje się do tego to sędzia potrzebuje trzech lat na podjęcie decyzji jak go ukarać. A wy tu bronicie sędziów. Ja mam bardzo niepochlebne zdanie na temat ich pracy podobnie moi znajomi i znajomi znajomych. Coś w tym systemie powinno się zmienić bo zmierzamy donikąd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zbrodnia w Wierzchowinach Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Skocz do: nawigacji, szukaj Zbrodnia w Wierzchowinach - zbrodnia popełniona na ukraińskiej ludności wsi Wierzchowiny w dniu 6 czerwca 1945. Oskarżany o wymordowanie prawie 200 mieszkańców jest oddział Narodowych Sił Zbrojnych pod dowództwem Mieczysława Pazderskiego Szarego. Część historyków dowodzi, że NSZ-owcy zabili jedynie 19 ludzi, którzy mieli być komunistycznymi konfidentami, natomiast reszta straciła życie z ręki oddziału pozorowanego, sformowanego dla celów prowokacyjnych przez NKWD. Interpretacja wydarzeń w Wierzchowinach jest problematyczna, w sprawie tej funkcjonują w okresie od 1989 do 2007 roku dwie zupełnie sprzeczne opinie sądowe[1] - pierwszy z nich z dnia 8 maja 1998 obarcza odpowiedzialnością NSZ, drugi natomiast z dnia 4 lutego 1999 zaprzecza mu wskazując, iż bezkrytycznie przyjęto wyrok komunistycznego sądu z 15 czerwca 1953 i nie wzięto pod uwagę istotnych dowodów i ustaleń historycznych. Niektórzy historycy przytaczają niebędące oryginałami[2] dokumenty, sporządzone jako odpisy przez funkcjonariuszy komunistycznych służb bezpieczeństwa, m .in. MBP. Wiarygodności tych dokumentów nie można jednoznacznie potwierdzić, gdyż wielokrotnie tego typu materiały były preparowane[2] w celu wykorzystania przez komunistyczne władze przeciwko działaczom podziemia niepodległościowego w pokazowych procesach po wojnie[3], jednak bywają one niejednokrotnie cytowane przez badaczy tamtego okresu. Jeden z niebędących oryginałem odpisów, podpisany adnotacją "za zgodność" przez sowieckiego oficera MUBP[2], por. Wojciusza - "raport sytuacyjny "Szarego" do dowódcy AS NSZ Okręgu Lublin z 9 czerwca 1945", stwierdza: "Melduję, że oddziały AS po koncentracji ruszyły pod moim dowództwem na Zamość, według rozkazu. W drodze postanowiono zlikwidować kilka ukraińskich wsi. Pierwszą i najbliższą miała być wieś Wierzkowiny oi Kisłan (...) Wierzchowiny otoczono ze wszystkich stron i wycięto 194 osoby narodowości ukraińskiej. Kilkunastu zdołało uciec"[4]. Na wieść o wydarzeniach w Wierzchowinach z Chełma wysłana została 60-osobowa grupa pościgowa złożona z kilku funkcjonariuszy UB, kilkunastu milicjantów i 40 podchorążych szkoły oficerów artylerii WP. Oddziały "Szarego" zastawił na nią zasadzkę, w wyniku której funkcjonariuszy UB i milicjantów zabito, a podchorążych wcielono do swoich szeregów. Po niepowodzeniu tej akcji w pościg ruszyła na samochodach ciężarowych 160-osobowa grupa operacyjna sowieckiego 98. pułku wojsk pogranicznych NKWD, złożona z doświadczonych żołnierzy frontowych (część źródeł podaje, że była to pancerna jednostka Armii Czerwonej i oddziały KBW, liczące w sumie ok. 2 tys. żołnierzy), grupa wyposażona była w samochody pancerne[5] i lotnictwo. W rezultacie doszło do kilkudniowych walk zakończonych katastrofą dla zgrupowania NSZ. Główne siły "Szarego" (w sile ok. 300 ludzi) zaskoczone 10 (11) VI we wsi Huta w pow. chełmskim, zostały całkowicie rozbite. Poległo 166[5] żołnierzy, w tym mjr Pazderski i większość dowódców, rannych zostało 30 żołnierzy NSZ, a do niewoli dostało się 11 osób, reszta rozpierzchła się. Spłonęły także 164 budynki w miejscu starcia. Straty grupy operacyjnej NKWD wyniosły: 1 zabity i 6 rannych, z czego 4 zmarło. Ponadto zginęło 2 funkcjonariuszy UBP i 2 żołnierzy WP. Po bitwie, na pierwszej stronie "Szczerbca" – lokalnego organu NSZ, nr 23 z 23 VI 1945 r. - ukazał się nekrolog Mieczysława Pazderskiego. Pomordowanych mieszkańców Wierzchowin upamiętnia pomnik-mogiła, znajdujący się w centrum miejscowości.[/b]
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: