Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapalił się dom w centrum Białej Podlaskiej

Utworzony przez pio, 14 kwietnia 2009 r. o 19:10
W którym miejscu to było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było za TELE PIZZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam w tej pizzerni jak ten dom się zapalił. Straszny widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o losie jak to jest centrum białej podlaskej to niezla dziura to miasto...dobrze ze nikomu sie nic nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mam byc centrum napisał:
o losie jak to jest centrum białej podlaskej to niezla dziura to miasto...dobrze ze nikomu sie nic nie stalo
Takie polskie miasta. Od ulicy strój a od wewnątrz gnój. Zupełnie jak w południowych krajach Europy. Nawet w Lublinie takie zadupie można znaleźć w centrum miasta. Trzeba się tylko rozejrzeć, albo być odrobinę spostrzegawczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej jest jeszcze gdzieniegdzie stara drewniana zabudowa w centrum i w sumie dobrze, bo przynajmniej to miasto czymś się wyróżnia, a nie same murowane budynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj z Osiedla Młodych dym z tego pożaru, ale sądziłem, że to palą się łąki koło al.Tysiąclecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja mieszkam obok.. Za ciekawie to nie wygladalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...