Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacisz za parkowanie w centrum miasta

Utworzony przez ~kierowca~, 11 marca 2009 r. o 02:10
Nareszcie, już dawno powinna być w BP strefa płatnego parkowania. Będzie luźniej w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Nissan stojący pod balkonem gabinetu prezydenta (i wjeżdżający na to miejsce na zakazie ruchu), również objęty będzie tymi opłatami ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Prezydent wydał pozwolenie na budowę Rywala a później na jego użytkowanie w sytuacji gdy inwestor nie zapewnił odpowiedniej ilości miejsc parkingowych adekwatnie do wielkości powierzchni handlowej obiektu. Czy w centrum miasta (jego sercu jak to pisano na stronie internetowej inwestora) można budować dowolnie duży obiekt łamiąc lub naginając przepisy prawa jak też zasady zdrowego rozsądku. Tu powinien ktoś odpowiedzieć za sytuację która przecież stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia osób w rejonie ul. Narutowicza. Patrole policyjne i mandaty nie rozwiążą problemu bezpieczeństwa a fundowanie z podatków bialczan parkingu panu P. pachnie grubszą aferą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan Prezydent będzie płacił za swojego nissana który stoi pod samymi schodami urzędu miasta na Pl.Wolności? Strefa parkowania to odpowiedź nieudolnego prezydenta na potrzeby mieszkańców. nie ma parkingów to zmniejszmy liczbę samochodów. śmiechu warte. Tak to rządzić każdy może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za chwilę, będzie jak w Lublinie, przetarg na administrowanie parkingiem miejskim i stawka 20zł za godzinę !, zresztą najlepiej na tym przeniesieniu urzędów, sądów, samochodów, mebli, klamek i ludzi do Lublina, wyszły busy i parkingowi w Lublinie, którzy sami nie wiedzą już ile brać za postój samochodu w centrum Lublina, a czas postoju nie liczą już w godzinach tylko w minutach, a miejsc i tak tam nie ma; zaraz w Białej P., będzie propaganda PR, że skoro w Lublinie jest 20zł za godzinę parkowania, to w Białej P. nie będzie tak źle, jak osoba która wygra przetarg na adm. parkingu zaproponuje np. 5zł; radni z preziem to poprą, bo niby czemu nie brać pieniędzy, jak ktoś daje, i tak niedługo, będzie strach gdzieś stanąć, żeby nie usłyszeć: nie zapłacił pan za parking, 500zł kary lub odcholujemy samochód na parking za miasto!, o i wtedy będzie wszystkim (decydentom) dobrze, zamiast wybudować więcej miejsc parkingowych, np. udzielając pozwolenia na budowę takiego coś, jak rywal !, wszystkie markety mają parkingi pobudowane przez inwestora, przy okazji budowy marketu, a tu jeden rywal tego nie ma, czy ktoś był ślepy jak podpisywał zgodę na budowę tego "cudaka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snake napisał:
za chwilę, będzie jak w Lublinie, przetarg na administrowanie parkingiem miejskim i stawka 20zł za godzinę !
Wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele. A skoro nie do końca wiesz, o co chodzi ze stawką 20zł w Lublinie, to bądź łaskaw nie wypowiadać się w tym temacie bo niepotrzebnie siejesz ferment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snake napisał:
za chwilę, będzie jak w Lublinie, przetarg na administrowanie parkingiem miejskim i stawka 20zł za godzinę !, zresztą najlepiej na tym przeniesieniu urzędów, sądów, samochodów, mebli, klamek i ludzi do Lublina, wyszły busy i parkingowi w Lublinie, którzy sami nie wiedzą już ile brać za postój samochodu w centrum Lublina, a czas postoju nie liczą już w godzinach tylko w minutach, a miejsc i tak tam nie ma; zaraz w Białej P., będzie propaganda PR, że skoro w Lublinie jest 20zł za godzinę parkowania, to w Białej P. nie będzie tak źle, jak osoba która wygra przetarg na adm. parkingu zaproponuje np. 5zł; radni z preziem to poprą, bo niby czemu nie brać pieniędzy, jak ktoś daje, i tak niedługo, będzie strach gdzieś stanąć, żeby nie usłyszeć: nie zapłacił pan za parking, 500zł kary lub odcholujemy samochód na parking za miasto!, o i wtedy będzie wszystkim (decydentom) dobrze, zamiast wybudować więcej miejsc parkingowych, np. udzielając pozwolenia na budowę takiego coś, jak rywal !, wszystkie markety mają parkingi pobudowane przez inwestora, przy okazji budowy marketu, a tu jeden rywal tego nie ma, czy ktoś był ślepy jak podpisywał zgodę na budowę tego "cudaka"
To może niech prezydent parkuje tam gdzie petenci przychodzący do urzędu. Bo zanim człowiek zaparkuje gdziekolwiek :czy to na parkingu naprzeciwko na którym nagminnie brak jest miejsca czy tez pod urzędem z tejże samej strony na , którym są 2 miejsca to najeździ sie niesamowicie, straci dużo czasu a przy tym i nerwów i jak juz wkońcu dotrze do urzędu to pani w okienku powie mu że jest już 15 i ona już nie pracuje.. A tak nawiasem to godziny pracy są wogle nie dostosowane do potrzeb mieszkańców bo raz że urząd jest do 15 a większośc osób pracuje do 17-18 to dwa : w soboty nic nie załatwi bo urząd jest zamkniety....paranoja. A z parkowaniem to powinniśmy robic jak nasz gospodrz: pod zakaz i na zakazie i tak bedzie najlepiej bo skoro władzy można to i nam petentom też WKOŃCU PODATKI PŁACIMY I MOŻE TEŻ NAM COŚ SIĘ NALEŻY PANIE "prezydencie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
Dlaczego Prezydent wydał pozwolenie na budowę Rywala a później na jego użytkowanie w sytuacji gdy inwestor nie zapewnił odpowiedniej ilości miejsc parkingowych adekwatnie do wielkości powierzchni handlowej obiektu. Czy w centrum miasta (jego sercu jak to pisano na stronie internetowej inwestora) można budować dowolnie duży obiekt łamiąc lub naginając przepisy prawa jak też zasady zdrowego rozsądku. Tu powinien ktoś odpowiedzieć za sytuację która przecież stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia osób w rejonie ul. Narutowicza. Patrole policyjne i mandaty nie rozwiążą problemu bezpieczeństwa a fundowanie z podatków bialczan parkingu panu P. pachnie grubszą aferą.
Folwarczek Biała to od zawsze była dobra intrata. Wielu cwaniaków sobie z tego folwarczku dobrze żyje, potrzebna podwyżka o 8% wynagrodzeń dla prezesów spółki co wodą handluje to myk pdwyżka ceny wody dla mieszkańców, niech głupi płacą. Kiedy to się skończy ?. Kiedy władze samorządowe przestaną wodzić bialczan za nos ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalka napisał:
To może niech prezydent parkuje tam gdzie petenci przychodzący do urzędu. Bo zanim człowiek zaparkuje gdziekolwiek :czy to na parkingu naprzeciwko na którym nagminnie brak jest miejsca czy tez pod urzędem z tejże samej strony na , którym są 2 miejsca to najeździ sie niesamowicie, straci dużo czasu a przy tym i nerwów i jak juz wkońcu dotrze do urzędu to pani w okienku powie mu że jest już 15 i ona już nie pracuje.. A tak nawiasem to godziny pracy są wogle nie dostosowane do potrzeb mieszkańców bo raz że urząd jest do 15 a większośc osób pracuje do 17-18 to dwa : w soboty nic nie załatwi bo urząd jest zamkniety....paranoja. A z parkowaniem to powinniśmy robic jak nasz gospodrz: pod zakaz i na zakazie i tak bedzie najlepiej bo skoro władzy można to i nam petentom też WKOŃCU PODATKI PŁACIMY I MOŻE TEŻ NAM COŚ SIĘ NALEŻY PANIE "prezydencie"
Z tymi godzinami pracy Urzędu to nie jest chyba tak, z tego co wiem to Urząd pracuje do 17.00, a pozostałe Urzędy już nie. Myślę, że wszyscy chcieliby parkować najlepiej wjeżdżadjąc do Urzędu wprost (lub do sklepu) i proszę o propozycję gdzie zrobić parking koło Urzędu?. Wydaje mi się, że jest budowany parkng na starym przedszkolu pomiędzy ulicami Janowską i Piłsudskiego i to chyba na sporo miejsc (zresztą jest o tym w artykule), a i jeszcze jest parking koło cmentarza zawsze stoi pusty, a blisko chyba stamtąd do centrum? W każdym normalnym mieście w centrum są strefy płatnego parkowania, i nie ma co płakać, że będzie trzeba płacić. Jeżeli chodzi o Rywal, to być może faktycznie jest coś z tym nie tak, nie znam dokladnie zapisów ustawy prawo budowlane, ale z tego co mi się wydaje to powierzchnia lokalu usługowo handlowego powinna odpowiadać jakiejś ilości miejsc parkingowych i w tym przypadku jest ich chyba za mało, inwestor musi zapewnić te miejsce (vide Carrefour, Kaufland, i tak dalej). Ale może to jest też zawiść niektórych osób, że takim inwestorem jest akurat Pan P.? Proszę spojrzeć na inne nasze "centra handlowe" (jeżeli takimi możemy je nazwać) czy też mają odpowiednią ilość miejsc parkingowych? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt ważny napisał:
Z tymi godzinami pracy Urzędu to nie jest chyba tak, z tego co wiem to Urząd pracuje do 17.00, a pozostałe Urzędy już nie. Myślę, że wszyscy chcieliby parkować najlepiej wjeżdżadjąc do Urzędu wprost (lub do sklepu) i proszę o propozycję gdzie zrobić parking koło Urzędu?. Wydaje mi się, że jest budowany parkng na starym przedszkolu pomiędzy ulicami Janowską i Piłsudskiego i to chyba na sporo miejsc (zresztą jest o tym w artykule), a i jeszcze jest parking koło cmentarza zawsze stoi pusty, a blisko chyba stamtąd do centrum? W każdym normalnym mieście w centrum są strefy płatnego parkowania, i nie ma co płakać, że będzie trzeba płacić. Jeżeli chodzi o Rywal, to być może faktycznie jest coś z tym nie tak, nie znam dokladnie zapisów ustawy prawo budowlane, ale z tego co mi się wydaje to powierzchnia lokalu usługowo handlowego powinna odpowiadać jakiejś ilości miejsc parkingowych i w tym przypadku jest ich chyba za mało, inwestor musi zapewnić te miejsce (vide Carrefour, Kaufland, i tak dalej). Ale może to jest też zawiść niektórych osób, że takim inwestorem jest akurat Pan P.? Proszę spojrzeć na inne nasze "centra handlowe" (jeżeli takimi możemy je nazwać) czy też mają odpowiednią ilość miejsc parkingowych? Pozdrawiam
Nie wiem czy "pracuje" ale otwarty jest do 15.30 tylko we wtorki chyba do 17.00, pewnie mają jakieś iso co jak widać niekoniecznie przekłada się na wygodę mieszkańców. Myślę że nie chodzi tu o zawiść do Pana P. lecz o tzw. ład przestrzenny w mieście o którym nie powinny decydować "dojścia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlew parkingowy jak się patrzy na zaścianku był zawsze....... Miejsc parkingowych ubywa możne parę słupków jak warszawie wstawić to tu to tam co...? Do parkowanego w centrum auta służbowego - dorzućmy jeszcze kilka pochowanych na ul. Rzecznej , al. 1000-lecia , ul. brzeskiej , powstańców itd radiowozów dobrze świadczących o stróżach prawa którzy aby trzymać statystyki wystawiają mandaty dla np. taksówkarzy za "postój w nie dozwolonym miejscu lub na skrzyżowaniu" samemu ukrywając się oraz parkując na skrzyżowaniu ...? Statystyki rosną , radość w gminie że hej.... Obserwuję tę obłudę z niesmakiem , kto i kiedy tego nauczył....? A nadgorliwi stróże prawa latający z ukrytymi kamerami obok kolegów z "suszarką" na tej że samej ulicy w tym samym czasie aby na pewno UKARAĆ wszystkich winnych...... Ciut wstyd PS przepraszam że odbiegłem od tematu ale chciałem tą radością z nieubłaganego aparatu wykonawczego podzielić się z walnym gremium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie wiem czy "pracuje" ale otwarty jest do 15.30 tylko we wtorki chyba do 17.00, pewnie mają jakieś iso co jak widać niekoniecznie przekłada się na wygodę mieszkańców. Myślę że nie chodzi tu o zawiść do Pana P. lecz o tzw. ład przestrzenny w mieście o którym nie powinny decydować "dojścia".
Witam, byłem sprawdziłem, Urząd jest codziennie czynny do godz. 17.00 od jakiś dwóch lat, widzę że kolega nie często bywa w magistracie, a i ISO jest od jakiś 3 lat, dowiedziałem się tego od bardzo miłej Pani, która pracuje w Biurze Obsługi Klienta, zresztą pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 marca 2009 roku przybyłem do Białej Podlaskiej. Jadąc ulicą Piłsudskiego zauważyłem stojący na zakazie zatrzymywania srebrny samochód Nissan LB12345. Godzina 14:15 - z automatu pod Telepunktem dzwonię na 997 z informacją, że samochód należący do Urzędu Miasta stoi na zakazie. Pan Policjant bardzo nieuprzejmy. Najpier odsyła mnie do Straży Miejskiej, gdy domagam się interwencji żąda podania danych. Odpieram, że nie moge ich podać. Na to on: "no to ja wyślę patrol za pół godziny". Godzina 14:20. Patrolu policji nie ma ale jest jedna kobiecina- Strażniczka Miejska- stojąca naprzeciwko parkingowej zatoczki na Piłsudskiego przed Urzędem Miasta i wypisująca mandat kierowcy ciemnej hondy LBIG... zaparkowanej na kopercie z napisem "Urząd Miasta". Srebrny Nissan LB 12345 nadal stoi więc uprzejmie pytam Panią Strażniczkę, czy jego kierowca również otrzyma mandat. Pani Strażniczka Miejska odpiera, że nie otrzyma bo to samochód Urzędu Miasta- jest jej znany a ponadto "każdy o tym wie". Poucza mnie (pieszego), że nie znam się na znakach drogowych bo samochodom Urzędu Miasta wolno w tym miejscu parkować (na wprost wejścia do UM od strony Piłsudskiego). Nie mam czasu więc odchodzę. Godzina 14:30. Pani Strażniczki już nie ma, Nissan LB 12345 odjechał a za wycieraczką Hondy siedzi karteczka z pieczątką Straży Miejskiej. Zakaz zatrzymywania ustawiony na początku ul. Piłsudskiego (od strony Placu Wolności) "Nie dotyczy zaopatrzenia i służb miejskich". Ciekaw jestem czy ów Nissan LB12345 jest samochodem zaopatrzenia (może w wódkę?) a może służb miejskich (sprzątaczki opróżniającej kosze wokół magistratu?). Ciekawi mnie też dlaczego na moje zgłoszenie nie przyjechała Policja... Może nie ma benzyny? Bo... Tak na marginesie tych zdarzeń.... Godzina 14:52, Aleja Tysiąclecia: pieszy patrol drogówki poucza idącą ścieżką dla rowerów parę żeby szła chodnikiem Powiedzcie mi, że Biała Podlaska nie będzie kiedyś zaściankiem Wszak... "co wolno WOJEWODZIE..." Pozdrowienia od Cynika (mieszkańca Lublina- wielbiciela pięknych studentek) dla zaściankowych bialskich "kumendantuf"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
Dlaczego Prezydent wydał pozwolenie na budowę Rywala a później na jego użytkowanie w sytuacji gdy inwestor nie zapewnił odpowiedniej ilości miejsc parkingowych adekwatnie do wielkości powierzchni handlowej obiektu. Czy w centrum miasta (jego sercu jak to pisano na stronie internetowej inwestora) można budować dowolnie duży obiekt łamiąc lub naginając przepisy prawa jak też zasady zdrowego rozsądku. Tu powinien ktoś odpowiedzieć za sytuację która przecież stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia osób w rejonie ul. Narutowicza. Patrole policyjne i mandaty nie rozwiążą problemu bezpieczeństwa a fundowanie z podatków bialczan parkingu panu P. pachnie grubszą aferą.
Skandal, skandal, skandal, w Białej kwitnie korupcja, zbudował Rywal, bez odpowiedniego parkingu, a wszystko to za zgodą prezydenta. Skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Skandal, skandal, skandal, w Białej kwitnie korupcja, zbudował Rywal, bez odpowiedniego parkingu, a wszystko to za zgodą prezydenta. Skandal!!!
Wyluzuj, po drugiej stronie ulicy Brzeskiej, w piwnisy Sądu Rejonowego jest duży parking. Ja tam wjadę. A Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...