Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zastawie: Kierowca śmiertelnie potrącił pieszą

Utworzony przez aaa, 29 lutego 2012 r. o 10:16
Ile osób jeszcze musi zginąć żeby ktoś wpadł na pomysł żeby pieszy w nieoświetlonym miejscu miał założoną kamizelką odblaskową OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami piesi nie dają szans tym kierującym pojazdami. Coś na ten temat wiem. Bezmyślność ludzi poruszających po jezni ;pieszo,rowerami, ciągnikami z doczepionymi maszynami rolniczymi dość często świadczy o całkowitym braku wyobraźni tych użytkowników dróg. Jak dodatkowo trafią na wyfiukowanego gówniarza za kierownica Opla Omegi albo BMW to tragedia gotowa.Myślę że przy tym stanie dróg i przydrogowej infrastrukturze nic nie da się zrobić z tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Ile osób jeszcze musi zginąć żeby ktoś wpadł na pomysł żeby pieszy w nieoświetlonym miejscu miał założoną kamizelką odblaskową OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!!!!
Do tego trzeba dojrzeć -spróbuj ubrać 75-cio letnią babcię w kamizelkę odblaskową kiedy ona idzie do kościoła albo poplotkować do sąsiadki....Nie wiesz co mówisz -ona woli zginąć. Byłem świadkiem (w podobnym przypadku),interwencji policyjnej na trasie do Kazimierza. Radiowóz się zatrzymał ,wysiadł funkcjonariusz i chciał pouczyć kobietę w takim wieku ,że prowadzi po jezdni krowy na zbyt długich przyponach. Ta im odrzekła,że jak policjanci nauczą krowy fruwać to problem kolizji z nimi zniknie. Kiedy policjant sięgnął po bloczek mandatowy to ta podniosła spódnicę obróciła się wydając jednocześnie funkcjonariuszowi polecenie - o oooo tu mi ten mandat włóż.Nie wiem jak się sprawa zakonczyła bo bąki pogoniły krowy w jedną stronę ,kobieta poszła w drugą stronę a radiowóz zjechał na bok odblokowując zatarasowany pas jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi i rowerzyści na wsiach,dbajcie o swoją widoczność i uważajcie,bo potem wszystko jest na kierowców.Rowerzyści wyłaniają się z ciemności i wyjeżdżają pod same koła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media. Pieszy to także uczestnik ruchu drogowego.Nie wmawiajcie pieszym ,że tylko kierowca ma zachować ostrożność na jezdni. Może bez przerwy podkreślajcie ,że pieszy zanim wejdzie na jezdnię dokładnie się rozgląda, a nie wchodzi bo ma "pierwszeństwo" - często tylko do karetki. Często zdarza się tak, że pieszy wchodzi na przejście - bo ma pierwszeństwo- wogóle nie rozglądajac się lub nie patrząc w stronę ewentualnie nadjeżdżających pojazdów. A może zachęcić do używania kamizelek odblaskowych. Pieszy, który uczestniczy w wypadku lub kolizji , a nie posiada kamizelki odblaskowej SAM PŁACI ZA KOSZTY LECZENIA I REHABILITACJI. Skutek murowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Do tego trzeba dojrzeć -spróbuj ubrać 75-cio letnią babcię w kamizelkę odblaskową kiedy ona idzie do kościoła albo poplotkować do sąsiadki....Nie wiesz co mówisz -ona woli zginąć. Byłem świadkiem (w podobnym przypadku),interwencji policyjnej na trasie do Kazimierza. Radiowóz się zatrzymał ,wysiadł funkcjonariusz i chciał pouczyć kobietę w takim wieku ,że prowadzi po jezdni krowy na zbyt długich przyponach. Ta im odrzekła,że jak policjanci nauczą krowy fruwać to problem kolizji z nimi zniknie. Kiedy policjant sięgnął po bloczek mandatowy to ta podniosła spódnicę obróciła się wydając jednocześnie funkcjonariuszowi polecenie - o oooo tu mi ten mandat włóż.Nie wiem jak się sprawa zakonczyła bo bąki pogoniły krowy w jedną stronę ,kobieta poszła w drugą stronę a radiowóz zjechał na bok odblokowując zatarasowany pas jezdni.
Bo widzisz to jest polska mentalność że jak polak nie czuje bata nad głową to mu się w d***e przewraca powinni babci wypisać mandat i kwit do sądu za znieważenie policjanta i gwarantuje że drugi raz by tego nie zrobiła.W POLSCE BRAKUJE NIEUCHRONNOŚCI KARY CZY JAK TO ZWĄ I DLATEGO JEST JAK JEST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowania powypadkowe http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...