Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymano Polaka podejrzanego o zabójstwo angielskiego jubilera

Utworzony przez Gość, 21 lutego 2012 r. o 10:40
"Ireneusz M. dokończy teraz w Polsce odsiadywanie wyroku za rozboje, a następnie zostanie przekazany do Wielkiej Brytanii" ... i gitara. Tam odsiedzi za morderstwo dłużej niż u nas, bo w Polsce średnia realna odsiadka za morderstwo to tylko 7 lat (mimo wyroków kilkunastoletnich lub nawet 25 letnich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym go wysłał do Putina aby tam odsiedział dożywotkę (tam szybciej dobiłby do "mety" Teraz pytanie - jaki idiota wydał decyzję aby to niebezpieczne zwierze wypuścić z klatki ?. Tu widać na przykładzie jakie mamy korzyści z zatrudnianych stadami psychologów ....dobra i długa gumowa pała,oraz kula u nogi na solidnym łańcuchu kosztowałaby o wiele wiele mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkim rozbawieniem czytam częste wypowiedzi naszych rodaków o niechęci jaka do nas żywią i często okazują Brytyjczycy. W m-cu grudniu byłem przez dziesięć dni w Londynie i uwierzcie mi, ze to (polskojęzyczne) co spotyka się np. w Metro trudno nazwać ludźmi! Zresztą podobne wrażenie sprawiła na mnie „Polonia” w Rzymie i Sztokholmie! Polonia napisałem z cala świadomością używając cudzysłowu, bo ta stara Polonia nie zadaje się z przybyszami z kraju! A wiecie dlaczego......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
Z wielkim rozbawieniem czytam częste wypowiedzi naszych rodaków o niechęci jaka do nas żywią i często okazują Brytyjczycy. W m-cu grudniu byłem przez dziesięć dni w Londynie i uwierzcie mi, ze to (polskojęzyczne) co spotyka się np. w Metro trudno nazwać ludźmi! Zresztą podobne wrażenie sprawiła na mnie „Polonia” w Rzymie i Sztokholmie! Polonia napisałem z cala świadomością używając cudzysłowu, bo ta stara Polonia nie zadaje się z przybyszami z kraju! A wiecie dlaczego......?
Ja wiem dlaczego - "DLATEGO" S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sam ryj i te ohydne tatuaże 50 lat bez wyroku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Wami. Za ryj co najmniej dozywocie a za caloksztalt stryczek. Sam mieszkam w UK i widze co sie dzieje. Zaraz po wejsciu Polski do UE przyjechalo bardzo wiele fajnych mlodych ludzi. Niestety wieksze gro z nich wrocilo do Polski ukladac sobie zycie a na ich miejsce zaczal naplywac element i margines spoleczny co Nas normalnych Polakow boli. Sam mieszkalem na Kalinie i wielu z tych co kiedys przesiadywalo w Kalince jest teraz tutaj i uwierzcie mi nic ich zycie nie nauczylo. Niestety z ogromnej rzeszy znajomych przebywajacych w UK pozostala tylko garstka ktora tez wiaze sie z zamiarem powrotu do Polski. Angole tez stali sie wobec Nas nieufni i mniej przyjazni jak kiedys w pewnym sensie wiaze sie to z kryzysem ale w duzej mietze spowodowane jest to naszym zachowaniem. Mam nadzieje ze kiedys sie to zmieni i ludzie ktorzy beda przyjezdzac tutaj do pracy beda tact sami jak Ci ktorzy wrocili do kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow to co polacy wyrabiaja za oceanem mordercy powinni wisiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I NA JAKI GROM ICH WYPUSZCZAĆ NA PRZEPUSTKI TAKIE WSZY POWINNO SIE ZAMKNĄĆ BEZ WODY,NIECH ZDYCHA W MĘCZARNIACH PARE DNI I PO KŁOPOCIE,JEB.........GNIDA!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
Z wielkim rozbawieniem czytam częste wypowiedzi naszych rodaków o niechęci jaka do nas żywią i często okazują Brytyjczycy. W m-cu grudniu byłem przez dziesięć dni w Londynie i uwierzcie mi, ze to (polskojęzyczne) co spotyka się np. w Metro trudno nazwać ludźmi! Zresztą podobne wrażenie sprawiła na mnie „Polonia” w Rzymie i Sztokholmie! Polonia napisałem z cala świadomością używając cudzysłowu, bo ta stara Polonia nie zadaje się z przybyszami z kraju! A wiecie dlaczego......?
angole zdaradzili nas do ruskich i oddali pod ich wladze i teraz mamy prawo u nich zarabiac i niech nam zrefunduja ubytki w ekonomji. ja tam sie nie przejmuje tylko do roboty chodze na noc a w dzien spie albo poluje na jakies lale na miescie angili mam w dupioe i nic mi nie zrobia bo mam prawo pobytu i zatrudnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet z jajami... napisał:
angole zdaradzili nas do ruskich i oddali pod ich wladze i teraz mamy prawo u nich zarabiac i niech nam zrefunduja ubytki w ekonomji. ja tam sie nie przejmuje tylko do roboty chodze na noc a w dzien spie albo poluje na jakies lale na miescie angili mam w dupioe i nic mi nie zrobia bo mam prawo pobytu i zatrudnienia
Oj ....biedaku te Twoje "lale" są już zajęte przez Arabów i Afrykańczyków, tak wiec nie poluj tylko się wysypiaj przed nocna praca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.thurston-village.co.uk/Neighbourhood%20Watch.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
http://www.thurston-village.co.uk/Neighbourhood%20Watch.htm
W naszej prasie teą powinni pokazać twarz a nie zasłaniać mordercę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten osobnik miał pseudonim MELON i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po ryju widać,że przecwelony w pupę kryminalista.Dzieci,które się rodzą z takimi ryjami jak ten tłuczek powinny być od razu wyrzucane przez okno szpitalne burkom na pożarcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż spadłem z krzesla : Jaki on paskudny Kur*a brzydszej japy nie widziałem d*** mojej kozy jest ładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta napisał:
Za sam ryj i te ohydne tatuaże 50 lat bez wyroku...
za taki wpis ciebie na sybir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...