Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zboczeniec atakował kobiety w ustronnych miejscach, 23-latek zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Ot przykładny obywatel CCCP - i mało zdolny NKA-wudzista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne kobiety. Takie święte pewnie i pewnie żadana nie prowokowała wyglądem. Facet sie rodzi zboczeńcem, a kobieta święta krowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa wyżej: Choćby i ktoś nago stał na ulicy to nikt nie ma prawa go ani macać ani molestować!!!!!!!!!!!!!!! i nieważne czy to baba czy facet!!!!! skądś ty się urwał że mówisz o prowokowaniu! nawet jakby chciała na początku a potem jej się odechciało to jaja trzeba zacisnąć i się powstrzymać, bo każdemu może się odwidzieć ochota na cokolwiek z kimkolwiek. Widać że tobie przydałoby się jakieś molestowanie, moze przez jakiegoś homo i to silniejszego od ciebie, byś zrozumiał że jak ktoś mówi nie to znaczy nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mnie to spotkało! Świnia z niego! Wstydziłam sie powoedziec komuś. Wiem, ze było wiecej ofiar.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...