Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbulitów: Motocyklista bez prawa jazdy ciężko ranny w wypadku

Utworzony przez ., 22 czerwca 2011 r. o 20:50
Tak to jest jak się kupi motocykl a na prawko już nie stać!Jak obserwuję motocyklistów z nr.rej.z pow.t.j LBI to śmiech mnie ogarnia wielki.Ci mieszkańcy pod bialskich wiosek nie mają żadnego pojęcia o motocyklach.Kupi taki jeden z drugim motocykl za ostatnie pieniążki a na strój już nie stać!Często widzę jak frajerzy jeżdżą w dżinsach i (o zgrozo)sportowych butach.Matołki zrozumcie,że takim ubiorem robicie krypto reklamę prawdziwym motocyklistom i sami narażacie własne zdrowie i życie.Taki struj naprawdę nie kosztuje dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciebie nie stac na slownik i tez zyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu dobrze że sam jesteś miejski blokers, i nie czepiaj się LBI. Jak mu zajechał to i skóra by nie pomogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img.zryte.pl/jezdze_bez_blokad_w_skuterze_wiec_wiem_co_to_ryzyko_dziwko_19583.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżył ??? Hmmm...szkoda, wielka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Przeżył ??? Hmmm...szkoda, wielka szkoda.
wiesz co- Ciebie mi szkoda frajerze! Najlepiej jest oceniac nie znając sytuacji. Życzę Ci abyś pewnego pięknego dnia jadąc przepisowo na swoim skuterze lub swoim maluchem napotkał gościa, który postanowi zajechac Ci drogę bo będzie miał ochotę pogadac ze swoim kumplem a Ty wtedy będziesz modlił się o to abyś przeżył. Nie jesteś Bogiem czy też jakimś bogiem aby móc decydowac o tym czy szkoda, że ktoś przeżył czy też i nie. Szkoda mi Ciebie bo zapewne z takim podejściem do ludzkiej tragedii nie zaznałeś wiele miłości w życiu stąd też Twoja zgryźliwośc. Mam nadzieję, że to przeczytasz! pozdrawiam, Marta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam to ja jestem tym motocyklista i jezdze motorami 11 lat kombinezon tez posiadam lecz jechalem po swiadectwo dlatego na lekko ubrany i wiadomo ze bym sie ugotowal tam w skorce i to zaledwie 15 minut drogi... spedzilem 44 dni w szpitalu mialem 3 operacje wczoraj wkoncu mnie wypuscili przeszedlem skladania szycia oraz przeszcz skory za duze obrazenia mialem na sobie 99 szwów i czeka mnie jeszcze 2 operacje mam sztywna prawa noge ktorej juz nie zegne z powodu ze nie patrzy sie w lusterka oraz nie uzywa kierunkow... "MARTA" wie co mowi bo to ona jechala z naprzeciwko i wszystko widziala i dzieki niej zawdzieczam zycie bo nikt do mnie nie podszedl gdy lezalem nieprzytomny i schodzilem na inny swiat z braku krwi a gapiów bylo wrecz wielu a tylko jedna osoba zlitowala sie na de mna... kierowca tamtego samochodu zlamal pare przepisow mianowicie zatrzymal sie na przeciwko samochodu co utrudnia ruch nie ustapil pierwszensta przy cofaniu i nie wlaczyl kierunku i nie moglem przewidziec takiego ruchu nie zdarzylem nawet wcisnac hamulcow gdybym nie zacza wyprzedzac to bym zginal na miejscu przez wbicie sie forda... jeszcze raz dziekuje MARCIE dzieki jej szybkiej reakcji i pomocy wciaz zyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na pewno jechałeś z dopuszczalna prędkością? - komu te durnoty chcesz wcisnąć? takim zajobom jak ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie ze tak zadna ekspertyza policyjna nie zaprzeczyla ze przekroczylem predkosc zreszta w terenie zab. 50 ograniczenie ja przestrzegam przepisy w przeciwienstwie do innych... jak sie widzi ze samochod zwalnia i zatrzymuje na poboczu to logiczne jest ze sie zwalnia a nie jedzie z ta sama predkoscia za tym samochodem gdy zaczalem wyprzedzac to samochod zaczal raptem cofac i skrecac tylem bez kieruku wiec gdzie ty myslenie?? zreszta fakty mowia same za siebie ta osoba odpowie w sadzie za nie ustapienie pierwszensta bez kierunk skrecal NIE UDZIELIL PIERWSZEJ POMOCY(do 3 lat wiezienia) co jest jego obowiazkiem w moim przypadku prawie zmarlem... malo tego mam stale i powazne uszczerbki na zdrowiu a mam dopiero 19 lat tu klania bardzo duzo odszkodowanie i reta inwalidzka bo zostalem przypisany grupie iwalidow... wiec co bedziesz kwestionowal "GOSCIU" jak sie nie patrzy w lusterka to pozbawiasz kogos szans zyciowych i marzen!!!!! jakie mamy szanse na motorach przy zderzeniu znikome a wiekszosc wypadkow jest przez samochody!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...