Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbulitów: Siedem osób rannych w wypadku na drodze K-63 (zdjęcia)

Utworzony przez maf, 23 maja 2010 o 18:38
I zeby tradycji stalo sie zadosc, jak co weekend wiejski cwaniaczek przyczynia sie do wypadku. Cale szczescie ze tym razem nikt nie zginal, szkoda natomiast ze ucierpialo w tym wypadku dziecko. Zastanawia mnie jak dlugo modna bedzie ryzykowna jazda "na krawedzi", zeby orzyszpanowac maloletnim dupom?? Mistrzowie prostej, mam propozycje, spotkajmy sie na torze, przyjedzcie swoimi zdezelowanymi "bezwypadkowymi" "serwisowanymi w ASO" wszelkiej mascji zlomami. Przekonacie sie jak malo wiecie i jak wiele powinniscie sie nauczyc zeby komus i sobie nie zrobic krzywdy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Założę się, że znowu jest winny 19-letni kierowca Audi.
0
NIE CHCE NIKOGO WYBIELAC ALE NIE MOZNA Z GORY ZAKŁADAC ZE MALOLAT JEST SPRAWCA. JA SAM MAM 22 LATA I 4 LATA JEZDZE DLA FIRMY PRZEWOZOWEJ I NIE MIALEM JESZCZE WYPADKU, 1 KOLIZJA [NIE Z MOJEJ WINY] DO WSZYSTKIEGO TRZEBA MIEC GŁOWE I PRZEDE WSZYSTKIM DYSTANS DO SAMEGO SIEBIE A BEDZIE DOBRZE... RACZEJ
0
znowi szczeniak chciał zaimponować !
0
maf napisał:
I zeby tradycji stalo sie zadosc, jak co weekend wiejski cwaniaczek przyczynia sie do wypadku. Cale szczescie ze tym razem nikt nie zginal, szkoda natomiast ze ucierpialo w tym wypadku dziecko. Zastanawia mnie jak dlugo modna bedzie ryzykowna jazda "na krawedzi", zeby orzyszpanowac maloletnim dupom?? Mistrzowie prostej, mam propozycje, spotkajmy sie na torze, przyjedzcie swoimi zdezelowanymi "bezwypadkowymi" "serwisowanymi w ASO" wszelkiej mascji zlomami. Przekonacie sie jak malo wiecie i jak wiele powinniscie sie nauczyc zeby komus i sobie nie zrobic krzywdy
............. Nie znasz a piszesz "wiejski cwaniaczek" !!! Człowieku opanuj się!!! Po co wogóle komentujesz ?!!! Jak nic nie wiesz!!
0
Magda... napisał:
............. Nie znasz a piszesz "wiejski cwaniaczek" !!! Człowieku opanuj się!!! Po co wogóle komentujesz ?!!! Jak nic nie wiesz!!
...... Jeszcze dodam: MY MAMY IMIĘ!! NA PEWNO NIE DUPY !!!
0
Magda... napisał:
...... Jeszcze dodam: MY MAMY IMIĘ!! NA PEWNO NIE DUPY !!!
Komentuje ponieważ mam do tego prawo, mam również na to wielką ochotę. Mówisz że nie "wiejski cwaniaczek" ? a ja uważam że jest, lub jesteś nim w 100%. Zamiast wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji to odbijacie piłeczkę w moją stronę. Cieszcie się, że nikt tego weekendu przez Was nie zginął.
0
maf napisał:
Komentuje ponieważ mam do tego prawo, mam również na to wielką ochotę. Mówisz że nie "wiejski cwaniaczek" ? a ja uważam że jest, lub jesteś nim w 100%. Zamiast wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji to odbijacie piłeczkę w moją stronę. Cieszcie się, że nikt tego weekendu przez Was nie zginął.
.... "wiejskim cwaniaczkiem" to ty jesteś! Nie byłes na miejscu, więc nie wiesz co tam sie działo!! Myślisz, że to tylko nasza wina?! Jeżeli tak to się mylisz! Zajmij się swoimi sprawami... Dziwny jesteś. Piszesz o człowieku nie znając GO!!!
0
~Magda~ napisał:
.... "wiejskim cwaniaczkiem" to ty jesteś! Nie byłes na miejscu, więc nie wiesz co tam sie działo!! Myślisz, że to tylko nasza wina?! Jeżeli tak to się mylisz! Zajmij się swoimi sprawami... Dziwny jesteś. Piszesz o człowieku nie znając GO!!!
Mogę napisać co tylko będę chciał i nie sądzę że mogłabyś mnie drogie dziecko powstrzymać Powiedz mi jakie Ty masz pojęcie o jeździe samochodem? Podejrzewam że kompletnie zerowe, ale chętnie Ci wytłumaczę, przyjdź do mnie na kurs, skończ najpierw gimnazjum.
0
maf napisał:
Mogę napisać co tylko będę chciał i nie sądzę że mogłabyś mnie drogie dziecko powstrzymać Powiedz mi jakie Ty masz pojęcie o jeździe samochodem? Podejrzewam że kompletnie zerowe, ale chętnie Ci wytłumaczę, przyjdź do mnie na kurs, skończ najpierw gimnazjum.
Jakbyś chciał wiedzieć to mam jakieś pojęcie! Na przepiasach tez sie znam! A ty mógłbyś nie oceniać ludzi po tym co ci ktos powiedzał lub po przeczytaniu.... Dobra kończe to beznadziejne pisanie z toba!
0
dzieci wymiencie sie numerami gg i tam kłóćcie sie do konca
0
no jak sie zdobywa 8 punktow w 2 dniu prawka to jest patologia a po za tym na znaki sie patrzy a nie liczy sie na fuksa
0
hmm.. po pierwsze to proponuje pojechac na to skrzyżowanie i zobaczyć jak ono jest zarośnięte i że ch*j widać. Pozatym, to nie zawsze musi być wina małolatów. Magda ma bardzo duże pojęcie o samochodach i przepisach, bo przyjaźnię się z nią od 11 lat. I wieśniakiem też nie jest. Wieśniak to tak jakby taki człowiek ze wsi, a Magda i Agata żyją w normalnym mieście i w ogóle. Mirek też wcale nie chciał zaszpanować "przed dupami" tylko chciał normalnie przejechac, ale że tam są zarośla i ledwo widać to juz inna sprawa.. Weźcie też pod uwagę, że nie tylko oni są winni, bo nigdy nie ma tak, że tylko jedna strona jest winna. A z tego co wiem, to ludzie sobie normalnie przejeżdżali obok samochodów zaraz po wypadku.. Przykro mi, że panuje taka znieczulica i wszędzie jest złość i pogarda. Jesteśmy jednym narodem i powinniśmy się wspierać, a nie zrzucać na siebie winę, wyklinać i jeszcze nie wiadomo co. Ale to już inna sprawa. I człowieku naprawdę nie udawaj takiego mądrego i takiego filozofa, bo wcale nim nie jesteś. A przede wszystkim nie obrażaj.
0
Osoby poszkodowane prosze o kontakt 83 343 62 64
0
żal mi nie których z Was, którzy mówią że to wina Mirka! nawet nie wiecie co się stało i od razu, że to on! nie jechał wcale szybko! po prostu tak się stało. nie chodzi o szybkość. wymusił pierwszeństwo i nie wierzę że Wam się nigdy takie coś nie przytrafiło.. i nie patrzcie na to, ile on ma lat bo wątpię żeby to miało jakieś znaczenie. powiecie "jest niedoświadczony"? może i tak, ale to nie była tylko jego wina. z tego co słyszałam to kierowca samochodu który jechał przed Mirkiem też wymusił pierwszeństwo - jemu się udało, bo tamten go przepuścił więc Mirek niemógł przewidzeieć że on mu wyjedzie, więc jest to głownie wina Mirka, ale nie w całości! jak nie wiecie co się stało to zamknijcie ryje (że się tak wyrażę) a po za tym to przed kim miał szpanować? no przed kim!? dajcie spokój. trzeba się cieszyć i dziękować Bogu że wszyscy żyją a nie podsumowywać kogoś.. kto wie co Wam może się przytrafić... ;x
0
dziewczynki co wy wiecie o jezdzie samochodem z tego co wiem dziewczynki co jechaliscie z mirkiem to ledwo na rowerach jazde opanowaliscie ...... a pozatym tam jeste znak STOP i to samo w sobie mowi stoj ku**** mac ...... i nie ma prawa zeby cie ktos puscil ....
0
Paulina... napisał:
żal mi nie których z Was, którzy mówią że to wina Mirka! nawet nie wiecie co się stało i od razu, że to on!... po prostu tak się stało. wymusił pierwszeństwo ... kierowca samochodu który jechał przed Mirkiem też wymusił pierwszeństwo - jemu się udało, bo tamten go przepuścił więc Mirek niemógł przewidzeieć że on mu wyjedzie,
Przyznam szczerze ze troche lat juz mam ale takiej idiotki to jeszcze nie spotkalem, dziewczyno ja rozumiem ze masz niski iloraz inteligencji co widac po tym co napisalas, ty i ten twoj kolega nie macie bladego pojecia o przepisach, jezdzie samochodem i w ogole. Powiedz, tylko szczerze ile on zaplacil za to prawko? bo nie wierze ze taki idiota mogl zdac bez dawania w lape
0
matko.. ludzie opanujcie sie z wyzywaniem dziewczyn! wzieliście pod uwagę, że dziewczyna też może mieć duże pojęcie o samochodach i prawie?? ja nie moge.. polski naród jest do d*py. ;/
0
Ty idioto : Anonim gal ! ch***, pedał i prostak a nie anonim ! żal mi Cie! i zamknij ryj wieśniaku . skąd idioto mozesz wiedziec ja bylo ? czy ja umiem jezdzic na rowerze czy nie ?! czy znam przepisy ? co ku*** taki wszechwiedzacy jesteś ? jak tak to powiedz mi kiedy bedzie koniec swiata popier***encu
0
No masz mnie uchodzcy nie przeszkadzaja ale tacy prawdziwi UCHODZCY ale ich jest 5% tych kundli i zlodziei co maja wyzsze zasilki niz polski obywatel i w zyciu sie uczciwa praca nie zbrukali. Jak maja dzieciakow wiecej = zasilku wiecej. I jest lajcik mozna krasc lezec calymi dniami wentylkiem do gory bo kobieta wykiwa na browara pod kosciolem.... Zycie jak w madrycie A polski emeryt ma 600zl i ma za to zaplacic czynsz i wyzyc kupic leki itd. I to mnie wku***a niesamowicie ze te kundle biora 900zl na twarz w rodzinie x np 6szt. Jeszcze im rzad placi za wynajem lokali ( hoteli ) bo nikt normalny ich nie zamelduje. Te leniwe kundle sa znane w calej UNI i poza nia. Jakos nie widzialem w zadnym kraju UE takiego ciemnego ryja z lopata albo mlotkiem.... co macie jakies fotki z UE zeby uchodzca pracowal????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: