Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie aut. 9-miesięczne dziecko w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 12:45 Powrót do artykułu
84-latek potrącony na chodniku. Sąd: Nie dostanie wyższego odszkodowania...bo jest za stary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek spowodowany przez ponad 70-letniego kierowcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety stare dziadki za kierownicą to znak nieobliczalności i powolnej jazdy. Wczoraj mi taki wyjechał, skręcał w lewo na skrzyżowaniu i mało żem w niego nie wykooorwił, w terenie zabudowanym, gdzie jechałem góra 60. Debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zdania ,że jeśli ukończyłeś 75 lat i bierzesz opiekuńcze ,zakaz prowadzenia samochodami,akurat widziałem dzisiejszy wypadek ,bo jechał bezpośrednio z tego kierunku co wyjechał skodzie z pierwszeństwem .Wyglądało to naprawdę dziś ,niebezpiecznie ,mogło być prawie tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądało to naprawdę niebezpiecznie ,skoda jechał prawdopodobnie więcej jak 60-70 km /h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie stary dziadek ledwo chodzi a jezdzi nie mowie konkretnie o tym ,ale w wiekszosci przypadkow tak jest gdyby nie to ze kierowca skody probowal uniknac wypadku bylo by o wiele gorzej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby ranne ze skody lub też rodzinę tych osób proszę o kontakt na email: patrycja.legnicka@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...