Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie volkswagena z fiatem. Cztery osoby ranne (zdjęcia)

Utworzony przez Łelkom evribady, 30 maja 2011 r. o 21:14
Już od kilku miesięcy wiedzę jak kierowcy pasztetów próbują dorównać kierowcom bmw i golfów. Myślą, że jak POsiadaję widły na masce to im wszy stko można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łelkom evribady napisał:
Już od kilku miesięcy wiedzę jak kierowcy pasztetów próbują dorównać kierowcom bmw i golfów. Myślą, że jak POsiadaję widły na masce to im wszy stko można.
curz to za widły? ja w sfoim roferyku mam tylko kierofnice i korzyk na piwko do podóhy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu jakiś wieśniak z LBI wybrał sie do miasta, we wsi na pole by stach była takiego wypuścić a co dopiero po miescie jeździć palant z piszczaca pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być źle napisaliście NIE Po godz. 15 w poniedziałek volkswagen passat uderzył w fiata seicento, który akurat wyjechał z Zakładu Energetycznego. Tak powinno być skad wy te informacje w ogole bierzecie Po godz. 15 w poniedziałek volkswagen passat uderzył w fiata seicento, który akurat zjeżdżał do Zakładu Energetycznego. Uderzony w tył odbił sie od kraweznika po przeciwnej stronie pasa ruchu i powrócił spowrotem na jezdnie. Prawdopodobnie wieśniak z Passata w ogole nie hamował i wiózł ze sobą 2 lachony do wsi jednym słowem palant, takich to zatrzymywać przed wjazdem do miasta jak nie zna przepisów to nie pole czy łąka ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być za artykół źle napisaliście skad wy te informacje w ogole bierzecie NIE Po godz. 15 w poniedziałek volkswagen passat uderzył w fiata seicento, który akurat wyjechał z Zakładu Energetycznego. Prawidłowa wersja Po godz. 15 w poniedziałek volkswagen passat uderzył w fiata seicento, który akurat zjeżdżał do Zakładu Energetycznego. Uderzony w tył odbił sie od kraweznika po przeciwnej stronie pasa ruchu i powrócił spowrotem na jezdnie. Prawdopodobnie wieśniak z Passata w ogole nie hamował i wiózł ze sobą 2 lachony do wsi jednym słowem palant, takich to zatrzymywać przed wjazdem do miasta jak nie zna przepisów (miasto to nie pole czy łąka );]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1. wypadek mial miejsce o kilka minut przed godzina 15 !!! po 2. cytuje wypowiedz kolegi o nicku BLAD: Prawdopodobnie wieśniak z Passata w ogole nie hamował i wiózł ze sobą 2 lachony do wsi jednym słowem palant. - Sam jestes palant, kierowca hamowal i sam jestes palantem.. ciekawe czy Ty umiejetny kierowco potrafilbys wyhamowac w takiej sytuacji, bardzo w to watpie czlowieku, nie oceniaj kogos skoro nigdy nie byles w takiej sywutaji i nie wiesz jak to sie moglo stac.. a po 3. kolega balas zapewne sam jest z piszczaca i wszystkich porownuje co swojej niewielkiej zchamionej osady, naucz sie czlowieku poprawnej polszczyzny a pozniej wchodz na fora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ten wypadek widziałem na żywo.Srałem akurat w krzakach jak się zderzyli to pod wpływem huku osrałem spodnie, do tej pory leżą w łazience z zaschniętą żółtą plamą moich odchodów.Ojciec jak wszedł do łazienki to zwymiotował tak jebało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...