Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdzisław Jobda nie żyje

Utworzony przez maj45, 30 marca 2009 r. o 18:52
Zdzisław Jobda ur.w 1926 r w Białej Podlaskiej, zmarł 23.04.2009r.Żołnierz AK.Dyrektor Zespołu Szkół Zaw. Nr.2 ,a póżniej AWF.Wspaniały człowiek,niezwykle inteligentny,jeden z ostatnich bialczan ,który tutaj się urodził,w czasie wojny walczył o to miasto,po wojnie dla niego pracowal.Napisał piękna książke o Bialej-Biała w Mojej Pamięci.Miał piękny pogrzeb,godny takiego czlowieka.Zabrakło jedynie władz miasta dla których taki czlowiek,który tyle zrobili dla miasta, zostal zlekceważony,bo dla nich ludzie się nie liczą-wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj45 ! dzięki ci za ten wpis ! Odszedł jeden z ostatnich tamtego pokolenia. Wiele godzin z nim przegadałem. Wiele się dowiedziałem. Wielki szacunek ! Synowie Jobdy Marku i Grzesiu - macie prawo być dumni ze swego Ojca. Zdzisławie, starszy bracie- żegnaj ! Przyglądaj się z góry na to co robimy i podpowiadaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może warto napisać jakieś wspomnienie o nim? Jakiś kontakt do jego przyjaciół, rodziny? napiszcie, coś może warto do mediów dać dzikifantom@gmail com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okay napisał:
może warto napisać jakieś wspomnienie o nim? Jakiś kontakt do jego przyjaciół, rodziny? napiszcie, coś może warto do mediów dać dzikifantom@gmail com
Była informacja w wersji papierowej Dziennika Wschodniego, nazajutrz po śmierci Pana Jobdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okay napisał:
może warto napisać jakieś wspomnienie o nim? Jakiś kontakt do jego przyjaciół, rodziny? napiszcie, coś może warto do mediów dać dzikifantom@gmail com
No tak, jeśli jednak nikt z mediów nie jest zainteresowany żeby napisać szerzej o Jobdzie to marny nasz trud. Ja znałem Zdzisława, wiele od niego się dowiedziałem, był w wieku mojej Matki rocznik 1926, czyli w 1944-tym byli młodzieńcam. Jego książkę "Biała w mojej pamięci" połknąłem w ciągu kilku nocy. Do końca widziałem go chodzącego po Parku z psem, gadaliśmy. Nie myślałem że to ostatnie jego dni, chociaż wiedziałem że ma już 82 lata. Zawsze ONI odchodzą zbyt wcześnie i nie zdążamy powiedzieć im tego co byśmy chcieli, i nie zdążamy zadać im tych pytań tych najważniejszych, i posłuchać w skupieniu tego co mają do powiedzenia. Marku i Grzesiu, synowie Zdzisława, wiem co czujecie bo sam pochowałem już Ojca i Matkę. Możecie być DUMNI z Ojca. Tak myślę ja który go też znałem, no oczywiście nie tak jak Wy. Niech spoczywa w pokoju ! Smutno będzie bez niego w Parku... oj smutno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maj45 napisał:
Zdzisław Jobda ur.w 1926 r w Białej Podlaskiej, zmarł 23.04.2009r.Żołnierz AK.Dyrektor Zespołu Szkół Zaw. Nr.2 ,a póżniej AWF.Wspaniały człowiek,niezwykle inteligentny,jeden z ostatnich bialczan ,który tutaj się urodził,w czasie wojny walczył o to miasto,po wojnie dla niego pracowal.Napisał piękna książke o Bialej-Biała w Mojej Pamięci.Miał piękny pogrzeb,godny takiego czlowieka.Zabrakło jedynie władz miasta dla których taki czlowiek,który tyle zrobili dla miasta, zostal zlekceważony,bo dla nich ludzie się nie liczą-wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam na imię Paulina Jobda tworzę drzewo genealogiczne swojej rodziny i szukam krewnych mojego pra pradziadka Wojciecha Jobdy, wiem tyle że w latach 1854 Jobdów jeszcze w Warszawie nie było. Proszę o kontak ludzi o tym nazwisku mój mail fresa3@op.pl dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A media milczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...