Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żeby sprzedać, domokrążcy straszą ludzi sądem i komornikiem

Utworzony przez tomasho, 14 grudnia 2009 r. o 23:26
Przeprasza za zachowanie przedstawiciela.. dobre sobie ;] Jeszcze gdyby ten cały bionet nie był nastawiony podobnie jak inne tego typu firmy na robienie ludzi w konia, to bym w to uwierzył. Znajomy kilka dni pracował w jakiejś podobnej firmie w lublinie. za zadanie miał wciskanie ludziom super, extra odkurzacza który czysci, filtruje powietrze, sam odkurza itd. Kiedy mi opowiedział jak tacy ludzie są szkoleni, to aż się prosi, żeby takim firmom utrzeć nosa :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pościel wełniana?? firma FOR LIFE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest! Ja kiedyś byłam akwizytorem, długo nie wytrzymałam. działalność tych firm to modelowy przykład oszustwa. Jedna wielka manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Piotr Wróbel jest katolikiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnego razu do majej matki przyszła dziewczyna .Mowiła ,żeby podała jej dane i żeby się podpisala ,że to jest ankieta.A ja do nie proszę mi pokazać.Nie chciała ,ale nie miała innego wyjścia.Patrze a to umowa.Mówię jak pani może oszukiwać? A ona na to .że mieli szkolenie i tak jej kazali mówić.Bardzo sie speszyła ,i mówi ,że pracuje dopiero od paru dni.Pewnie długo nie popracowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NA TO PROKURATOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zostanę zlinczowana, ale Ci staruszkowie są sami sobie winni. Po co wpuszczają do domu obce osoby? Bo pan jest ładnie ubrany i jakoś tak nie wiadomo jak mu odmówić? A może to nowy wikary po cywilnemu? Przecież to najprostszy sposób: nie, dziękuję, do widzenia. Dla mnie sam fakt, że pozwalają takim ludziom wejść do swojego domu jest dowodem skrajnej naiwności. Przecież jak chcą kupić mleko czy chleb to idą do sklepu sami, nikt do nich nie przychodzi. Chyba tylko ksiądz jeszcze tak łazi i zbiera kasę, ale to też raz do roku! Jakby pleban przyszedł dwa razy to pewnie by się zastanaowili czy to aby ich pleban! Odmawiać cwaniakom i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metoda sprawdzona od wiek wieków: postraszyć /komornikiem, paraliżem, piekłem/ i sprzedać /materac, krzesło, zbawienie/. Nic nowego pod słońcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie zostanę zlinczowana, ale Ci staruszkowie są sami sobie winni.
Starsi ludzie raczej nie znają się na sztuczkach marketingowych czy technikach perswazji, więc nie umieją się przed nimi bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Metoda sprawdzona od wiek wieków: postraszyć /komornikiem, paraliżem, piekłem/ i sprzedać /materac, krzesło, zbawienie/. Nic nowego pod słońcem.
Uś, uś, znasz sze na geszefcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Metoda sprawdzona od wiek wieków: postraszyć /komornikiem, paraliżem, piekłem/ i sprzedać /materac, krzesło, zbawienie/. Nic nowego pod słońcem.
No właśnie. Kościół robi to od 2 tys.lat to dobrze a jak próbują to robić inne takie firmy to źle. Ot filozofia Kalego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Starsi ludzie raczej nie znają się na sztuczkach marketingowych czy technikach perswazji, więc nie umieją się przed nimi bronić.
Właśnie o tym mówię - nikt nie każe im się bronić przed ich sztuczkami, bo niejednego bystrego zmanipulują. Wystarczy zamknąć takiemu cwaniakowi drzwi przed nosem i tyle. Nie wchodzić z nim w dyskusję. Dlaczego nagle braknie im zdrowego rozsądku? Tak jakby nie żyli 20 lat w kapitalizmie, a o takim domokrążcy słyszeli po raz pierwszy. W moim miasteczku ci pseudohandlarze nagminnie nachodzą moją babcię - ona po prostu zamyka im drzwi przed nosem. Sama stwierdza, że jak zechce to ich znajdzie, a poza tym - jak się w życiu skrobie z każdym groszem i oszczędza do tego stopnia, że się je chleb z masłem - to jak można, nawet pod czyimś naciskiem - lekką ręką wydać 130zł na coś co nawet się nie wie co to?! Z takiego założenia wychodzi moja babcia A i tak na mniejsze kwoty podejrzewam, że się daje czasem naciągnąć. Nie jest to nigdy pół emerytury czy cała renta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez mozna tez na raty przedstawiciel z nowego sacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie są po prostu głupi. nie dlatego, ze wpuszczają takiego przedstawiciela do domu, tylko dlatego ze kupują, a potem pomyślą i rezygnują. czy oni nie maja rozumu? jak coś się podpisuje, to najpierw to trzeba przeczytać! i dopiero zdecydować! a dać takim tępym ludziom pismo, że całą swoją rentę co miesiąc muszą oddawać na rydzyka. Jestem pewien, że też by podpisali bez przeczytania... żal! a przedstawiciele po prostu wykonują swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fafik napisał:
ludzie są po prostu głupi. nie dlatego, ze wpuszczają takiego przedstawiciela do domu, tylko dlatego ze kupują, a potem pomyślą i rezygnują. czy oni nie maja rozumu? jak coś się podpisuje, to najpierw to trzeba przeczytać! i dopiero zdecydować! a dać takim tępym ludziom pismo, że całą swoją rentę co miesiąc muszą oddawać na rydzyka. Jestem pewien, że też by podpisali bez przeczytania... żal! a przedstawiciele po prostu wykonują swoją pracę.
Pewnie jestes jednym z tych, ktorzy zastraszają starych, schorowanych ludzi - pamiętaj, że możesz kiedyś być jednym z nich, a może Twoja mama!!! Tak zmanipulowana została moja 80-letnia, schorowana mama, którą musiałam zostawić w domu na czas 1 godziny bez opieki, żeby zrobić zakupy i pozałatwiać kilka urzędowych spraw. Przedstawicielka firmy "CBR Bionet" miała wyjątkowe szczęście - trafiła na tę jedną godzinę, kiedy zostawiłam mamę samą. Ale o wiele mniej szczęścia miał "dostawca" towaru następnego dnia - byłam ja, i był mój pies ) Zdobyłam nazwę i adres oszukańczej firmy CBR Bionet z Nowego Sącza (bo oczywiście ta firma nie zostawia klientowi żadnej umowy zakupy), nie przyjęłam towaru wmawianego mojej mamie, która z racji swojego zdrowia nawet nie pamiętała, że ktokolwiek był w domu poprzedniego dnia pod moją nieobecność. Nie przyjęłam towaru, nie zapłaciłam i nie ugięłam się pod groźbami przedstawiciela tej "firmy" że naśle na nas sąd, komornika i co tam jeszcze... Następnego dnia byłam u Rzecznika Praw Konsumentów - porady i pomoc tam są bezpłatne - firma CBR Bionet dostała ze strony Rzecznika odpowiednie pismo, które z pewnością nie pozwoli w jakikolwiek sposób dalej zastraszać moją mamę - a jeśli tak - to spotkamy się w Sądzie. Ważna informacja dla wszystkich - jeśli zamawia się cokolwiek poza siedzibą firmy handlowej, to zawsze można odstąpić od zamówienia do 10 dni!!! - i w tym przypadku żadna firma nie ma prawa ustanawiać swoich zasad, a zastraszanie jest dodatkowo karalne- pamiętajcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne! Wciskają badziewie jakich mało. ten Wróbel to gagatek jakich mało. Spasiony i bezczelny. Poszukuje swoich ofiar wśród biednych emerytó po wśiach. A ich produkty to badziewie jakich mało. Dno!!! Ludzie nie wydajcie pieniedzy w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBR Bionet to złodzieje i oszuści. A te ich super produkty to wojające o pomstę do nieba- badziewa. Chińskie buble to przy tym mercedesy. Ludzie co by nie pisać to osąd jest jeden: Złodzieje i oszuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej aferze w miedzyzecu najwiekszy udział miał słynny bartosz piotrowski ktory został zwolniony za pijanstwo i złe wykonywanie obowiazkow w pracy bartosz pisze wyzej o firmie nowosadeckiej "szukaja ofiar wsrod emerytow" a znalazł ich najwiecej dlatego został zwolniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.B. napisał:
No właśnie. Kościół robi to od 2 tys.lat to dobrze a jak próbują to robić inne takie firmy to źle. Ot filozofia Kalego.
J.B. ! znowu przyp***sz sie do kościola h***u jeden ? Odp*** sie od nas ! Zajmij sie lepiej swoim tłustym Kwaśniewskim co to rzygał na mogiły naszych bohaterów w Charkowie ! Ty *** je***y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.B. ! znowu przyp***sz sie do kościola h***u jeden ? Odp*** sie od nas ! Zajmij sie lepiej swoim tłustym Kwaśniewskim co to rzygał na mogiły naszych bohaterów w Charkowie ! Ty *** je***y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...