Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żeby sprzedać, domokrążcy straszą ludzi sądem i komornikiem

Utworzony przez tomasho, 14 grudnia 2009 r. o 23:26
Witam, jestem posiadaczka aparatu masujacego FIT N 17 i chcialam poinformowac, ze jest to aparat ktory bez udzialu leków, tabletek przynosi mi niesamowita ulge w moim cierpieniu(od 20 lat mam ogromne problemy z kregoslupem) i stosujac to urzadzenie zgodnie z zaleceniem przedstawiciela firmy CBR BIONET, czuje duza poprawe. Zwykle czynnosci domowe niesprawiaja mi juz takich klopotów. Posiadam ten aparat 4 miesiace i wiem, ze dziala. Polecam kazdemu. Musze nadmienic, ze chodzilam na bezplatne masaze do przychodni w Zywcu na podobnym urzadzeniu i wiem,ze poza cena-tamto urzadzenie kosztuje 990 zł- niczym ten aparat sie nie rozni- poza tym,ze moge z niego korzystac w domu-a zaplacilam tylko 300 zł. Pozdrawiam Halina z Zywca
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2010 r. o 18:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bionet to firma, którzy oszukali moja babcię i wcisneli jej materac FIt-17. To straszny bubel. Dostawca zażyczył sobie za nie 800 zł i zabrał cała emeryture mojej baci. I do tego straszył ja i próbował pobić> Skandal Skandal. skandal!!!! Uwaga na firmę CBR Bionet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matylga Ficek napisał:
Bionet to firma, którzy oszukali moja babcię i wcisneli jej materac FIt-17. To straszny bubel. Dostawca zażyczył sobie za nie 800 zł i zabrał cała emeryture mojej baci. I do tego straszył ja i próbował pobić> Skandal Skandal. skandal!!!! Uwaga na firmę CBR Bionet.
Matylga to imie czy pseudonim sceniczny za 800 zł wypisujesz te brednie. Podaj numer telefonu jeżeli mówisz prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!LUDZIE ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIMI BZDETAMI -ZAJMIJCIE SIĘ POŻYTECZNYMI RZECZAMI!!! POMÓŻCIE POWODZIANOM!!!! SPOŻYTKUJCIE POZYTYWNIE SWOJA ENERGIE!!!! WIELU LUDZI STRACIŁO DOMY,DOROBEK SWOJEGO ŻYCIA A CZASEM NAWET SWOICH BLISKICH!!!! ZAMIAST WYPISYWAC NA FORACH POMÓZCIE!!!!KAZDA PARA RĄK SIĘ PRZYDA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!LUDZIE ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIMI BZDETAMI -ZAJMIJCIE SIĘ POŻYTECZNYMI RZECZAMI!!! POMÓŻCIE POWODZIANOM!!!! SPOŻYTKUJCIE POZYTYWNIE SWOJA ENERGIE!!!! WIELU LUDZI STRACIŁO DOMY,DOROBEK SWOJEGO ŻYCIA A CZASEM NAWET SWOICH BLISKICH!!!! ZAMIAST WYPISYWAC NA FORACH POMÓZCIE!!!!KAZDA PARA RĄK SIĘ PRZYDA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się zwariowac.W Nowym Saczu jest dwóch producentów identycznych materacy Enabio i Fit 17 Jak wynika z tekstow jeden jest cacy a drugi be Jak myslicie kto pisze te złe poinie o materacu Fit......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprasza za zachowanie przedstawiciela.. dobre sobie ;] Jeszcze gdyby ten cały bionet nie był nastawiony podobnie jak inne tego typu firmy na robienie ludzi w konia, to bym w to uwierzył. Znajomy kilka dni pracował w jakiejś podobnej firmie w lublinie. za zadanie miał wciskanie ludziom super, extra odkurzacza który czysci, filtruje powietrze, sam odkurza itd. Kiedy mi opowiedział jak tacy ludzie są szkoleni, to aż się prosi, żeby takim firmom utrzeć nosa :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...