Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zerwane rozmowy przy ratowaniu bialskiego PKS

Utworzony przez krajowy, 16 czerwca 2011 r. o 21:33
dlaczego sobczak nie poleciał samolocikiem tylko szalał salonową skodą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i to jest cały obraz Sobczaka.Niekompetencja i zdenerwowanie.Trudno się dziwić jak facet nie wie o czym się mówi ,to i jest zdenerwowany.A wogóle to jest tchórz,jak zobaczył napiętą sytuację to uciekł.Tylko jest pytanie .kto takiego człowieka wybiera na tak odpowiedzialne stanowisko???On wszystko zawala i rozwala!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Sobczak pojechał skodą a nie poleciał samolocikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym kraju 40% Bezmózgów popiera PO.Tzn Sobczaka itp judaszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak upadnie. Na wożeniu powietrza się nie zarobi. Kiedyś to były czasy jak załapiesz się na autobus to cud i scisk na max, a teraz 1na dwie osoby jedzie. Jakby nie szkoła to dawno padł by.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kasa związkowcom przeszła koło nosa... W sumie to dobrze, bo skoro inne pks-y mogą być rentowne, a nie dziadują (np. Białystok) to ten tez by mógł. Ale cóż tkwijcie dalej w socjaliźmie i jeździjecie na oparach w porywach 40km/h, utrzymujcie za dużą bazę, stado związkowców, to ostatni klienci sami wam pouciekają. Ale za to macie ,,oszczędności'' na paliwie w swoich samochodach prywatnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jak związki są takie cwane i twarde to niech sobie wyżyją za kilkaset złoty i puszczą z torbami taką firmę... Nie ma się mózgu to trzeba cierpieć! Chociaż nie, sam związek zapewne da sobie świetnie radę, a ucierpią inni, szarzy pracownicy. ZWIĄZKI ZAWODOWE TO NAJWIĘKSZE ZŁO W POLSCE!!! Komuna tam kwitnie, zbierają się tam sami awanturnicy, krzykacze, którzy kosztem zwykłego obywatela wyłudzają pieniądze! Sobczak postąpił bardzo dobrze, wyciągnął do nich pomocną dłoń, a oni w swoim stylu, przy pomocy posła populistycznego PiS, pomoc odrzucili i darli się Bóg wie po co i na co... Precz ze związkami zawodowymi! Jeżeli PKS zostanie zlikwidowany to będzie to tylko i wyłącznie ich wina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat autobusem nie jechałem i mi to lotto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik1973 napisał:
20 lat autobusem nie jechałem i mi to lotto.
Moja rada rozdupmy wszystko i niech będzie nic, ........... no i te - supermarkety i hurtownie. 20 lat rozdupiania, a my czekamy karmieni obietnicami na cud. Cudów nie ma i nie będzie. PKS do czego jest potrzebny, ja też ostatni raz jechałem PKS 2 lata temu, niech jeżdżą Gardenem albo walą z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłam autobusami bialskiego PKS przez 6 lat. Chamstwo, a wręcz prostactwo kierowców przekraczało wszelkie granice. Do tego jeżdżenie 30km/h, zimno zimą, gorąc latem i nieadekwatne ceny. Nie żal mi załogi, sama jest sobie winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, postaw sie jako wszechmogacy dyrektor PKS. Uzdrowilbys ta firme? Ja nie widze szansy. Dlaczego? Czasy sie zmieniaja, ludzie maja mase samochodow, jest konkurencja busow. PKS zarzadzany za dobrze nie byl, chyba, busy nalezalo wprowadzic wczesniej, ciac nieoplacalne polaczenia, zmniejszac zatrudnienie. Niestety to niepopularne decyzje, a zwiazki zawodowe to zlo i nie walcza o pracowanikow tylko o swoje stolki. Pozwoliliby zmniejszyc zatrudnienie np o 25%? Nigdy w zyciu. Duze firmy zle reaguja na zmiane otoczenia, ciezko nimi zarzadzac, trudno im sie dostosowac. Prywaciarz: Nie oplaca sie? Nie jade do tychy miejscowosci. Nie ma pracy dla wszystkich? Panu, pani, panu dziekuje - do widzenia, jestescie bezrobotni. Nagrody, premie, trzynastki? A co to? Supermarkety i hurtownie - nowoczesne zarzadzanie, efekt skali, wysrubowane normy i lata doswiadczen, model biznesowy obcykany. Nie da sie porownywac skostnialych firm do modeli z zagranicy. Ludzi szkoda, latami pracowali, zyli ta firma, a teraz kubel zimnej wody. Ale takie sa twarde realia gospodarki rynkowej. Podatnicy doplacac nie beda i nie chca. przykre, ale tak chyba byc musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A związkowcy z pks niech jadą na wycieczki na koszt zakładu. Nieźle sobie żyli w tym pks. Mieli różne przywileje, na które przecietni ludzie nie mają szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Pawlak, postaw sie jako wszechmogacy dyrektor PKS. Uzdrowilbys ta firme? Ja nie widze szansy. Dlaczego? Czasy sie zmieniaja, ludzie maja mase samochodow, jest konkurencja busow. PKS zarzadzany za dobrze nie byl, chyba, busy nalezalo wprowadzic wczesniej, ciac nieoplacalne polaczenia, zmniejszac zatrudnienie. Niestety to niepopularne decyzje, a zwiazki zawodowe to zlo i nie walcza o pracowanikow tylko o swoje stolki. Pozwoliliby zmniejszyc zatrudnienie np o 25%? Nigdy w zyciu. Duze firmy zle reaguja na zmiane otoczenia, ciezko nimi zarzadzac, trudno im sie dostosowac. Prywaciarz: Nie oplaca sie? Nie jade do tychy miejscowosci. Nie ma pracy dla wszystkich? Panu, pani, panu dziekuje - do widzenia, jestescie bezrobotni. Nagrody, premie, trzynastki? A co to? Supermarkety i hurtownie - nowoczesne zarzadzanie, efekt skali, wysrubowane normy i lata doswiadczen, model biznesowy obcykany. Nie da sie porownywac skostnialych firm do modeli z zagranicy. Ludzi szkoda, latami pracowali, zyli ta firma, a teraz kubel zimnej wody. Ale takie sa twarde realia gospodarki rynkowej. Podatnicy doplacac nie beda i nie chca. przykre, ale tak chyba byc musi.
Xeron 2 lata i postawiłbym go na nogi. Analiza kosztów, redukcja zatrudnienia, rozszerzenie palety usług, wyprowadzenie polityki za bramę. Myślisz że nie potrafiłbym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Xeron 2 lata i postawiłbym go na nogi. Analiza kosztów, redukcja zatrudnienia, rozszerzenie palety usług, wyprowadzenie polityki za bramę. Myślisz że nie potrafiłbym?
Plan bdb, celny. Kwestia realizacji. Redukcja zatrudnienia? Zjedliby cie, polityka out? Zartujesz chyba - nie w Polsce powiatowej. Co do rozszezenia ulsug to nie wiem, czasami waska specjalizacja jest lepsza, niz szeroko i nic najlepiej. Pewne decyzje trzeba bylo podjac dawno temu. Sam, jak bylem piekny i mlody jezdzilem PKSem, widzialem jak kierowcy potrafili chowac kase do kieszeni i biletu nie drukowac. Szczeniak wtedy bylem, bije sie w piersi. dzis by bylo od razu zgloszone kierownictwu. Ale masa ludzi miala ta swiadomosc, nikt nic nie robil. Niestety do spoleczenstwa obywatelskiego nam daleko. Niemcy - staniesz na jakiejs ulicy w miasteczku, ludzie cie nie znaja, pyk - 15min i pilicvjae sa sprawdzic. ktos zadzwonil. Rolnik zajebie blotem szose, pyk i zadzwonione. Widzialem. I dlatego Ordnung must sein. A u nas? Nie widze, mnie to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli w tym czasie prowicjonalni posłowie z peryferyjnej Białej Podlaskiej: Zmijan? Stefaniuk? i senator Bergier? Gdzie był radny wojewódzki Haidar? Ciagle się przewija w tekstach, ze to parlamentarzyści lubelscy stanęli w obronie bialskiego PKS-u a prawda jest taka, ze to Abramowicz zebrał podpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krajowy napisał:
dlaczego Sobczak pojechał skodą a nie poleciał samolocikiem?
a 60 % PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO BIALCZAN !!!!!!!!!!!!! Może zróbmy referendum w sprawie przynależności naszego miasta do lubelszczyzny. Od zawsze jak pamiętam Białej było bliżej do Warszawy niż tej prowincji zwanej lublin. Po nieszczęsnych "reformach" buzkowatych bezczelnie z łapami wleźli do nas. Powiem tak, lublin bez Białej do dziadostwo. Internet jest siłą i powinniśmy się zjednoczyć poprzez niego i działać w kierunku odłączenia Białej Podlaskiej od dziury lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak Warszawa was przyjmie z otwartymi ramionami, jak nawet Siedlec i Sokołowa nie chciała przed reformą. Przed 1939 Siedlce, Sokołów i Garwolin były w woj. lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra, dobra, pożyjemy, zobaczymy.... Właśnie przed reformą warszawka miała apetyt na Białą tylko uznano że bez Białej Lublin będzie prawdziwą dziurą. A jak tak już mówimy to jakoś Łosice nie przeszkadzają warszawce to co mówić Biała ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS paradoksalnie został dobity przez ITD. Busiarze są non-stop kontrolowani przez ITD, natomiast PKSu nikt nie kontroluje, więc mogą sobie dorzynac stare Jelcze i Autosany. Dla dziadków z PKSu Jelcz z epoki Mazowieckiego to szczyt komfortu i sentyment, bo przypomina im młode lata, natomiast pasażerowie szczególnie młodsi takich zabytków po prostu nienawidzą i wolą jechać Gardenem. Poza tym jak Garden jeździ do Nepli to znaczy że opłaca się jeździć wszędzie trzeba mu tylko koncesję wydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...