Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlikwidowali przejazd przez tory i nie uprzedzili mieszkańców

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 19:25
Gość napisał:
Jeżdzę od wielu już lat pociągiem do Warszawy i nie zauważyłem żeby pociągi hamowały na przejazdach, owszem zwalniają a nawet się zatrzymują ale tylko na stacjach. W Brzozowicy będą podobno 4 przejazdy więc mam pytanie do fachowców jak tam będą jeździły pociągi? Przejazd dzielący wieś powinien być obowiązkowo niezależnie od bredni jakie będą tutaj wypisywać ludzie niezwiązani z Jelnicą.
W Brzozowicy 4 przejazdy, a w Miedzyrzecu są tylko 3 . A przydałoby się 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A no to, że jak jest przejazd, to jest on oznaczony dla maszynisty, tak jak znak na drodze dla kierowcy. Maszynista widząc taki znak ma obowiązek dać sygnał i przede wszystkim zwolnić. Jeżeli w każdej wiosce będą się upominać o przejazd ("no bo oni mają, to dlaczego my nie będziemy mieli? co my gorsze?") to ten pociąg co chwilę będzie zwalniał i nigdy nie rozwinie prędkości do jakiej przystosowano nowe tory. Po co więc w takim przypadku cała inwestycja? Ludzie są przyzwyczajeni, że przejazd był, to i musi być. Ale jak się przesiądą z furmanek na pociąg i przyjdzie im tak jak teraz jechać telepcem 3 godziny do wawy, to zrozumieją.
To sie przesiądź na samolot i nie bądź taki mądry. Można zbudować przejazdy bezkolizyjne ale wójt nie pomyslał aby cos takiego zaproponować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójtowi nie zależy napisał:
To sie przesiądź na samolot i nie bądź taki mądry. Można zbudować przejazdy bezkolizyjne ale wójt nie pomyslał aby cos takiego zaproponować
Bezkolizyjne?? Człowieku, puknij się w łeb. Widać żeś prostak. Zorientuj się napierw w kosztach budowy takich przejazdów, porównaj z budżetem gminy i wtedy się odzywaj. ŻADNA gmina w jednej wsi nie wybuduje czterech bezkolizyjnych przejazdów przez tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bezkolizyjne?? Człowieku, puknij się w łeb. Widać żeś prostak. Zorientuj się napierw w kosztach budowy takich przejazdów, porównaj z budżetem gminy i wtedy się odzywaj. ŻADNA gmina w jednej wsi nie wybuduje czterech bezkolizyjnych przejazdów przez tory.
PO CO PISZECIE TAKIE BZDURY. GMINA NIE NIC DO BUDOWY CZY PRZEBUDOWY PRZEJAZDÓW. SĄ TO TYLKO KOMPETENCJE PKP. GMINA /WÓJT/ MOŻE TYLKO UZGODNIĆ PO SPOŁECZNEJ KONSULTACJI / TWARDO WALCZYĆ/ Z PKP KTÓRE PRZEJAZDY POZOSTANĄ, A KTÓRE BĘDĄ ZLIKWIDOWANE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PO CO PISZECIE TAKIE BZDURY. GMINA NIE NIC DO BUDOWY CZY PRZEBUDOWY PRZEJAZDÓW. SĄ TO TYLKO KOMPETENCJE PKP. GMINA /WÓJT/ MOŻE TYLKO UZGODNIĆ PO SPOŁECZNEJ KONSULTACJI / TWARDO WALCZYĆ/ Z PKP KTÓRE PRZEJAZDY POZOSTANĄ, A KTÓRE BĘDĄ ZLIKWIDOWANE.
Nie wiesz? Bo lepiej jest narzekać niż coś zrobić. A widzieliście jak budowali drogę w Jelnicy? Ile to się cementu przydało w gospodarstwach, fundamenciki powylewane, chodniki. Za rok zaczną narzekać, że mają "michalówkę" do naprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiesz? Bo lepiej jest narzekać niż coś zrobić. A widzieliście jak budowali drogę w Jelnicy? Ile to się cementu przydało w gospodarstwach, fundamenciki powylewane, chodniki. Za rok zaczną narzekać, że mają "michalówkę" do naprawy.
Jasio Ząbek jako główny orędownik i budowniczy pewnie tez odszykował sobie obejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jasio Ząbek jako główny orędownik i budowniczy pewnie tez odszykował sobie obejście.
JASIO ZĄBEK NA WÓJTA. NIEŹLE SOBIE RADZI. RADNY I SOŁTYS W JEDNEJ OSOBIE NAWET MICHALUK SIE LICZY Z JEGO ZDANIEM. BO JAK COS POWIE, TO POWIE. PEŁNE ZAUFANIE W SPOŁECZNOŚCI WIEJSKIEJ. MA DUŻE SZANSE. ZĄBEK NA WÓJTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Brzozowicy 4 przejazdy, a w Miedzyrzecu są tylko 3 . A przydałoby się 15.
NO TAK nasz negocjator R M wcale się nie starał bo z 7 przejazdów wynegociował tylko 1 ale za to jaki droga przez las i tuż przy szkole w końcu wszystkie dzieci są nasze i o ich bezpieczeństwo trzeba dbać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
NO TAK nasz negocjator R M wcale się nie starał bo z 7 przejazdów wynegociował tylko 1 ale za to jaki droga przez las i tuż przy szkole w końcu wszystkie dzieci są nasze i o ich bezpieczeństwo trzeba dbać
Napewno bliskość torów ma wpływ na to, że niektóre z nich przechodząc przez tory mogą się wcześnie wykoleić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u Jasia Ząbka? Skoro tak ciągnie drogę przez tory do Miś, to jak głosował za budową drogi w Misiach? Był za wójtem czy za Zbarackim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tam u Jasia Ząbka? Skoro tak ciągnie drogę przez tory do Miś, to jak głosował za budową drogi w Misiach? Był za wójtem czy za Zbarackim?
Wiadomo że zdrajca głosował za wójtem .Człowiek z tak wysokim Q inaczej nie potrafi ; Michaluk zabierając rękami radnych ,KLAKIERÓW, środki na inwestycje wMISIACH droga na przeciętke myślał że dokopie ZBARACKIEMU a dokopał mieszkańcom MIŚ . ROMEK MIETKA nie złamiesz nie dorastasz MU do PIĘT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem na forach i zacytuję, może skłoni niektórych do zastanowienia !? Jak rządzi TYRAN. Mechanizm i metody rzadów tyrańskich przedstawił sławny filozof Arystoteles .W swym waznym i pouczającym dziele pt,"Polityka"zawarł refleksje i wnioski , do których doszedł studiując wewnętrzne dzieje różnych miast i państw. Oto istotna treść: Tyran: >władca taki łamie jednosti wybitne, a także poczucie dumy i ambicji >Tłumi rozwój ogólnego wykształcenia, >Niszczy wszystko co wyrabia w ludziach godność osobistą, >Nie dopuszcza, by toczyły się swobodne dyskusje, >Dokłada starań , aby obywatele jak najmniej znali się wzajem, >Przed tyranem nic nie może się ukryć,nic co ktokolwiek i gdziekolwiek mówi lub czyni. Po to są prowokatorzy i donosiciele,nie brak ich nigdzie, gdzie gromadza się obywatele.Poniewaz wszyscy o tym wiedzą ,nikt nie ośmiela wyjawiać swych myśli. >Tyran zabiega by dochodziło do kłótni. >Tyran nikomu nie ufa. >Otacza się ludzmi podłymi.Tylko tacy potrafią mu schlebiać.Owe kreatury podejmują się kazdej "zbrodni" Są trzy cele, do których dąży tyran: 1Pragnie wpoić w swoich poddanych tchórzostwo , bo tacy nie spiskują. 2.Zabiega usilnie , aby wzajem odnosili się do siebie podejrzliwie i donosili. 3.Stwarza taką atmosferę , aby panowała powszechna niemożność zorganizowanie działania. No to komentujcie, to taka gra w skojarzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widział ktoś w tv materiał wyemitowany w czwartek o przejeździe w Jelnicy? "Przejazd zawsze był i będzie", no ludzie, takimi argumentami to tylko pogrzebaliście swoją szansę. Widać, że przez Was tylko złość przemawia. "Wójt zlikwidował nam przejazd" - czy Wy jesteście nienormalni? Przecież to PKP tym rządzi. Jak Wam sklep przed nosem zamkną to też do wójta pretensje będą czy do właściciela? Zastanówcie się do kogo kierujecie swoje roszczenia. Przejazdów nie będzie, nawet jak "do Unii Europejskiej w tej sprawie pojedziecie". Gdziekolwiek ta Unia jest ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='przejazdów nie będzie' date='18.01.2009, 10:29' post='85471'] Widział ktoś w tv materiał wyemitowany w czwartek o przejeździe w Jelnicy? "Przejazd zawsze był i będzie", no ludzie, takimi argumentami to tylko pogrzebaliście swoją szansę. Widać, że przez Was tylko złość przemawia. "Wójt zlikwidował nam przejazd" - czy Wy jesteście nienormalni? Przecież to PKP tym rządzi. Jak Wam sklep przed nosem zamkną to też do wójta pretensje będą czy do właściciela? Zastanówcie się do kogo kierujecie swoje roszczenia. Przejazdów nie będzie, nawet jak "do Unii Europejskiej w tej sprawie pojedziecie". Gdziekolwiek ta Unia jest )) [/ Człowieku, to nie złość przemawia przez tych ludzi tylko zdrowy rozsądek i ekonomia (czas dojazdu do łąk i pól i koszty paliwa) Szkoda że nie potrafisz spojrzeć ludzkim okiem na tą sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami zaglądam na wasze forum i zastanawiam się czy klepanie w klawiturę coś zmieni. Panowie do czynnego dzieła, tu nie ma co pisac, ale to jest już ostatni dzwonek. Ale ja nie wierzę w to ze coś wsuracie, sprawa jest mało nagłosniona. Czy cała wieś jest za wami? Z tych postów wynika, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czasami zaglądam na wasze forum i zastanawiam się czy klepanie w klawiturę coś zmieni. Panowie do czynnego dzieła, tu nie ma co pisac, ale to jest już ostatni dzwonek. Ale ja nie wierzę w to ze coś wsuracie, sprawa jest mało nagłosniona. Czy cała wieś jest za wami? Z tych postów wynika, że nie.
GDZIE JEST RADNY? BIERZE PIENIĄDZE ZA ZAŁATWIANIE SPRAW MIESZKAŃCÓW I CO ROBI? CICHO SIEDZI O NIM, NICZEGO NIE OBIECUJE TYLKO NA KOLEJNE DIETY ZA NIC NIEROBIENIE CZEKA. A MOŻE SIĘ OBRAZIŁ NA LUDZI, ZE GO O BRAK PLANÓW NA PRZEJAZD OSKARŻAJĄ I JUŻ JEST W SWOIM MNIEMANIU ZWOLNIONY Z PODEJMOWANIA JAKICHKOLWIEK DZIAŁAŃ .TAKI RADNY ZARADNY TYLKO WE WŁASNYM INTERESIE TO PORAŻKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAJTA SIĘ TYLKO ZYWCEM BIESZCIE ICH I WALCZIE O SWOJE TO TYLKO WAM TRZEBA A PRZEJAST BYŁ I BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziękuję opatrzności że dała nam internet i takie fora. Dzięki temu nie muszę kupować tych lokalnych szmatławców i zaśmiecać sobie mózgu idiotycznymi wiadomościami. Siadam sobie do kompa i w 10 minut dowiaduję sie czym żyje powiat i gmina. Oczywiście należy włączyć filtr wiadomości bezużutecznych i kłamliwich i swoje wiem. Dziękuję dla forumowiczów za wpisy i zachęcam do dalszej aktywności. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja dziękuję opatrzności że dała nam internet i takie fora. Dzięki temu nie muszę kupować tych lokalnych szmatławców i zaśmiecać sobie mózgu idiotycznymi wiadomościami. Siadam sobie do kompa i w 10 minut dowiaduję sie czym żyje powiat i gmina. Oczywiście należy włączyć filtr wiadomości bezużutecznych i kłamliwich i swoje wiem. Dziękuję dla forumowiczów za wpisy i zachęcam do dalszej aktywności. Pozdrawiam.
Masz rację. Ja słyszałem jak podobno kleli na wójta mieszkańcy w TV. Przetrwali hitlerowców, Stalina a tu demoktratycznie wybrany wójt tak nie dopilnował sprawy. Nie dopilnował bo nie ma racji powyżej piszący,że to kolej. Gdzieś tu wyczytałem jest coś takiego jak ZUT (Zespół Uzgadniania Dokumentacji) wójt powinien tam być lub wyznaczyć pracownika. Przespał temat a ludzie cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, napisał:
Masz rację. Ja słyszałem jak podobno kleli na wójta mieszkańcy w TV. Przetrwali hitlerowców, Stalina a tu demoktratycznie wybrany wójt tak nie dopilnował sprawy. Nie dopilnował bo nie ma racji powyżej piszący,że to kolej. Gdzieś tu wyczytałem jest coś takiego jak ZUT (Zespół Uzgadniania Dokumentacji) wójt powinien tam być lub wyznaczyć pracownika. Przespał temat a ludzie cierpią.
Tak, klęli Jedna z tych co najwiecej krzyczała domagała się od wójta helikoptera ))))))))))))) Na szczęście przejazdu nie będzie i słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...