Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlikwidowali przejazd przez tory i nie uprzedzili mieszkańców

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 19:25
głupie pytania napisał:
Zgadnijcie kto to komentuje ? Kto tak dba o swoje interesy ? A interes gminy ? Też "głupio" pytam.............................
Tak właśnie dbają o swoje interesy tutejsi mieszkańcy włącznie z Tobą na czele bałwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak właśnie dbają o swoje interesy tutejsi mieszkańcy włącznie z Tobą na czele bałwanie.
Poznać bałwana ( głupiego) po czynach jego - "Forest Gamp"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaradny napisał:
No i w czym widzisz problem.Szkoły będą dobrze funkcjonować,wystarczy subwencji oświatowej na prowadzenie takich szkół,radni nie będą musieli podnosić podatków aby ciągle dokładać do malutkich szkół jeśli chodzi o dzieci.Ilość nauczycieli zostanie dostosowana do ilości uczniów .Gościu weż się w końcu za jakiś interes i zacznij i ty nabijać kabzę bo na szczekaniu kundlu interesu nie zrobisz.
to pewnie z tego powodu będzie zadowolony również CHŁOPSKI poseł FRANCISZEK J. STEFANIUK? lud będzie teraz walił drzwiami i oknami żeby głosować na chłopską partię reprezentującą wieś, nasz kochany PSL! GŁOSUJ NA PSL!!! dlaczego nie zapytać o zdanie na temat likwidacji wiejskich szkół na terenie gminy naszych przedstawicieli z PSL: - radnego Filipiuka - radnego Kostkę - przewodniczącego rady powiatu Litwiniuka - radnego wojewódzkiego Stolarczyka i na koniec posła Stefaniuka... CZY CI PANOWIE Z PSL-u SĄ ZA LIKWIDACJĄ WIEJSKICH SZKÓŁ??? NIECH ODPOWIEDZĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak właśnie dbają o swoje interesy tutejsi mieszkańcy włącznie z Tobą na czele bałwanie.
najlepiej lamentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to pewnie z tego powodu będzie zadowolony również CHŁOPSKI poseł FRANCISZEK J. STEFANIUK? lud będzie teraz walił drzwiami i oknami żeby głosować na chłopską partię reprezentującą wieś, nasz kochany PSL! GŁOSUJ NA PSL!!! dlaczego nie zapytać o zdanie na temat likwidacji wiejskich szkół na terenie gminy naszych przedstawicieli z PSL: - radnego Filipiuka - radnego Kostkę - przewodniczącego rady powiatu Litwiniuka - radnego wojewódzkiego Stolarczyka i na koniec posła Stefaniuka... CZY CI PANOWIE Z PSL-u SĄ ZA LIKWIDACJĄ WIEJSKICH SZKÓŁ??? NIECH ODPOWIEDZĄ!!!
Toś se przypomniał artykuł na czasie. Ale moherom wszystko co stare to się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
najlepiej lamentowac
Tak to wygląda jak się zaprosi trutniów do ula! Niedługo ich miejsce będzie pod ulem, a wszystko zgodnie z prawem natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA, LUDZISKA , JESZCZE WAM PO CICHU ZLIKWIDUJE SZKOŁĘ /w tym temacie jest akurat na topie/, PRZY POMOCY WASZEGO sławnego "JASIA ZĄBKA"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten etatowy radny i sołtys "Jasio Ząbek" skończył podstawówkę??? Bo nie wygląda na takiego, a rządzi wsią już tyle lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Czy ten etatowy radny i sołtys "Jasio Ząbek" skończył podstawówkę??? Bo nie wygląda na takiego, a rządzi wsią już tyle lat.
jaka wieś -taki sołtys i radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaka wieś -taki sołtys i radny
PRZECIEŻ W TEJ WSI MIESZKAJA MĄDRZY LUDZIE. DLACZEGO WYBIERAJA TAKIEGO KOGOŚ?? TO JEST ZASTANAWIAJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOKOJNIE ZĄBEK MNIE POPRZE I ZLIKWIDUJEMY NASTĘPNA SZKOŁE W JELNICY. JUŻNIEDŁUGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
najlepiej lamentowac[/quote] [quote name='Gość' post='132594' date='24.05.2009, 10:00:17']Toś se przypomniał artykuł na czasie. Ale moherom wszystko co stare to się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! apelujemy do Państwa: NIE GŁOSUJCIE na posła FRANCISZKA J. STEFANIUKA ludu ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! daj Mu odpocząć po 20 latach pracy, ON JUŻ SIĘ NABYŁ ludu ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! NIE GŁOSUJ w dniu 7 czerwca NA żadnego innego PSL-owca ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! już nigdy w swojej gminie NIE GŁOSUJ NA PSL-owców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE PISZECIE? CZYZBY ZACZĄŁ SIE SEZON URLOPOWY ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykoszą wójta? Krzysztof Katka 2009-07-23 Prokuratura sprawdza, czy szef PSL na Pomorzu Krzysztof Trawicki wykorzystuje gminnych pracowników do porządkowania swojej posesji. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wójta Zblewa Krzysztofa Trawickiego (prezesa PSL na Pomorzu) zawiadomił śledczych Tadeusz Pepliński ze stowarzyszenia "Bezprawiu i korupcji STOP". Pepliński twierdzi, że 8 maja 2009 r. czterech pracowników zatrudnionych przez gminę do prac interwencyjnych montowało reklamę sklepu zoologicznego i usług weterynaryjnych państwa Trawickich. - Mam zdjęcia, jak pracują na rusztowaniu, i świadków - mówi Pepliński. - Sprawa druga: 30 czerwca na posesji wójta dwóch pracowników w godzinach pracy kosiło trawę. Przywiózł ich tam samochód gminy, kosiarka też była samorządowa. Wszystko sfotografowałem i nagrałem na dyktafon. Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zakończyła już postępowanie sprawdzające i wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez wójta gminy Zblewo z art. 231, par. 1 "funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". - Nie budziło naszych wątpliwości, że osoby wykonujące prace interwencyjne w gminie pracowały na rzecz wójta - mówi Jarosław Kembłowski, prokurator rejonowy w Starogardzie Gdańskim. - Na razie nie możemy jednak wykluczyć, że wójt mógł zatrudnić te osoby po godzinach, czy załatwić to w jakiś inny sposób. Wątpliwości rozstrzygniemy w śledztwie. - Nie byłoby żadnych wątpliwości, ale jak zawezwałem policję ze Zblewa do tych koszących, to nie mieli ochoty na interwencję, gdy tylko dowiedzieli się, że chodzi o wójta - dodaje Pepliński. Kembłowski: - Aby uniknąć zarzutu stronniczości, teraz sprawą zajmuje się policja w Starogardzie. Krzysztof Trawicki zaprzecza zarzutom Peplińskiego. - Ten pan nie jest dla mnie wiarygodny. Żadni pracownicy interwencyjni nic u mnie nie robili - zapewnia wójt. - Na temat reklamy nic nie wiem, bo to przecież nie jest mój sklep i gabinet weterynaryjny. W oświadczeniu majątkowym wójta czytamy jednak, że sklep i gabinet należą do żony wójta, a on pomaga w prowadzeniu interesu. Trawiccy mają też wspólnotę majątkową. - Ale to nie znaczy, że muszę wiedzieć o wszystkim, co ma związek ze sklepem. Reklamę chyba zamontowała firma, która mi ją wykonała - wyjaśnia Trawicki. - Podobnie jest z koszeniem trawy - nie wiem o tym, byłem wtedy na urlopie i nie mam pojęcia, co się działo na mojej posesji. Przed miesiącem sąd skazał czterech urzędników starostwa kościerskiego za nieprawidłowości przy zatrudnianiu osób przy pracach interwencyjnych. Oficjalnie zajmowali się remontem urzędu, a zdaniem sądu pracowali na posesji starosty Wiesława Baryły i dla zastępcy Grzegorza Cyrzana, zaś skarbnikowi powiatu Jerzemu G. remontowali kuchnię. Czwarty skazany to Jacek K., szef wydziału organizacyjnego. Oskarżeni dostali grzywny oraz trzy i czteroletnie zakazy zajmowania stanowisk związanych z odpowiedzialnością materialną. Straciliby już pracę w starostwie, ale uratowało ich złożenie apelacji. Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612...sza_wojta_.html to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, dlaczego ostatnio ostatnio oskażony Roman M. zmienił "technologię" budowy "michałówek". Zamiast tzw. stabilizowania cementem, stosuje tłuczeń spod szyn kolejowych???????? kto wie niech odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...