Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ZŁODZIEJ

Utworzony przez Niki, 1 listopada 2011 r. o 23:12
(...) To oszust i złodziej, cwaniak jeżdżący złotą BMW!!!Radzę wam nie mieć z nim ani z tą firmą nic do czynienia. Nie dość że stracicie swoje pieniądze to jak coś zarobicie to i tak nie dostaniecie wypłaty. Nie odpowiadajcie na ogłoszenia na Przedstawiciela edukacyjnego czy telemarketera w tej firmie. (...) oszukał wiele osób w całej Polsce. W wielu miejscach maja ochotę mu obić twarz. Powinni się nim zająć: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy itp.
Ostatnio edytowany 6 listopada 2011 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak, nie znam człowieka. Wiem, że jak zaczniemy publicznie wymieniać z imienia i nazwiska, wszystkich bialskich złodziei i oszustów, szczególnie tych w białych kołnirzykach, to zabraknie na forum miejsca na inne sprawy. A liczba mieszkańców pokryje się z listą oszustów. Biała P. to zaplecze czerwonych gnid i ich rodzin, to nic dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niki, czy masz jakieś dowody? Czy opluwasz, szkalujesz człowieka, co jest podłością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
etam napisał:
Niki, czy masz jakieś dowody? Czy opluwasz, szkalujesz człowieka, co jest podłością?
Gdyby takie opluwanie bez dowodów było karane ??? KAWA NA ŁAWĘ - niki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdyby takie opluwanie bez dowodów było karane ??? KAWA NA ŁAWĘ - niki !!!!
(...) Sądy za drogie a policja nic nie może.
Ostatnio edytowany 4 listopada 2011 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
etam napisał:
Niki, czy masz jakieś dowody? Czy opluwasz, szkalujesz człowieka, co jest podłością?
(...) Da się tak.
Ostatnio edytowany 4 listopada 2011 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zomowiec napisał:
(...) Da się tak.
Ostatnio edytowany 4 listopada 2011 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niki napisał:
(...) To oszust i złodziej, cwaniak jeżdżący złotą BMW!!!Radzę wam nie mieć z nim ani z tą firmą nic do czynienia. Nie dość że stracicie swoje pieniądze to jak coś zarobicie to i tak nie dostaniecie wypłaty. Nie odpowiadajcie na ogłoszenia na Przedstawiciela edukacyjnego czy telemarketera w tej firmie. (...) oszukał wiele osób w całej Polsce. W wielu miejscach maja ochotę mu obić twarz. Powinni się nim zająć: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy itp.
Niki napisal wazne slowa. Kazdy kto tam pracowal sie z nim zgodzi. (...) traktuje ludzi przedmiotowo - przedstawiciel to dla niego idiota ktory ma podpisac maksymalnie duzo umow za ktore i tak nie dostanie kasy. Prosty biznes. Kaucja szkoleniowa to rowniez nowy pomysl na biznes. ZA PRZESTEPSTWA TEGO TYPU IDZIE SIE DO PIERDLA SZANOWNY PANIE PREZESIE !!! Nie ma zadowolonych osob ktore tam pracowaly. Sa po prostu nowi latwowierni idioci
Ostatnio edytowany 4 listopada 2011 r. o 10:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oszust jak byłam na szkoleniu w Pabianicach to go zawineli jacyś panowie w środku szkolenia a wypłata to jest kicha jeszcze nie dostałam swoich pieniędzy za WRZESIEŃ ta cała FIRMA to jedna wielka fikcja FIRMA FIKCJA NIEISTNIEJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
torunianka napisał:
to oszust jak byłam na szkoleniu w Pabianicach to go zawineli jacyś panowie w środku szkolenia a wypłata to jest kicha jeszcze nie dostałam swoich pieniędzy za WRZESIEŃ ta cała FIRMA to jedna wielka fikcja FIRMA FIKCJA NIEISTNIEJE
To prawda też tam pracowałem na kierowniczym stanowisku i nikt nie dostał kasy ani ja ani 4 konsultantów,nie mozna było się nigdzie dodzwonić.To jakaś ściema a z tego co słyszałem on niedługo bedzie świat oglądał zza krat tyle ma długu.Panie (...) tak się nie postepuje z ludzmi!!!Nawet rodzina i przyjaciele zostawili pana.Jest pan sam i pewnie się pan boi !!!
Ostatnio edytowany 8 listopada 2011 r. o 15:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
example napisał:
To prawda też tam pracowałem na kierowniczym stanowisku i nikt nie dostał kasy ani ja ani 4 konsultantów,nie mozna było się nigdzie dodzwonić.To jakaś ściema a z tego co słyszałem on niedługo bedzie świat oglądał zza krat tyle ma długu.Panie (...) tak się nie postepuje z ludzmi!!!Nawet rodzina i przyjaciele zostawili pana.Jest pan sam i pewnie się pan boi !!!
Ostatnio edytowany 8 listopada 2011 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w takim razie jak od (...) odzyskać swoje pieniądze? co zrobić? pomóżcie!!!
Ostatnio edytowany 8 listopada 2011 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki napisał:
Ale w takim razie jak od (...) odzyskać swoje pieniądze? co zrobić? pomóżcie!!!
Wynajmij Czeczeńców,to nie jest znowu takie drogie.
Ostatnio edytowany 8 listopada 2011 r. o 15:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wynajmij Czeczeńców,to nie jest znowu takie drogie.
Drodzy forumowicze, namawianie do pobicia lub morderstwa jest w Polsce karalne. A ustalenie adresu IP przez osobę pokrzywdzoną nie jest dużym problemem. Proszę więc o zaprzestanie dodawania takich wpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~...~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wynajmij Czeczeńców,to nie jest znowu takie drogie.
Ja zaprosiłem na obiad Azerów,też bardzo zgodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równieżjestem w gronie pokrzywdzonych przez Pana MM, zalega z wyplatą za wrzesień, pażdziernik a niektórym nawet za sierpień i najgorsze jest to że czuje się bezkarny!! Jest nas w samej Białej Podlaskiej grupa prawie 20 osób ktorym nie wyplacil pieniędzy. Kto może nam pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukana napisał:
Ja równieżjestem w gronie pokrzywdzonych przez Pana MM, zalega z wyplatą za wrzesień, pażdziernik a niektórym nawet za sierpień i najgorsze jest to że czuje się bezkarny!! Jest nas w samej Białej Podlaskiej grupa prawie 20 osób ktorym nie wyplacil pieniędzy. Kto może nam pomóc?
Sytuacja jest podobna w kazdym regionie. Radze załatwic to na drodze formalnej - pozew cywilny, koszty to kilkadziesiat pln . Pamietajmy, ze chodzi o fakt oszustwa i zlodziejstwa. Podejrzewam ze kazdy ma do odzyskania kilka stów. Łącznie robi sie gruba kasa. Zycze powodzenie sobie i wam w odzyskaniu kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że złodziejowi za długi zabiorą dom na żurawiej a jego samego wsadzą za kratki!!!!!Jak tak można postępować z ludźmi???Dno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Drodzy forumowicze, namawianie do pobicia lub morderstwa jest w Polsce karalne. A ustalenie adresu IP przez osobę pokrzywdzoną nie jest dużym problemem. Proszę więc o zaprzestanie dodawania takich wpisów.
Jesteś dułniem jeśli sądzisz że po takim wpisie można kogoś skazać .Tak samo jak byś chciał skazać mnie za nazwanie cie ...zaraz zaraz jak ja napisałem ? Że jesteś dułniem ? No gdybym napisał "durniem" to tak ale dułeń ? To żadna obraza .Więc może przestań doradzać ludziom żeby się nie dopominali o swoje pieniądze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...