Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ZŁODZIEJ

Utworzony przez Niki, 1 listopada 2011 r. o 23:12
Nie uwieżycie!! Znowu rekrutuje! Tym razem we Warszawie!!! We wtorek 30 10.2012 r ma kolejne spotkania Kto z Warszawy może mu się do skóry dobrać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! ja rowniez zostalam oszukana przez w/w pana. Pracowalam przez kilka miesiecy kompletnie za darmo, to po prostu przechodzi ludzkie pojecie. Nie odpuszcze skurczybykowi!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Witam! ja rowniez zostalam oszukana przez w/w pana. Pracowalam przez kilka miesiecy kompletnie za darmo, to po prostu przechodzi ludzkie pojecie. Nie odpuszcze skurczybykowi!!!!!!!! [/quote][quote name='Maria' timestamp='1357439114' post='716838'] Witam! ja rowniez zostalam oszukana przez w/w pana. Pracowalam przez kilka miesiecy kompletnie za darmo, to po prostu przechodzi ludzkie pojecie. Nie odpuszcze skurczybykowi!!!!!!!!
Mario odezwij się na odszkodowania.eu et onet.eu- wpólnie damy radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i co się dzieje z Panem biznesmenem coś wiadomo ? Ja ustaliłem obecny adres zamieszkania biznesmena !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u MM wszytko w porządku, właśnie oszukał kolejnych ludzi - po 2 miesiącach pracy nie dostaliśmy ani złotówki. Jeśli ktoś z Warszawy jest zainteresowany, niech się wpisuje, idziemy do sądu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także zostałam przez palanta oszukana ale mam jego adres z dowodu i eyrw€ mu te pieniądze z gardła. Niestety chłopak źle w moim przypadku trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak "cudowny i uczciwy" Pan marek z mamuska co za banda też tam pracowałam i ile kasy na paliwo wydałam to szkoda gadać heh miło by było gdyby poniesli za to jakąs kare pozdrawiam wszystkich oszukanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak "cudowny i uczciwy" Pan marek z mamuska co za banda też tam pracowałam i ile kasy na paliwo wydałam to szkoda gadać heh miło by było gdyby poniesli za to jakąs kare pozdrawiam wszystkich oszukanych
 
tak "cudowny i uczciwy" Pan marek z mamuska co za banda też tam pracowałam i ile kasy na paliwo wydałam to szkoda gadać heh miło by było gdyby poniesli za to jakąs kare pozdrawiam wszystkich oszukanych
odezwij sie na odszkodowania.eu@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także zostałam przez palanta oszukana ale mam jego adres z dowodu i eyrw€ mu te pieniądze z gardła. Niestety chłopak źle w moim przypadku trafił.
 
Ja także zostałam przez palanta oszukana ale mam jego adres z dowodu i eyrw€ mu te pieniądze z gardła. Niestety chłopak źle w moim przypadku trafił.
odezwij sie na odszkodowania.eu@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także zostałam przez palanta oszukana ale mam jego adres z dowodu i eyrw€ mu te pieniądze z gardła. Niestety chłopak źle w moim przypadku trafił.
 
Ja także zostałam przez palanta oszukana ale mam jego adres z dowodu i eyrw€ mu te pieniądze z gardła. Niestety chłopak źle w moim przypadku trafił.
odezwij sie na odszkodowania.eu@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...