Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje zdemontowali lusterko i kierunkowskazy z busa. Grozi im 5 lat więzienia

Utworzony przez Ks.Antoni, 12 grudnia 2011 o 17:32
Szczęść Boże. A ja bym tym panom wybaczył,każdy błądzi niestety.Zapraszam do kościoła i do spowiedzi.Jest Adwent i jest okazja aby się zmienić.Zapraszam do konfesjonału jeżeli taki szmatnik nie obieca poprawy to mam pod ręką teleskop i z chęcią przypirdolę po łbie mendzie..aż się zeszczy w swoje majty.Mam też toporek i z chęcią bym upier***ił dłonie aby więcej nie sięgały po czyjąś własność.Miłego wieczoru moi kochani.Z Bogiem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ty antoni jak chcesz tak mocno to dam ci namiar na nas to sprobujesz powalczyc tym toporkiem i teleskopem spoleczniaku pier***ony spier***aj do kosciola skaronki okradac i sie dawac macac niepowiem komu pajacu sklej tego pierozka nastepny odwazny co sie umie spier***ic z za komputera mocherowy bertet pedz w badyle cipo
0
Tyle to nawet Kiszczakowi nie groziło!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: