Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złomiarze ukradli mogiły polskich żołnierzy z 1939 roku

Utworzony przez Gość, 1 października 2009 o 21:26
Panie Marku proszę mnie uszczypnąć "ukradki mogiły" , czy okradli ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Panie Marku proszę mnie uszczypnąć "ukradki mogiły" , czy okradli ?.
Próbowałem ten temat poruszyć wcześniej, ja słyszałem o zamordowanych żołnierzach i ich mogiłach w Porosiukach oraz historię o jakiejś stodole w Kodeńcu podczas której rozbiórki (lata -70) znaleziono kilkadziesiąt szkieletów w wojskowych mundurach, słyszałem także że tamże granatami zabito 7 saperów WP we wrześniu, oczywiście dokonali tego miejscowi Ukraińcy. Czy ten temat nie zainteresowałby naszego zdolnego Historyka (jesteśmy dumni z jego sukcesu), z pewnością i ten rozdział naszej przeszłości należy zbadać. Swoją drogą to jak bardzo spodlał nasz Dumny Naród jeśli okrada mogiły tych którzy dali za Ojczyznę najwyższą ofiarę - swoje życie. Oby wino które kupili za ten złom zamieniło się w ocet.
Ostatnio edytowany 1 października 2009 o 22:30
0
Lepiej żeby się zamieniło w kreta do czyszczenia rur. To jest straszne, to jak i dewastacja grobów. Dla mnie takie miejsca a niestety jest ich dużo, są miejscem zadumy nad losami osób które walczyły o to żeby nam wszystkim było dobrze. PS. nienawidzę "żuli"
0
O tempora, o mores!
0
DZICZ I BYDŁO
0
Jeteśmy narodem który robi wielkie hallo przy okazji konkretnej daty jakiegoś historycznego wydarzenia . W przeciwieństwie do nas Niemcy dbają o swoich poległych żołnierzach 365 dni w roku . Prawie każda nawet najmniejsza tam mieścina ma pomnik lub swego rodzaju obelisk z tablicą na której są nazwiska poległych w I i II wojnie światowej braci i ojców - mieszkańców tamtej społeczności . Wokół tych pomników zawsze jest porządek i świeże kwiaty .
0
KK napisał:
DZICZ I BYDŁO
Co zrobiłeś na rzecz upamiętnienia grobów wojennych ?.
0
Do kolegi który pisał, że Niemcy dbają o poległych żołnierzy. Faktycznie może i dbają ale o takich bohaterach jak Polacy mogą sobie pomarzyć. Tylko patrzą i zazdroszczą, że na grób Generała Andersa na Monte Cassino przychodzą tysiące ludzi. Niech sobie mają audi i mercedesy ale nie mają takich bohaterów narodowych jak my.
0
TAK WYGLĄDAŁA POLSKA WIELU NARODÓW, BANDZIOR MA WIĘCEJ SZACUNKU NIZ POLEGŁY BOHATER.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: