Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł 18-latek ciężko ranny w wypadku w Kozłach

Utworzony przez KAMIL, 31 maja 2010 o 12:18
patrząc na samochód -wolno na pewno nie jechali- DOBRZE ZE NIKOGO PRZYPADKOWEGO NIE ZABILI PRZY OKAZJI SWOJEGO "TESTU PRĘDKOŚCI"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba było jeszcze szybciej, sądząc po zdjęciach jechali jakies 100-140 km/h, ALE auto taty e klasa wyciągnie ze 200 km/h. gratulacje dla taty, fajne auto kupił synom. temu co przeżył proponuje jakąs beemke z 90 roku, co najmniej 3 litry w benz.,
0
M napisał:
trzeba było jeszcze szybciej, sądząc po zdjęciach jechali jakies 100-140 km/h, ALE auto taty e klasa wyciągnie ze 200 km/h. gratulacje dla taty, fajne auto kupił synom. temu co przeżył proponuje jakąs beemke z 90 roku, co najmniej 3 litry w benz.,
a co masz przeciwko beemkom z lat 90 j :a mam z lat 80, ale wożę nimi tylko gości na wesela, osiemnastki i komunie i i kasuję z tego niezłą kapustę.
0
Tać tu ni róbta se jaj z pogrzybu.A łocic godoł ży mo zdulnych synów.Łostał mu jiszczy jidyn a jak by co to se flasecke wypiji.
0
baton napisał:
a co masz przeciwko beemkom z lat 90 j :a mam z lat 80, ale wożę nimi tylko gości na wesela, osiemnastki i komunie i i kasuję z tego niezłą kapustę.
haha nie watpie ze kasujesz niezla kapuste za jazde takim 30 letnim szrotem. Pewnie czasem zamiast kapusty placa ci workiem ziemniakow albo cebuli, a jak fartowny dzien to i dorzuca gratis peczek czosnku.
0
... jednego ciołka mniej, być może właśnie ocalił życie niewinnych osób które by mógł przejechać, a tak sam się spakował na tamten świat, kretyn miał miesiąc prawko i myślał ze już wszystko umie
0
na głupotę i kawał fury nie pomoże:/
0
Gość napisał:
na głupotę i kawał fury nie pomoże:/
dokładnie
0
Zal mi tych wiesniakow z polski ale jedno jest pewne ze nikomu juz nie zabija na drodze.
0
Gość napisał:
haha nie watpie ze kasujesz niezla kapuste za jazde takim 30 letnim szrotem. Pewnie czasem zamiast kapusty placa ci workiem ziemniakow albo cebuli, a jak fartowny dzien to i dorzuca gratis peczek czosnku.
Widać, ze masz człowieku pojecie w temacie jak trzeba...
0
do "no i dobrze", żal Ci, że miał miesiąc prawko i jechał mercedesem? skoro nie znasz okoliczności wypadku to zamknij japę, równie dobrze ktoś z Twojej rodziny mógł by sie rozbić...ale wszyscy mieli by ubaw, miło by Ci było?? więc zanim coś napiszesz je..bnij sie głową o parapet.
0
spoko zdjęcie, dach z eternitu, wejście w podskoku, rozbity mercedes i dwie satelitki....
0
ja napisał:
Widać, ze masz człowieku pojecie w temacie jak trzeba...
masz racje nie jestem w temacie folkloru wiejskiego. to czym wy sie tam wozicie na wioskach to nie moj problem, ale pewnie koles wozi takich kmiotkow jak ty swoim e36 +lpg po wiejskim tuningu. To moze i placicie sporo za jazde takimi wypasami
0
jestem również zdania że prawko od 21 lat a Ci co nie mają tyle powinni przejść badania psychologiczne . Jakiś idiotyczna sytuacja znam osoby które jeżdżą spokojnie i uważnie i nie zdają egzaminu a wariaci drogowi dostają prawko za 1 razem taki to kraj
0
Jak to dobrze ze Matka Natura prowadzi "selekcje" wybiera ziarka od plewy wcale nie szkoda mi takich deb***i , po zniszczeniach widac ze nie jechali z predkoscia dozwolona ba a nawet ponizej przeciez to teren zabudowany i wszystkiego sie mozna spodziewac , a jak by tak mu nagle wybiegly male dzieci ? I co wtedy ? pomysleli choc przez chwile o tym ? NIE !!! bo po co , a tak poraz kolejny natura gora ! Zawsze bylem za tym zeby sadzic jak najwiecej drzew przy drogach zeby sami sie eliminowali nie robiac krzywdy nikomu. Jestem kierowca od 20 lat i duzo widzialem ale takich deb***i mi naprawde nie szkoda.
0
jacy ludzie są durni!!! zal mi waszych durnych odpowiedzi...!!! Zginął mily chłopak a Wy sobie ubaw robicie? a drugi walczy o życie! ehh widac ze wiekszosc piszacych tu osob ma siano a nie mozg!
0
Jak wy tak możecie? Ilu ludzi zgineło nawet jadąc dozwoloną prędkością... Może nie powinniśmy oceniać tych których już z nami nie ma, a skupić się na modlitwie, bo tylko ona może Mu teraz pomóc...
0
Gość napisał:
masz racje nie jestem w temacie folkloru wiejskiego. to czym wy sie tam wozicie na wioskach to nie moj problem, ale pewnie koles wozi takich kmiotkow jak ty swoim e36 +lpg po wiejskim tuningu. To moze i placicie sporo za jazde takimi wypasami
ale Ty jestes durny... Takiemu jak Ty to jak ktos w twarz napluje to powiesz ze deszcz pada (tego pewnie tez nie zrozumiesz). Sfrustrowany deb*** co sie wyzywa za swoje marne zycie na portalach i probuje sie dowartosciowac usiłując dociąć innym bez powodu. Zal. ps. A ty w "miescie" czym sie wozisz? Tylko wymysl jakas fajna bryke.
0
Gość napisał:
jacy ludzie są durni!!! zal mi waszych durnych odpowiedzi...!!! Zginął mily chłopak a Wy sobie ubaw robicie? a drugi walczy o życie! ehh widac ze wiekszosc piszacych tu osob ma siano a nie mozg!
chłopaki jak z reklamy _"trzeba mieć fantazję i pieniądze" - pamiętasz taką ? - dobrze że nikt niewinny nie zginął
0
lbn napisał:
do "no i dobrze", żal Ci, że miał miesiąc prawko i jechał mercedesem? skoro nie znasz okoliczności wypadku to zamknij japę, równie dobrze ktoś z Twojej rodziny mógł by sie rozbić...ale wszyscy mieli by ubaw, miło by Ci było?? więc zanim coś napiszesz je..bnij sie głową o parapet.
ciekawe czy byłbyś takim chojrakiem jakby ten gość przejechał ci matkę, ojca, siostrę, brata, zonę lub dziecko. Czy nadal byłbyś ślepy na okoliczności tego zdarzenia? A gdyby ten wypadek wydarzył się tydzień temu, o tej samej godzinie, wtedy w Kozłach była kościelna procesja poświęcenia pól ... i gdyby tak ten gościu ze swoją prędkością wpakował się w ten tłum... co ty na to.. zastanów się kto powinien się o ten parapet jeb....ć
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: