Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana na stołku rektora bialskiej PWSZ

Utworzony przez Gość, 7 maja 2009 r. o 19:58
autorze tekstu O ile wiem pan Bergier nie ma tytułu prof. jedynie taki sztuczny nadany przez uczelnie PWSZ dla lepszej reklamy i marketingu politycznego. a tego typu tytuły piszemy przed imieniem a nie na poczatku sformułowania gdyz to odbiorcow wprowadza w bład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam sie uprzejmie do GOSCIA. zarzuca, iz autor tekstu wprowadza w błąd czytelników podając iż Pan Bergier jest profesorem. Jesliby jednak zwrócil uwage na to ze przed nazwiskiem jest napisane prof. nadzwyczajny. to zauwazylby i sam ten tytuł oznacza iż jest to tytuł nadany przez uczelnie i Pan Bergier nie posiada jako takiej profesury. Krótko mówiąc nalezy być obeznanym w nazewnictwie, żeby móc stosowac arbitralne osądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zmieniać, by nic nie zmienić ?. Oto jest pytanie. Proszę o propozycje scenariuszy dla PWSZ na najbliższy rok. Czy zmiana rektora to rzecz realna czy tylko wirtualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef Bergier nie posiada tytułu profesora zwyczajnego, a jedynie ma doktorat z podstaw rzutu karnego w piłce nożnej... pozdrawiam.
tłumacz napisał:
Zwracam sie uprzejmie do GOSCIA. zarzuca, iz autor tekstu wprowadza w błąd czytelników podając iż Pan Bergier jest profesorem. Jesliby jednak zwrócil uwage na to ze przed nazwiskiem jest napisane prof. nadzwyczajny. to zauwazylby i sam ten tytuł oznacza iż jest to tytuł nadany przez uczelnie i Pan Bergier nie posiada jako takiej profesury. Krótko mówiąc nalezy być obeznanym w nazewnictwie, żeby móc stosowac arbitralne osądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kancleszszsz... . napisał:
Jak zmieniać, by nic nie zmienić ?. Oto jest pytanie. Proszę o propozycje scenariuszy dla PWSZ na najbliższy rok. Czy zmiana rektora to rzecz realna czy tylko wirtualna.
ZMIANA BARDZIEJ WIRTUALNA NIZ FAKTYCZNA. UCZELNIA DALEJ BĘDZIE RZĄDZIŁ BERGIER. ŚCIĄGNĘLI JESZCZE 70 LETNIEGO DZIADUNIA TYLKO W ZWIĄZKU Z JEGO TYTUŁEM PROFESORSKIM. PEWNIE CHCĄ OTWORZYC STUDIA MAGISTERSKIE ZALECIAŁO NIEZŁĄ LIPĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PWSZ to państwowa uczelnia a nie prywatna, jakieś normy prawne i moralne powinny tu obowiązywać. A na dodatek patron JPII !!!. Niestety pazerność, niepohamowana ambicja, brak skrupułów, zastraszanie i manipulowanie podwładnymi to są normy obowiązujące w tej szkole. Prawo dopuszcza sprawowanie funkcji rektora przez dwie kadencje, receptą na utrzymanie wpływów jest rozgrywka w stylu wschodnim jak u Łukaszenki i Putina-Miedwiediewa. Jest to działanie również w stylu PO-"aby nam żyło się lepiej". Biedna ta Biała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie uwagi: 1. Prorektorem będzie Bergier, to przepowiednia. 2. Czy 70 letni facet, uczony - emeryt może być rektorem państwowej uczelni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator RP (PO)powinien odpowiadać za jakość prawa stanowionego w Polsce , ale casus Misiaka (PO) nie nastraja tu optymisycznie. Prawo to dla maluczkich - tak było, jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
95% spoleczenstwa nie wie co to jest profesor zwyczajny a co nadzwyczajny, ale jak jest napisane dr hab prof to wtedy wiekszosc wie o co chodzi. Taka mala róznica zapisu ale w jak wspanialym swietle stawia czlowieka opisywanego. Juz sam tytul prof nadzwyczajny dla przecietnych ludzi oznacza ze najwyzszy z mozliwych- i tego pan Bergier najczesciej uzywa!!! a czesto podpisuje sie poprostu prof dr hab:) no coz ale skromnosc nie jest jego zaleta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
95% spoleczenstwa nie wie co to jest profesor zwyczajny a co nadzwyczajny, ale jak jest napisane dr hab prof to wtedy wiekszosc wie o co chodzi. Taka mala róznica zapisu ale w jak wspanialym swietle stawia czlowieka opisywanego. Juz sam tytul prof nadzwyczajny dla przecietnych ludzi oznacza ze najwyzszy z mozliwych- i tego pan Bergier najczesciej uzywa!!! a czesto podpisuje sie poprostu prof dr hab:) no coz ale skromnosc nie jest jego zaleta
Ta zaleta nazywa się " BUC ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwal tak zwał ale do przyjemnych osob to on nie nalezy. strasznie sie dziwie jak ktos taki wygrywa wybory na senatora czy posla. bo w konkurs ogloszony kiedys przez Dziennik wschodni na czlowieka roku to podobno zaangazowna byla cala uczelnia w wypelnianie kuponow dla niego i jego kumpla:) grunt to umiec sie ustawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huzika asder
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
huzika asder
Ta zmiana na stanowisku rektora to "ustawka", tak jak w piłę. Fachowcy po awf-ie znają się na tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PWSZ im. Janusza Palikota - tak mi jakoś pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PWSZ im. Janusza Palikota - tak mi jakoś pasuje
Bo pwsz ta zaplecze techniczne polityków PO, na spotkania salka za darmo publika zgoniona, jak za prl-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo pwsz ta zaplecze techniczne polityków PO, na spotkania salka za darmo publika zgoniona, jak za prl-u.
PWSZ mogła by być fajną szkołą, dobrym miejscem pracy w naszym mieście tylko, gdyby nie te stosunki międzyludzkie i klimat wykreowany przez senatora-rektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierzę, że nowy rektor coś zmieni. Może jestem naiwna ale uważam, że gość z takim wykształceniem i doświadczeniem nie będzie tylko figurantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia napisał:
A ja wierzę, że nowy rektor coś zmieni. Może jestem naiwna ale uważam, że gość z takim wykształceniem i doświadczeniem nie będzie tylko figurantem.
No to jednak jesteś naiwna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...