Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Sądzie Rejonowym. Będzie dalej do sprawiedliwości

Utworzony przez J23, 17 stycznia 2011 r. o 09:36
Nie ma co całej winy za likwidację wydziałów zwalać na ministerstwo, duża w tym zasługa obecnego Prezesa Sądu, lakoniczne jego wypowiedzi dobitnie o tym świadczą. Poza tym taki prezes, co nie broni własnych wydziałów to wielkie nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczysław Burdzicki, dawniej aparatczyk w kolegium ds. wykroczeń przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej, obecnie ławnik i działacz społeczny, przekonuje mnie o słuszności likwidacji w strukturach bialskiego sądu. Poza tym mógłby nie parkować demonstracyjnie swojej rozgruchotanej Nubiry na zakazie zatrzymywania. Poza tym musi być ciężko sędziom w BP (brak chętnych do obsadzenia etatów może), skoro małżonka Pana Prezesa Wojciecha jednocześnie przewodniczy dwóm wydziałom- Cywilnemu i Ksiąg wieczystych... http://bialapodlaska.sr.gov.pl/68/12 http://bialapodlaska.sr.gov.pl/68/23 Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech likwidują wydział gospodarczy. O ile wiem jeden sędzia. Niezbyt mile wspominam kontakt z tym wydziałem. Brak .... wszystkiego. Szkoda czasu na opis sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oddział Centralnej Informacji KRS działa w strukturze wydziału gospodarczego i zostanie zlikwidowany wraz z nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vice minister z Lublina zaciąga opinię od Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie,a ten z kolei likwidować w terenie i przenieść do Lublina i powstaje koło błędne,ale z korzyścią dla Lublina.I tak to się w Polsce dzieje,że w terenie pozostaną ..........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie ktoś zajmie się rozpasanym nepotyzmem w lubelskich sądach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z białej podlaski nie dość że bardzo daleko do lublina to jest jeszcze słaba komunikacja/pomijam busy bo ciasno i niewygodnie i czesto niebezpiecznie/ nie ma dogodnych i szybkich polaczen kolejowych z lublinem/stolica wojewodztwa/ a to by duzo zalatwiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegrałam sprawę w sądzie pracy w Białej Podlaskiej, złożyłam apelację i w Lublinie Sąd uznał, że racja jest po mojej stronie. Uważam, że dobrze się stanie jak przeniosą ten wydział do Świdnika. Lepiej dojechać dalej i wygrać sprawę w sądzie I instancji niż odwoływać się od wyroku i dochodzić swoich praw w Sądzie Okręgowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma chody u Prezesa małżonka to i trzeciemu wydziałowi będzie się szefować. Może ktoś inny z rodziny też jakąś fuchę dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal. Lublin zabiera dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę jeszcze wtrącić, że w dzisiejszym Słowie Podlasia Szanowny Pan Prezes Wojciech przyznał, iż pozytywnie zaopiniował likwidację wydziału gospodarczego. O co bijecie pianę zatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że nie będzie sądu pracy w Białej Podl. , bo przewodniczący to najbardziej ten który uznaje tylko własne prawo , a nie przestrzega prawa zgodnie z nominacją . Sprawiedliwość to ma dla siebie i swoich znajomych . Posiadamy dowody nieuczciwości tego sędziego , a sąd powinien być sprawiedliwy a powiązania przewodniczącego są nam znane , wcale sie z tym nie kryje to on co chce to sądzi i krzywdzi uczciwych ludzi , a dba o interesy swoich znajomych . Jak będzie dalej sąd to może nie będzie tak powiązany ze swoimi znajomymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...