Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żmiarki: Maluch rozbił się na drzewie. Kierowca nie żyje

Utworzony przez motorynka, 4 marca 2012 r. o 12:13
przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. No to jaja.Rzęch-stary maluch i nadmierna prędkość.Ale policyjni "eksperci" wiedzą lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędkość??? Może niech pokażą jakość drogi... Po zimie podobno jest tragiczna !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksperci sie odezwali. W takim samochodzie jak maluch to się można zabić jadąc z prędkością nawet 50 km/h. To nie jest bezpieczne i nowoczesne auto wyposażone w poduszki, systemy kontroli trakcji itp. Poza tym nie droga go zabiła tylko brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Eksperci sie odezwali. W takim samochodzie jak maluch to się można zabić jadąc z prędkością nawet 50 km/h. To nie jest bezpieczne i nowoczesne auto wyposażone w poduszki, systemy kontroli trakcji itp. Poza tym nie droga go zabiła tylko brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą.
raczej uderzenie w drzewo. :/ uderzajac tak nowoczesnym samochodem, tez mozesz z tego nie wyjsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziury w drodze po kolana, taki jest stan tej drogi że przy 20km/h nie da się bezpiecznie jechać, poza tym drzewo przy samym krawężniku jak tak można utrzymywać drogi panie radny powiatowy z sosnowicy i jednocześnie kierowniku rejonu dróg powiatowych w sosnowicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
raczej uderzenie w drzewo. :/ uderzajac tak nowoczesnym samochodem, tez mozesz z tego nie wyjsc.
Masz większe szanse przeżycia niż jadąc takim złomem ale też nowoczesnym autem rozwiniesz większą prędkość. Bez przesady z tymi dziurami, jakoś ludzie jeżdżą codziennie po takich drogach i nie giną. Tutaj koleś po prostu udawał rajdowca i to jeszcze bez prawka a i być może pod wpływem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maluch to trumna i złom.Dlatego ja bujam się starą BMW E36 M3.Co prawda szpachla odpada z niej płatami i wszyscy się ze mnie śmieją ale jest bardzo bezpieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Maluch to trumna i złom.Dlatego ja bujam się starą BMW E36 M3.Co prawda szpachla odpada z niej płatami i wszyscy się ze mnie śmieją ale jest bardzo bezpieczna.
W ilu miejscach spawany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie konczy jazda po pijaku i bez prawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam motorole v3 tel 725385518
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziury to były teraz jest extra nowa nawierzchnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam malucha podloga sama rdza pod siedzeniem deski niema przegladu rok a jeszcze 130km idzie a do goscia bmw to badziewie dla wiejskich cwaniakow oderwanyh od widłow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zeneka!!! skąd ty te info o drodze masz? coś ci sie człowieku pomyliło chyba, nie wiesz to nie wypowiadaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja mam malucha podloga sama rdza pod siedzeniem deski niema przegladu rok a jeszcze 130km idzie a do goscia bmw to badziewie dla wiejskich cwaniakow oderwanyh od widłow
od widel nie widlow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analfabeta pisze sie widłow a muwi widel tak jesd w słownikó
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Analfabeta pisze sie widłow a muwi widel tak jesd w słownikó
Ja waz pogodze, oderwany od puga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i fakt że to "maluch", że bez dokumentów, że jechał za szybko ale na takich dziurach nawet nowy samochód mógł by w drzewo wyjebać, nie mówiąc już o zaszpachlowanej BMW M3. Co do tego że ludzie tą drogą jeżdżą- Trzeba zobaczyć jak wygląda pobocze, pół metra wyoranej ziemi bo wszyscy znający tą drogę omijają asfalt jak tylko mogą. Miło tak czytając artykuł słuchać tyko o przyczynie wypadku jako prędkości- na odcinku prostej i niedziurawej drogi nie zjechałby na pobocze. Ale "eksperci" chyba widzieli tylko nadmierną prędkość wpadając w 30cm dołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc jakie dziury?co ma to do rzeczy bede jehal ferrari f1 na torze popelnie bład i minimum pampersy .trza miec trohe muzgu a nie styropian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamku, nie usprawiedliwiam głupoty kierowcy, ale pokonuję tą trasę przynajmniej 4 razy dziennie i wiem że nawet przy małych prędkościach można narobić sobie w tym miejscu biedy- a fakt że koleś jechał szybciej niż powinien nie zmienia faku że drogą była głównym winowajcą. I nie porównuj Ferrari do malucha a toru do drogi w Żmiarkach, bo chyba jej nie widziałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym roku selekcja naturalna ostro się wzięła do roboty - kosi równo. Bardzo dobrze - będziemy trochę bezpieczniejsi na drogach, kiedy wszyscy co zamiast mózgu mają gówno zostaną wyeliminowani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...