Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żmiarki: Maluch rozbił się na drzewie. Kierowca nie żyje

Utworzony przez motorynka, 4 marca 2012 r. o 12:13
Ostre słowa, ale w gruncie słuszne dede, aby tylko nie było tak że przeżyje taki pseudo-kierowca, a zginie przechodzień, rowerzysta itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Adamku, nie usprawiedliwiam głupoty kierowcy, ale pokonuję tą trasę przynajmniej 4 razy dziennie i wiem że nawet przy małych prędkościach można narobić sobie w tym miejscu biedy- a fakt że koleś jechał szybciej niż powinien nie zmienia faku że drogą była głównym winowajcą . I nie porównuj Ferrari do malucha a toru do drogi w Żmiarkach, bo chyba jej nie widziałeś.
Ty tak poważnie - czy prowokujesz? A może jesteś niespełna rozumu? Bo - pomijając taki drobiazg, jak brak uprawnień do kierowania oraz niewiadomy stan techniczny (brak dopuszczenia do ruchu)tego 'samochodu' - powinieneś widzieć, jako kierowca, że Prawo o Ruchu Drogowym stanowi: "art. 19 ust 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu." Jeśli nie rozumiesz tego zapisu ustawy - a widzę, że nie rozumiesz, choć masz z a s r a n y obowiązek go przestrzegać - wyłożę ci to łopatologicznie, byś zrozumiał: dobra droga - jedziesz szybciej, zła droga - jedziesz wolniej i ostrożniej. Nie ma drogi - nie jedziesz. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze niemial prawka jechal pijany znałem go dobrze wiem jak jeździł ale niedalo sie wytlumaczyc niejedz.a Ty jak jezdzisz ta droga?chyba sie da .wiekszośc mysli jestem the best co ja niepojade a potem rodzina ma klopoty przez idiote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szoferku, znam przepis, co więcej stosuje się do niego, i jak napisałem jestem świadomy że wina leży po stronie kierowcy, który jak już nadmieniłem jechał zbyt szybko i nie dostosował się do warunków- Ja podkreślam tylko znaczenie stopnia zniszczenia nawierzchni- bo jak pewnie zauważyłeś w opublikowanym przez Dziennik Wschodni artykule nie ma nic o tragicznym jej stanie. Zapewne masz racje - przesadziłem nadkładając winę nawierzchni nad winę kierowcy, i rozumiem twoją opinię- ale gdyby dołki nie były znaczącym czynnikiem to wypadek mógłby zdarzyć się gdziekolwiek indziej, a jednak miał miejsce w punkcie usypanym nierównościami a nie na równiejszym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek nie mówi się źle o zmarłych... Mowiłeś nie jedź, trzeba mu było kluczyki zabrać... wiemy dobrze, że Andrzej uparty BYŁ zawsze a jeszcze po alko tym bardziej... Teraz trzeba pogodzić się z tym że go nie ma i próbować żyć jakoś dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dnia Go niewidzialem latwo Nina mówic po fakcie .inaczej bys mówila jakby kogos z twojej rodziny zabil pijany kierowca.a te szofer pieprzysz jak potluczony gora 1% jezdzi wedlug przepisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam, wiem że łatwo mówić po fakcie. Ale poprostu nie mieści mi się to wszystko w głowie... cały czas liczę że zadzwoni i powie że to pomyłka ze nic mu nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstruktora malucha do kryminału za taką konstrukcję i panent !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIAT napisał:
Konstruktora malucha do kryminału za taką konstrukcję i panent !!
Kidyś samochody były inne choć na tamte czasy nie był to bezpieczny samochód. Więc podpisuję się pod tym obiema rękami!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIAT napisał:
Konstruktora malucha do kryminału za taką konstrukcję i panent !!
Kolejny geniusz! Wszyscy i wszystko dokoła winne i drogi i samochody i konstruktorzy - tylko nie PIJANY KIEROWCA BEZ PRAWA JAZDY JADĄCY Z NADMIERNĄ PRĘDKOŚCIĄ SAMOCHODEM NIE DOPUSZCZONYM DO RUCHU!!!! Ludzie - przeczytajcie jakie idiotyzmy wypisujecie - toż to już naprawdę szczyt głupoty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Może i fakt że to "maluch", że bez dokumentów, że jechał za szybko ale na takich dziurach nawet nowy samochód mógł by w drzewo wyjebać, nie mówiąc już o zaszpachlowanej BMW M3. Co do tego że ludzie tą drogą jeżdżą- Trzeba zobaczyć jak wygląda pobocze, pół metra wyoranej ziemi bo wszyscy znający tą drogę omijają asfalt jak tylko mogą. Miło tak czytając artykuł słuchać tyko o przyczynie wypadku jako prędkości- na odcinku prostej i niedziurawej drogi nie zjechałby na pobocze. Ale "eksperci" chyba widzieli tylko nadmierną prędkość wpadając w 30cm dołki.
A tak z innej beczki... co w tym konkretnym przpadku znaczy brak dokumentów i jakośc samochodu jeżeli kierujący(dureń?)nie widzi różnicy pomiędzy autostradą a polną i to źle utrzymaną drogą.Jakowyś dół na autostradzie może zaskoczyć, a na takiej drodze nie powinien.To właśnie kierujący ma się dostosować do warunków a nie warunki do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Jednego mniej! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The last factor when Casque dr dre comes to making hip hop beats is your ability to paint a picture when you make hip hop beats. Your ability to grab the listener and paint a picture in his head with your music. What people don't understand is that if you make hip hop beats by dr dre uk Studio Red Sox Edition Headphones and you are able to touch the soul of the artist your chances of selling the beat to that artist will skyrocket. So, remember to never over think the situation and just let it flow naturally because that will allow you to paint a more vivid picture. Dr.Dre PowerBeats Headphones Sport-In Ear - White Always remember to keep your creativity and to most importantly be yourself. If you keep these things in mind you will be successful.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop pijanym mordercom - to znaczy ze na trzezwo juz mordowac mozna? pytambonieniewiem O_o Ludzie opanujta sie! Lejce mogl miec zabrane np za punkty, albo za alkohol. A maluch jest autem bezpiecznym - strefa zgniotu czolowego konczy sie na silniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan pyta napisał:
Stop pijanym mordercom - to znaczy ze na trzezwo juz mordowac mozna? pytambonieniewiem O_o Ludzie opanujta sie! Lejce mogl miec zabrane np za punkty, albo za alkohol. A maluch jest autem bezpiecznym - strefa zgniotu czolowego konczy sie na silniku.
Ponad 20 lat demokracji pora była przywyknąć do dziur i dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się złożyło na ta tragedię.Znałem Go.Uparty był. Ale ludzie ruszcie mózgami i nie piszcie głupot typu niech się pozabijaja itp.Nawet najgorsza świnia nie zasługuje na śmierć.A tym co życzą tego innym ja życzę tego samego żeby im kogoś bliskiego jedyna sprawiedliwość zabrała dopiero zrozumieją co pisza.Trochę szacunku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinie święta racja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debe napisał:
Coś w tym roku selekcja naturalna ostro się wzięła do roboty - kosi równo. Bardzo dobrze - będziemy trochę bezpieczniejsi na drogach, kiedy wszyscy co zamiast mózgu mają gówno zostaną wyeliminowani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debe napisał:
Coś w tym roku selekcja naturalna ostro się wzięła do roboty - kosi równo. Bardzo dobrze - będziemy trochę bezpieczniejsi na drogach, kiedy wszyscy co zamiast mózgu mają gówno zostaną wyeliminowani!
Dziadu zaje***y, żeby tak za ciebie ta selekcja naturalna się wzięła!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...