Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienił się rozkład sił w Radzie Miasta. Nowy przewodniczący i nowe radne

Utworzony przez prm, 23 września 2009 r. o 17:34
Czytam o tym co dzieje się w RM Biała Podlaska z wielkim niesmakiem. Do dziś wszystko było jasne, z jednej strony pan Czapski wspierany przez czerwonych i różowych a z drugiej grupa prawicowa. Grupa ta była gwarantem patrzenia na ręce krętaczom i kombinatorom. Ciężko to ciężko ale udawało się coś dla miasta zrobić. Nowe wybory pokazały, że Nasze Miasto wspiera prezydenta a wypowiedz/ daj Bóg, że nieprawdziwa/, że dziś nie będą szukać dziury w całym jest kuriozalna. Wypowiedzi o tym jak będzie dobrze bo nie ma Broniewicza i Grodeckiego śmieszą mnie do łez/ "wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie dalej tak jak jest"/. Moje doświadczenie mówi mi, że zapanuje w RM powszechna szczęśliwość, nie trzeba będzie czytać dokumentów przygotowanych na Sesje / dotychczas czytała połowa radnych/, nie trzeba będzie zastanawiać się czy głosować za czy przeciw. Grupa Prezydenta zrobi co będzie chciała. Broniewicz z Grodeckim zapłacili za pracowitość, gdyby wspierali INICJATYWY prezydenta dziś byliby w radzie z Broniewiczem na czele. Martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Szefowie PO i PiS nie potrafili utrzymać koalicji, przecież na miejsce Broniewicza i Grodeckiego weszli ludzie z ich ugrupowań, co się stało? Jeżeli panowie będziecie dalej tak pracować to Czapski zostanie na lata władcą absolutnym. Wybory Borodijuka na szefa Komisji Oświaty to prawdziwe jaja. Każdy kto słuchał głębokich i ważnych merytorycznie wywodów tego pana, wie kto to jest. Poziom pana B. Przewodniczącego KO jest policzkiem dla Białej Podlaskiej. Ciekawe do kogo przytuli się pan B. w przypadku porażki Czapskiego, prorokuję, że przypomni sobie swój związek z Bergierem czy Grodeckim w poprzedniej radzie miasta. Co wydarzy się za rok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwiłł napisał:
Czytam o tym co dzieje się w RM Biała Podlaska z wielkim niesmakiem. Do dziś wszystko było jasne, z jednej strony pan Czapski wspierany przez czerwonych i różowych a z drugiej grupa prawicowa. Grupa ta była gwarantem patrzenia na ręce krętaczom i kombinatorom. Ciężko to ciężko ale udawało się coś dla miasta zrobić. Nowe wybory pokazały, że Nasze Miasto wspiera prezydenta a wypowiedz/ daj Bóg, że nieprawdziwa/, że dziś nie będą szukać dziury w całym jest kuriozalna. Wypowiedzi o tym jak będzie dobrze bo nie ma Broniewicza i Grodeckiego śmieszą mnie do łez/ "wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie dalej tak jak jest"/. Moje doświadczenie mówi mi, że zapanuje w RM powszechna szczęśliwość, nie trzeba będzie czytać dokumentów przygotowanych na Sesje / dotychczas czytała połowa radnych/, nie trzeba będzie zastanawiać się czy głosować za czy przeciw. Grupa Prezydenta zrobi co będzie chciała. Broniewicz z Grodeckim zapłacili za pracowitość, gdyby wspierali INICJATYWY prezydenta dziś byliby w radzie z Broniewiczem na czele. Martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Szefowie PO i PiS nie potrafili utrzymać koalicji, przecież na miejsce Broniewicza i Grodeckiego weszli ludzie z ich ugrupowań, co się stało? Jeżeli panowie będziecie dalej tak pracować to Czapski zostanie na lata władcą absolutnym. Wybory Borodijuka na szefa Komisji Oświaty to prawdziwe jaja. Każdy kto słuchał głębokich i ważnych merytorycznie wywodów tego pana, wie kto to jest. Poziom pana B. Przewodniczącego KO jest policzkiem dla Białej Podlaskiej. Ciekawe do kogo przytuli się pan B. w przypadku porażki Czapskiego, prorokuję, że przypomni sobie swój związek z Bergierem czy Grodeckim w poprzedniej radzie miasta. Co wydarzy się za rok?
Jako podsumowanie: Gaude, Mater Polonia, prole fecunda nobili. Raduj się Matko Polsko, bogata szlachetnym potomstwem.
Ostatnio edytowany 30 września 2009 r. o 12:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwiłł napisał:
Czytam o tym co dzieje się w RM Biała Podlaska z wielkim niesmakiem. Do dziś wszystko było jasne, z jednej strony pan Czapski wspierany przez czerwonych i różowych a z drugiej grupa prawicowa. Grupa ta była gwarantem patrzenia na ręce krętaczom i kombinatorom. Ciężko to ciężko ale udawało się coś dla miasta zrobić. Nowe wybory pokazały, że Nasze Miasto wspiera prezydenta a wypowiedz/ daj Bóg, że nieprawdziwa/, że dziś nie będą szukać dziury w całym jest kuriozalna. Wypowiedzi o tym jak będzie dobrze bo nie ma Broniewicza i Grodeckiego śmieszą mnie do łez/ "wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie dalej tak jak jest"/. Moje doświadczenie mówi mi, że zapanuje w RM powszechna szczęśliwość, nie trzeba będzie czytać dokumentów przygotowanych na Sesje / dotychczas czytała połowa radnych/, nie trzeba będzie zastanawiać się czy głosować za czy przeciw. Grupa Prezydenta zrobi co będzie chciała. Broniewicz z Grodeckim zapłacili za pracowitość, gdyby wspierali INICJATYWY prezydenta dziś byliby w radzie z Broniewiczem na czele. Martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Szefowie PO i PiS nie potrafili utrzymać koalicji, przecież na miejsce Broniewicza i Grodeckiego weszli ludzie z ich ugrupowań, co się stało? Jeżeli panowie będziecie dalej tak pracować to Czapski zostanie na lata władcą absolutnym. Wybory Borodijuka na szefa Komisji Oświaty to prawdziwe jaja. Każdy kto słuchał głębokich i ważnych merytorycznie wywodów tego pana, wie kto to jest. Poziom pana B. Przewodniczącego KO jest policzkiem dla Białej Podlaskiej. Ciekawe do kogo przytuli się pan B. w przypadku porażki Czapskiego, prorokuję, że przypomni sobie swój związek z Bergierem czy Grodeckim w poprzedniej radzie miasta. Co wydarzy się za rok?
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haldbaum napisał:
Widać, że Komuna nie próżnuje i tak jak w poprzednim systemie tak i teraz próbuje dezinformować mieszkańców. To, że "Kościelni" zawiązali koalicję z SLD jest niepodważalne i żadne bzdury tego nie przykryją. Mam tylko nadzieję, że będziemy o tym pamiętać podczas wyborów. Paszkwile można pisać na każdego. Takie metody pozostały już tylko Panom z urzędu oraz wszystkim frustratom którzy nie załapali się na stołek. Bardzo dobrze, że w cynizmie i zakłamaniu politycznym jakie jest w naszym mieście znajduje się Randy który mówi bez owijania w bawełnę. Gdzie dzisiaj jest Pan Woźniak który był wielkim prawicowcem i narodowcem startując z PiS a obecnie dla stołka głosuje z SLD. Kim jest dzisiaj Pan Czapski który opowiadając o swoich zasługach dla solidarności obecnie współpracuje z Pułkownikiem Ludowego Wojska Polskiego Somerlikiem? Gdzie dzisiaj jest ksiądz M.Daniluk który wita na mszach św. Pana Czapskiego i wszędzie go wychwala a jeszcze niedawno zarzekał się, że takiemu człowiekowi nie poda ręki? Dlaczego jest tak, że ludzie którzy jeszcze 3 lata temu mówili, że są po prawej stronie dzisiaj sprzedali się jak powiedział Stefaniuk za miskę soczewicy, za kilka stanowisk. W tej całej radzie miasta przynajmniej wyborcy SLD nie czują się oszukani bo Towarzysz Nowak, był i będzie zdeklarowanym socjalistą. Kim są działacze dzisiejszej platformy, wcześniej zdeklarowani liberałowie, ludzie chcący zmieniać bialską rzeczywistość. dzisiaj bez żadnych ideałów, żądni władzy i wewnętrznie podzieleni pomiędzy grupy Żmijana i Bergera. W końcu co nam z tego, że mamy w białej senatora który w ogóle nie interesuje się sprawami miasta. Na tym tle przynajmniej Abramowicz stara się coś robić. I takich ludzi należy doceniać.
Daj spokój Darek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwiłł napisał:
Czytam o tym co dzieje się w RM Biała Podlaska z wielkim niesmakiem. Do dziś wszystko było jasne, z jednej strony pan Czapski wspierany przez czerwonych i różowych a z drugiej grupa prawicowa. Grupa ta była gwarantem patrzenia na ręce krętaczom i kombinatorom. Ciężko to ciężko ale udawało się coś dla miasta zrobić. Nowe wybory pokazały, że Nasze Miasto wspiera prezydenta a wypowiedz/ daj Bóg, że nieprawdziwa/, że dziś nie będą szukać dziury w całym jest kuriozalna. Wypowiedzi o tym jak będzie dobrze bo nie ma Broniewicza i Grodeckiego śmieszą mnie do łez/ "wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie dalej tak jak jest"/. Moje doświadczenie mówi mi, że zapanuje w RM powszechna szczęśliwość, nie trzeba będzie czytać dokumentów przygotowanych na Sesje / dotychczas czytała połowa radnych/, nie trzeba będzie zastanawiać się czy głosować za czy przeciw. Grupa Prezydenta zrobi co będzie chciała. Broniewicz z Grodeckim zapłacili za pracowitość, gdyby wspierali INICJATYWY prezydenta dziś byliby w radzie z Broniewiczem na czele. Martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Szefowie PO i PiS nie potrafili utrzymać koalicji, przecież na miejsce Broniewicza i Grodeckiego weszli ludzie z ich ugrupowań, co się stało? Jeżeli panowie będziecie dalej tak pracować to Czapski zostanie na lata władcą absolutnym. Wybory Borodijuka na szefa Komisji Oświaty to prawdziwe jaja. Każdy kto słuchał głębokich i ważnych merytorycznie wywodów tego pana, wie kto to jest. Poziom pana B. Przewodniczącego KO jest policzkiem dla Białej Podlaskiej. Ciekawe do kogo przytuli się pan B. w przypadku porażki Czapskiego, prorokuję, że przypomni sobie swój związek z Bergierem czy Grodeckim w poprzedniej radzie miasta. Co wydarzy się za rok?
Miałeś chamie złoty róg - i zapomnij że to ci się powtórzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prl-bis w Białej. Zdrada klerków. Skoro rada padła to już całe miasto omotane, strefy wpływów podzielone w imię kasy. Dostawcy kartofli, urzednicy nieudacznicy, wszelkiej maści wazeliniarze, dawna nomenklatura pzpr-pogrobowcy prl-u mają swoje pięć minut. Teraz czeka nas spektakl pod nazwą " kręcimy lody, uruchamiamy propagandę sukcesu, że bialska wadza jest super". Zacznie się mydlenie oczu mieszkańcom, cel oczywisty kolejna kadencja. To bialskie PO również niewiele warte. Jeżeli tych "politycznych starców" nie odsuniemy od władzy Biała dalej będzie się degenerowała. Władza traktuje mieszkańców jak idiotów, tu rzuci skwerek tam chodniczek tu jakąś bańkę mydlaną typu lotnisko. Dość !!!, chcemy władzy co dba o mieszkańców a nie o własną kasę i przywileje. Wybieraliśmy nie króla tylko urzędnika, który miał rozwiązywać problemy miasta i jego mieszkańców. Pod tym blichtrem z kostki brukowej jest zgnilizna . Jest głupio Panie Prezydencie , bardzo... ., a miało być ?. Mineło parę lat od tego tekstu powyżej, czy w Białej coś się zmieniło ?. Może Obamę poprosić o jakiś desant w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mineło parę lat od tego tekstu powyżej, czy w Białej coś się zmieniło ?. Może Obamę poprosić o jakiś desant w naszym mieście. [/quote] Nic to nie da. Może zamknie jakiegoś żyda za przekręt lub molestowanie, reszta pozostanie po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...