Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zostalam oszukana

Utworzony przez jasia26zostalam oszukana, 26 kwietnia 2012 r. o 20:56
pani pod przykrywka ankiety zdrowia podlozyla mi do podpisania umowe kupna badziewia za 270 zl. uzasadniajac to tanszymi kosztami zakupu w aptece i dlatego podpsalam to. caly czas twierdzilam ze nie reflektuje na zakup tego towaru. prosze o kontakt i ostrzegam NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasia26zostalam oszukana napisał:
pani pod przykrywka ankiety zdrowia podlozyla mi do podpisania umowe kupna badziewia za 270 zl. uzasadniajac to tanszymi kosztami zakupu w aptece i dlatego podpsalam to. caly czas twierdzilam ze nie reflektuje na zakup tego towaru. prosze o kontakt i ostrzegam NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC.
Pani Jasiu,jest Pani wymarzonym obiektem dla przstępców. Teraz znów Pani pomyliła Białą Podlaską z innym miastem trochę podobnie brzmiącym. To oszuści lubią, gdzy pani jest tak roztargniona:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia też kupiła aparat masujący z firmy polvit. czy jesteście zadowoleni z tej maty masującej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=567533 Zapraszam do rejestracji wszystkich którzy chcą zarobić kase nic nie robiąc:) wystarczy skopiować link podać maila ściągnąć mały banner i punkty zaczną wpływać na twoje konto:) punkty wymieniane są 1 dnia każdego miesiąca na kase:) http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_567533.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat moja mama zakupiła za dokładnia 269 zł. aparat masujący AMR 2020 producent POLVIT Bielsko-Biała.Jakis brzeczący wynalazek.Katastrofa.Mysle, że to oszustwo.Zaraz szukam firmy itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też dałam się naciągnąć na takie badziewie ztym że nie podpisałam umowy tylko złożyłam podpis na dowodzie zamówienia jak się z tego wyplątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z mojej rodziny został nabrany w ten sposób i nie zamierzam tego tak zostawić. Proszę o kontakt na maila eeeee31@gazeta.pl, może wspólnie coś wymyślimy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materac AMR 2020 firmy Polvit mieczyslaw Duda to to samo co fit n-17 firmy CBR Bionet piotr Wrobel. A o tych bublach to już niejedno tu napisano. Wielka Kupa!!! A najgorsze, ze wciskologia tego wynalazku jest dokładnie taka sama. Najpierw niejaki pan Mieczysław Duda zatrudnia ankieterow, których zadaniem jest zebrać jak najwieksza ilość zamówień na ten towar. Rozwoza tych ankieterow po wsiach, ze niby ankite maja robić a prawda jest taka, ze ankieter akwizytor kase dostanie dopiero jak inny akwizytor o stanowisku kierowcy firmy polvit, zrealizuje najwiecej takich zamowien. Jedni i drudzy imają się wszystkich metod aby kieszeń Panu Dudzie napełnić. A więc oszukują, naciągają, zastraszania itp. Internet pełen jest opisów o firmach dwóch kolegów CBR Bionet i Polvit Mieczysław Duda. Syf- nie kupować niczego od tych firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Wróbel, prezes Federacji Międzynarodowych Sztuk Walki Coloseum w Nowym Sączu to rownież szef CBR Bionet, Instytutu Badan Marketingowych Plus oraz Polvit Mieczysław Duda. Jeśli nie możesz dodzwonic się CBR Bionet to próbuj do Federacji. Jesli czujesz sie oszukany to zadzwon do Federacji. Tam go zostaniesz. Pieniądze, zarabianie na naiwnych staruszkach inwestuje w walki i dom Weselny w Chomranicach koło Nowego Sacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materac AMR 2020 to jest szkodliwy produkt chińskiego pochodzenia bez praw na sprzedaż w Polsce. Ostrzegam, jego stosowanie może być bardzo szkodliwe. Szczególnie dla niskociśnieniowców!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasia26zostalam oszukana napisał:
pani pod przykrywka ankiety zdrowia podlozyla mi do podpisania umowe kupna badziewia za 270 zl. uzasadniajac to tanszymi kosztami zakupu w aptece i dlatego podpsalam to. caly czas twierdzilam ze nie reflektuje na zakup tego towaru. prosze o kontakt i ostrzegam NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC.
Witam mam pytanko do osób które podpisały te papiery. Jaka jest treść umowy? co tam się podpisywało bo moja babcia podpisała a nawet nie wie co. Proszę o odpowiedź. Pilne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateqsz1990 napisał:
Moja babcia też kupiła aparat masujący z firmy polvit. czy jesteście zadowoleni z tej maty masującej? [/quote] [quote name='Emilia' timestamp='1351351907' post='687660'] Witam mam pytanko do osób które podpisały te papiery. Jaka jest treść umowy? co tam się podpisywało bo moja babcia podpisała a nawet nie wie co. Proszę o odpowiedź. Pilne!!!!!
Re. w koncu pażdziernika 2012r moja matka też nabyła ten psełdo" aparat do mzsażu" nie zadziałał ani razu a umowa nie ma żadnej umowy ani rachunku czy paragonu jest ksero kopia instrukcjo gwarancji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jak jakas sekta,pranie mózgu ludziom robią.Są bezwzględnie chamscy,wólgarni.Przez nich straciłam bardzo ważna dla mnie osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jak jakas sekta,pranie mózgu ludziom robią.Są bezwzględnie chamscy,wólgarni.Przez nich straciłam bardzo ważna dla mnie osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety krążą po całej Polsce. Moich dziadków też naciągnęli. Jedyne co można zrobić to w ciągu 10 dni od daty zkupu odesłac towar na adres firmy wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów art 2. Nie wiem czy to coś da ale próbuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłam i to nic nie da, jedynie można zwrócić towar i odzyskać 160 zł gdyż po takiej cenie u nich jest sprzedawany ten produkt. Ci co chodzą to są oddzielni przedstawiciele indywidualni, nie z firmy POLVIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam tam pracowalem i to co tu piszecie to jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profeosr napisał:
sam tam pracowalem i to co tu piszecie to jest prawda!
Witam czy komuś udało się odzyskać chociaż część pieniędzy. Proszę o szybką odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam czy komuś udało się odzyskać chociaż część pieniędzy. Proszę o szybką odpowiedz.
Z pomocą Czeczenów wyjąłem od złodziei wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...