Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawili pobitego na mrozie. Jeden z nich już na wolności

Utworzony przez nissan, 13 grudnia 2012 r. o 16:54
Prokuratura powinna wprowadzić" NAGRODY dla MŁODOCIANYCH BANDYTÓW", anie tylko opowiadnie z wolnej stopy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić go do worka , obciążyć kamieniem i utopić w przerębli. Szkoda dla niego zupy. Nic z niego nie będzie. Bezwartościowy smieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzić go do worka , obciążyć kamieniem i utopić w przerebli. Bezwartościowy śmieć i szkodnik. Wyrośnie na jeszcze wiekszego bandziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
wsadzić go do worka , obciążyć kamieniem i utopić w przerebli. Bezwartościowy śmieć i szkodnik. Wyrośnie na jeszcze wiekszego bandziora.
Za takie poglądy życzę ci żebyś go spotkał w ciemnej uliczce, kiedy już wyrośnie na prawdziwego zwyrodnialca i będzie bardzo wku..rzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za posiadanie paru gramów trawki na własny użytek wsadzają do więzienia a takich kretynów którzy kolejny raz kogoś pobili wypuszczają!!! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilek "cfaniaczek" bo był z kolesiami. Sam to by w porty narobił biedaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za kamilek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-latek to nie żaden mężczyzna, tylko gówniarz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy cfani przez internet po co piszecie zeby narobil w gacie itp kozacy przez kabel a w swiecie byscie robili pod siebie ja rozumiem chlopaka taki kraj ze hajs trzeba sobie samemu ogarniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawilny napisał:
wszyscy cfani przez internet po co piszecie zeby narobil w gacie itp kozacy przez kabel a w swiecie byscie robili pod siebie ja rozumiem chlopaka taki kraj ze hajs trzeba sobie samemu ogarniac
Ty jesteś największym cwelem frajerze.Podaj adres jak jesteś taki kozak.Z chęcią bym Ci wytłumaczył,że nie masz racji.Czekam na Twoje namiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie władze powinni stworzyć obóz koncentracyjny i tam umieszczać wszystkich,którym sąd udowodni rozbój.Tam można by było na tych osobnikach testować leki,można by było też wyrabiać nich mydło lub inne detergenty.Z chęcią bym umył dupsko takim mydłem z takiego kryminalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawilny napisał:
wszyscy cfani przez internet po co piszecie zeby narobil w gacie itp kozacy przez kabel a w swiecie byscie robili pod siebie ja rozumiem chlopaka taki kraj ze hajs trzeba sobie samemu ogarniac
piszesz,że hajs "hajs trzeba sobie samemu ogarniać" No jak napinaczu internetowy podasz swój adres?Czy boisz się cwelu ??? Ja mam za dużo kasy i z chęcią się z Tobą podzielę.Będziesz miał na nowy dresik ze szmateksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kamil to zawsze w portki robił raz nawet płakał i zesrał się w majtki na sam widok Policji. Widziałem jak mu ciekło nogawkami.Jego koledzy mówili ze cyganie pod biedronką za 10 zł brali go od tylca ale nie wiem czy to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawilny napisał:
wszyscy cfani przez internet po co piszecie zeby narobil w gacie itp kozacy przez kabel a w swiecie byscie robili pod siebie ja rozumiem chlopaka taki kraj ze hajs trzeba sobie samemu ogarniac
Jesteś LIBANEM?Masz ojeb@ny czajnik na łyso?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować bo naprodukują takich samych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwie człowiek wyszedł na wolność a już go pobili. A i do tego okradli. Ciekawe ile kasy miał przy sobie gdy zaczynał pić skoro miał tysia jak wracał na chatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1200 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...