~Pawlak~ napisał:
Ciekawy tok rozumowania, a może prowokacja ? Jak żonę mąż bije to poczekać jeszcze parę lat to może ją zabije i potem go do więzienia. Będzie tak kolejne 50 mln. długów, przybędzie kilka supermarketów i sprywatyzuje się lotnisko nawet nie chcę podejrzewać komu, tak do tego dążymy ? Zresztą zruciłem hasło Koniec Czapizmu i tak będzie, a może być lepiej zasłużyliśmy na to. Tylko żal zmarnowanych lat i lepszej koniunktury tego już nigdy nie będzie. Układ musi paść bo wysysa wszystkie życiodajne soki z Białej. Strategia rozwoju poprzez rozwój turystyki budzi tylko uśmiech politowania, lotnisko porasta roślinnością, a w Biawenie zostały tylko stojaki na rowery. Koniec Czapizmu lub nasz, przykro mi Panie Prezydencie.
Ty jak i Twój przed mówca macie sporo racji i dobre argumenty. Ja chciałbym tylko zauważyć, że ten który zostanie Prezydentem po jesiennych wyborach, będzie miał przeje....ane! Będzie musiał zaciskać pasa, a wiadomo, że w demokracji wyborcom to się nie podoba! Koniec czapizmu nad Krzną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz