Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życie gimnazjalisty zamienili w koszmar

Utworzony przez ~manjaa~, 5 września 2008 o 07:46
Nie podoba mi się słowo "staruszka". Czy ta Pani naprawdę ma ponad 80 lat? Jeśli tak, to przepraszam. Jeśli nie, to mogliście chociaż napisać "starsza pani". Jeśli rzeczywiście JEST STARSZA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OTO JEDEN PRZYKŁADOW ZACHOWAŃ MŁODZIEŻY, A NIECH KTOŚ Z DOROSŁYCH ZWRÓCI UWAGĘ TAJIEJ GRUPIE NA NIEWŁAŚCIWE ZACHOWANIE, BIADA MU. I MAMY SKUTKI REFORMY, WYCHOWANIA BEZ STRESÓW, RESPEKTOWANIA TYLKO PRAW "DZIECKA"
0
A mnie nie podoba się słowo "chłopcy". Nie "chłopcy, tylko młodzi bandyci !
0
A mnie nie podoba sie słowo "chłopcy". Nie "chłopcy", ale młodzi bandyci.
0
Kiedy wreszcie ,,ktoś" (RZĄD ) przyjdzie po rozum do głowy i zaostrzy PRZEPISY PRAWNE ?. To bezprawie , jakie mamy obecnie doprowadza między innymi do takich , jak opisana sytuacji. Nie mogą BANDYCI czuć się bezkarni....Niestety , ale jednak tak jest... Czas najwyższy coś z tym fantem zrobić, bo jest coraz niebezpieczniej wokół nas.
0
~manjaa~ napisał:
Nie podoba mi się słowo "staruszka". Czy ta Pani naprawdę ma ponad 80 lat? Jeśli tak, to przepraszam. Jeśli nie, to mogliście chociaż napisać "starsza pani". Jeśli rzeczywiście JEST STARSZA.[/quote]
IDOL napisał:
OTO JEDEN PRZYKŁADOW ZACHOWAŃ MŁODZIEŻY, A NIECH KTOŚ Z DOROSŁYCH ZWRÓCI UWAGĘ TAJIEJ GRUPIE NA NIEWŁAŚCIWE ZACHOWANIE, BIADA MU. I MAMY SKUTKI REFORMY, WYCHOWANIA BEZ STRESÓW, RESPEKTOWANIA TYLKO PRAW "DZIECKA"
[quote name='men_53' post='51306' date='8.09.2008, 10:37:55']A mnie nie podoba się słowo "chłopcy". Nie "chłopcy, tylko młodzi bandyci !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: