Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to się redaktorek popisał tzw. masowa wycinka,chyba nosi różowe okulary
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz poczekmay 100 lat aż przyroda zaleczy rany radosnej tworczości wycinania co się da czy trzeba czy nie trzeba, mam piłe to tnę, maiałem takiego sąsiada który kupił piłę i wycinał co się dało, wrecz szukał cos do wycinki, podobnie nasza tzw. "wadza" zezwoliła masz piłe to tnij
0
nie posadzę żadnego drzewka na swojej działce, a jak mi wyrośnie samosiejka to jako krzew go upieprzę, bo później idioty przy korycie się do nich przyczepią i karzą mi błagać o ich ścięcie jak zechce wnuk budować dom.
0
Teraz jeszcze PO z PSLem zatroszczy się o los świnek w chlewie i nie pozwoli na "masową rześ"! Niech sobie prosiaczki dogorywają do późnej starości. A zieloni najedzą się trawy i mózg sobie swą ideologią zakiszą. Moja własność, moja decyzja. MY HOME, MY CASTLE.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: