Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1000 zł za informację o podpalaczu

Utworzony przez młodywykształcony, 22 listopada 2012 o 00:02 Powrót do artykułu
Czy wy tam w lubelskim nie znacie bajki o trzech świnkach? W cywilizowanym świecie domy buduje się z cegły połączonej zaprawą, a nie z desek z lasu. Przejedźcie się do Wrocławia albo Szczecina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To właśnie Polska może ktoś zazdrościł?łapy poobcinać
0
to jak był prąd odłączony to pewnie samozapłon siana !
0
A patrzcie co znalazłem. Rozwiązałem zagadkę??? http://witamy-w-polsce.pl/3588/Tusk+podpala+Polskę
0
Wrocław, Szczecin-człowieku nie wiesz że my tu mamy polskę beee...- he he, jak ktoś ma kase to mafia, albo polityk
0
babcia napisał:
Wrocław, Szczecin-człowieku nie wiesz że my tu mamy polskę beee...- he he, jak ktoś ma kase to mafia, albo polityk
Uwazasz, ze jakies dwiescie-trzysta tys za domek to juz wielka kasa i tylko mafioso moze sobie na ten typ "luksusu" pozwolic? Osoby w ten sposob myslace sa najczesciej leniwymi nierobami gotowymi do kazdej podlosci, a wiec i podpalenia czyjejs wlasnosci....
0
no tak ... to tak jak myśleć że 'fejsbuk' jest bezpieczny ... ha ha ha ... a spróbuj usunąć konto ... no cóż ... ale jak chcesz zabłysnąć już na facebook lub w internecie to polecam www.wallgrab.com
0
Dzięki Kajo przynajmniej ty mnie rozumiesz . Jeżeli ktoś ma informacje na temat podpalenia proszę o kontakt 511991219
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: