Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 listopada: Jak uczcimy rocznicę niepodległości w Chełmie i okolicach

Utworzony przez www.swietoniepodleglosci.p, 11 listopada 2009 o 05:30 Powrót do artykułu
hej, gdzie jest nasze święto wolności, różnorodności i dumy narodowej? zapraszamy do dyskusji: http://www.swietoniepodleglosci.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Święto narodowe powinno być obchodzone uroczyście to raz, ale w sposód dający się do zapamiętania jako święto radosci, sławy i rozsądku. Nie możemy ciągle fetować u boku znudzonych życiem staruszków z opaskami na rękawach, w większosci założonych, bo tak trzeba, czy było się "bohaterem" czy nie opaska musi być, choć gnębiło się ten biedny powojenny naród, skrycie się mordowało, bo i tak nikt nie osądził winowajców, którzy teraz właśnie barwy narodowe na rękawy nakładają. Pytam w imię czego, jakiej wiary, w co? Dajmy młodym ludziom zapamiętywać każde narodowe święto jako dzień szczególny z poszanowaniem tradycji, ale niech ta tradycja da się wedrzeć do serc młodych pokoleń, a nie trwać na straży zadumy i ciągle wmawiać swoje "racje". A ci którzy chełpią sie, nosząc opaski biało-czerwone niech na nie spojrzą i zastanowią się, czy aby zasłużyłem na tę godność? Mam jednak wątpliwości śledząc nowożytną historię. A słowa hymnu polskiego ...Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy..., rodzą pytanie, puki kto żyje, bo napewno nie oni, wątpliwi bohaterowie Tamtej hisorii.
0
Chciałem podyskutować, zgodnie z życzeniem, a tu nici z planów. No nic do usłyszenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: