Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latek uprawiał na podwórku marihuanę

Utworzony przez Cypis, 16 maja 2012 o 14:03 Powrót do artykułu
Gratulacje dla chełmskiej Policji! Powinni wsadzić 16 latka na 25 lat do więzienia żeby się wreszcie nauczył że z państwowym monopolem alkoholowo-tytoniowym nie można konkurować!. Jeszcze raz gratuluję! Setki przestępców mogą czuć się bezpieczne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jescze bym sprawdził czy warta jest ta trawa . bo jak znam życie pewnie to tylko zwykłe zielsko bez jakiejkolwiek mocy... małolat posadził dla szpanu ... nawet tego nie sprzedawał tylko rozdawał... policjanci w chełmie widze nie mają nic innego do roboty tylko za gównarzeiąsie uganiać ? widzać w chełmie mieście sexu i biznesu nie ma bandytów, złodziei i innej róznej maści tałatajstwa. dajcie łepkowi dwie gumy po du..pie i do domu odechce mu sie hodowli i po temacie.
0
Złotą balchę policjantom dać - złapali bandytę! Teraz niech posiedzi z 8 lat za rozprowadzanie tego strasznego narkotyku i jeszcze dowalcie mu domiar skarbowy, bo VATu nie odprowadził, tylko bezczelnie rozdawał! Wiwat Policja!
0
ej nie no to już szczyd deb-lizmu, dać władzę rządowi, który dostaje kasę od grup przestępczych za to żeby ich czarny rynek nie splajtował, tych się powinno łapać a nie gównarzeie. szkoda mi Polski, bo ona na tym cierpi
0
Spokojnie... Również jestem zdania że takie coś to nic szkodliwego, jednak jeżeli w naszym kraju jest to zakazane (niestety) to policja ma obowiązek łapać rolników... nawet nieletnich.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: