Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latka zgwałcona nad Jeziorem Białym

Utworzony przez ~ona~, 27 lipca 2009 r. o 09:13 Powrót do artykułu
16- latka bez opieki rodziców nad Białe pojechała? ni ma sie czeu dziwić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
16- latka bez opieki rodziców nad Białe pojechała? ni ma sie czeu dziwić...
No jeszcze napiosz że jest to jej wina - idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajcie na Tych z Chełma...wszyscy jednakowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie były wtedy jej koleżanki? teraz to już nikomu nie można wierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mając 16 lat powinna siedzieć w domu z mamusią, a nie z kolegami nad jeziorkiem............ dziecinada!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinien sie teraz nikt zastanawiac nad tym, ze pojechala tam niepelnoletnia osoba. Tu doszlo do gwałtu na tej wlasnie niepelnoletniej i to jest PROBLEM to rozwiazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile pójdą siedzieć, koledzy pod celą pewnie zafundują im podobną zabawę jak oni tej dziewczynie. A z drugiej strony 16-latka puszczona przez rodziców z koleżankami nad Białe ..... no comment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co wypisujecie! Kretynizm, zwalać winę za gwałt na ofiarę, to nie ona zrobiła sobie krzywdę. Nic nie usprawiedliwia sprawców. To, że dziewczyna nie siedziała w domu nie daje nikomu prawa do wyrządzania jej takiej strasznej rzeczy. Może rodzice mieli do niej zaufanie? Nie wiemy jakie relacje panują w jej rodzinie. Zastanawia mnie jednak, gdzie były pełnoletnie "koleżanki", które powinny otoczyć opieką młodszą znajomą? Stało się i nic tego nie odwróci. Współczuję jej, bo teraz bardzo trudno będzie dalej żyć- od tej chwili ogromna rola czeka rodziców i bliskich z otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mezczyzna ale jak przeczytalem ten artykul to az mi sie zrobilo niedobrze...jako mozna zgwalcic kobiete/dziewczyne...ona pewnie krzyczala, plakala a tame bydlaki mialy ubaw.po koleji jak szlo...ja sam bym sposcil jednemu z nich pozadny wpier***...szkoda mi tej dziewczyny naprade. najwieksza rola to przyjaciele i rodzina ma teraz do odegrania....banda zwyrodnialcow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może rodzice mieli do niej zaufanie?" WSZYSTKO PIĘKNIE ALE W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE WYSTARCZY MIEĆ DO DZIECKA ZAUFANIE, RODZICE NIE CZYTAJĄ GAZET? NIE OGLĄDAJĄ TV? NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE????...TEGO NIE MOGĘ POJĄĆ!!! - MOGĄ MIEĆ ZAUFANIE DO SWOJEGO DZIECKA, ALE NAWET JEŻELI TA DZIEWCZYNA BYŁA NAJGRZECZNIEJSZYM DZIECKIEM POD SŁOŃCEM ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE PO TYM ŚWIECIE CHODZĄ deb***E I ZWYRODNIALCY KTÓRZY NIE BĘDA SIĘ ZASTANAWIALI NAD TYM CO ROBIĄ RODZICE APELUJĘ TROCHĘ WYOBRAŹNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNIE NALEŻY WSPÓŁCZUĆ BO STAŁA SIĘ TRAGEDIA ALE INNI POWINNI WYCIĄGNĄĆ Z TEGO WNIOSKI. WASZE DZIECI MOGĄ BYĆ ODPOWIEDZIALNE ALE NIGDY NIE WIADOMO KOGO SPOTKAJĄ NA SWOJEJ DRODZE ZGADZACIE SIĘ ZE MNĄ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie stanowczo potępiam tego typu przemoc ale nieletnia nie powinna bez opieki dorosłych przebywać nad jeziorem, duża w tym wina rodziców, ze pozwolili jej na taki wyjazd. Tak naprawdę nie wiadomo co się stało, nie wiadomo jak zachowywała się małoletnia i dlaczego doszło do gwałtu. Nastolatki wyglądają dzisiaj na bardzo dojrzałe a i zachowują się skandalicznie, zwłaszcza jak sobie wypiją parę piwek. Sam widziałem jak pijane, nastolatki z toną tapety na twarzy podrywały starszych facetów na dyskotece a później gdzieś z nimi pojechały. Prawda jest taka, ze jak masz dobrą furę i wyglądasz na zamożnego to cię prawie każda młoda dziewczyna będzie podrywać, bo większość z tych nastolatek ma pusto w głowach i szuka tylko dobrej zabawy i nadzianego sponsora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiscie stanowczo potępiam tego typu przemoc ale nieletnia nie powinna bez opieki dorosłych przebywać nad jeziorem, duża w tym wina rodziców, ze pozwolili jej na taki wyjazd. Tak naprawdę nie wiadomo co się stało, nie wiadomo jak zachowywała się małoletnia i dlaczego doszło do gwałtu. Nastolatki wyglądają dzisiaj na bardzo dojrzałe a i zachowują się skandalicznie, zwłaszcza jak sobie wypiją parę piwek. Sam widziałem jak pijane, nastolatki z toną tapety na twarzy podrywały starszych facetów na dyskotece a później gdzieś z nimi pojechały. Prawda jest taka, ze jak masz dobrą furę i wyglądasz na zamożnego to cię prawie każda młoda dziewczyna będzie podrywać, bo większość z tych nastolatek ma pusto w głowach i szuka tylko dobrej zabawy i nadzianego sponsora.
co z tego jak sie zachowywala, powiedziala NIE i to sie liczy, moze Ty tez "kusisz" to dawaj wyrzniemy Cie d*** po kolei ;/ no deb*** .. skonczony deb***! jesli oceniasz wszystkie kobiety mianem materialistek to wspolczuje Ci, jestes dnem, pewnie niedowartosciowanym bo Ciebie nawet na zwykla kobiete nie stac.. zeby zabrac ja gdzies a co mowic o kupowaniu czegos.. i tak oto prowokujesz do tego zeby Ci ktos powiedzial pare slow prawdy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, nie badzcie tacy ze "o, ja to nigdy dziecka nie puszcze samopas"! nie raz nie dwa sami jezdziliscie na wakacje bez rodzicow, bo kazdy potrzebuje chociaz troche od nich odpoczac!!! napiszecie ze to byly inne czasy - go**o prawda, czasy te same tylko ze teraz nie mowi sie o tym wszystkim szeptem. sama nie raz jezdzilam bez starszyzny i rownie dobrze moglo sie to przytrafic mi czy komukolwiek innemu, nawet kobiecie po 30, a wy obwiniacie 16?! to chore ;/ zreszta, nie tylko na wakacjach moze przytrafic sie cos takiego ale nawet pod domem, czy w durnej piwnicy gdzie jakies de***e najpierw spala jonta a pozniej czekaja na okazje!!! rozumu troche, ludzie! tylko dziewczynie wpolczuc a nie oskarzac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Gdy 16-latka spała w swoim pokoju, mężczyźni siłą wdarli się do niej i kolejno gwałcili... Może i została zgwałcona,ale jak musiała twardo spać,skolo kilku ją gwałciło,a ona dopiero po powrocie zgłosiła policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O NIE KOCHANA JAK MIAŁAM 16 LAT NAWET BYM SIE NIE ZAPYTAŁA RODZICÓW CZY MOGĘ WYJECHAĆ SAMA NAD JEZIORO BO WIEM ŻE ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA BY NIE!! TO ZALEŻY OD PODEJŚCIA RODZICÓW. CHCIELI BYĆ "FAJNI" I POZWOLILI ... TERAZ PEWNIE TEGO ŻAŁUJĄ ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa znana prawie od tygodnia a dopiero po publikacji w „ST” ta gazeta się obudziła brawo Dziennik, co za refleks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O NIE KOCHANA JAK MIAŁAM 16 LAT NAWET BYM SIE NIE ZAPYTAŁA RODZICÓW CZY MOGĘ WYJECHAĆ SAMA NAD JEZIORO BO WIEM ŻE ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA BY NIE!! TO ZALEŻY OD PODEJŚCIA RODZICÓW. CHCIELI BYĆ "FAJNI" I POZWOLILI ... TERAZ PEWNIE TEGO ŻAŁUJĄ ;/
racja, wszystko zalezy od rodzicow ale to nie znaczy ze chcieli byc fajni to pozwolili. przeciez dzieczyna pojechala z 2 dziewczynami, starszymi, a tych kolesi znala! Kobieto, rownie dobrze mogla wieczorem isc smieci wyrzucic i spotkac tych samych zwyrodnialcow!! nie wazne gdzie, kiedy i ze byla bez rodzicow!! wiesz ile teraz mlodych ludzi placze sie nad bialym?! rownie dobrze mogla to byc twoja corka, pod twoja opieka, tyle ze wyszla wieczorem na spacer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście prawdą jest, że 16 latka nie powinna sama jechać do Okuninki tylko z koleżankami. Ale ogromną krzywdę wyrządzili jej te bydlaki, którzy ją kilkakrotnie zgwałcili. Już pomijając to, że spała twardo. Być może dostała od "kolegów" pigułkę gwałtu. Nasuwa się pytanie gdzie były "koleżanki". Moim zdaniem pozostałe dziewczyny też powinny odpowiadać przed sądem. A tym zwierzętom z Chełma powinni obciąć siekierą ptaszka na pniaku i już nigdy w życiu nikogo by nie skrzywdzili. Przecież 16 lat to jeszcze dziecko a te barany powinni zgnić w kryminale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co,że była bez rodziców...ale była pod opieką 20letnich kolezanek,jesli byly nieodpowiedzialne nie powinny byly jej brac...a co moze wy tak nie jeżdziliście?? nie uwierze...gdzie one były? pewnie sie przyglądały,albo udawaly ze nic nie widza bo moze spotkaloby je to samo? ... przeciez to zrobili jacys koledzy...znała napastników, to jeszcze gorsze niz gdyby zrobilby to obcy..tak mi sie wydaje..a nawet jesli byla ładna,zgrabna i pociągająca..fajnie,ze natura ją tym obdarzyła,ale to nie oznacza,ze daje to prawo facetom do posiadania jej...nawet jesli mowila nie, to i tak bylo za pozno, kiedy sie do niej dopadli...zadna kobieta nie wyswobodzi sie z uścisku faceta..chyba,ze bedzie kopać go po jajach,ale i tego nie wiemy czy nie wzbudziloby to jeszcze wiekszej agresji ... co moze zdzialac 16latka wobec tych 2 czy 3 rosłych facetów? zastanowcie sie....mam nadzieje,ze ktos im zrobi to samo co jej... i poczują na własnej skórze jaja to frajda ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tym czasie były te starsze koleżanki????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...