Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latka zgwałcona nad Jeziorem Białym

Utworzony przez ~ona~, 27 lipca 2009 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Blondyna napisał:
"Może rodzice mieli do niej zaufanie?" WSZYSTKO PIĘKNIE ALE W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE WYSTARCZY MIEĆ DO DZIECKA ZAUFANIE, RODZICE NIE CZYTAJĄ GAZET? NIE OGLĄDAJĄ TV? NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE????...TEGO NIE MOGĘ POJĄĆ!!! - MOGĄ MIEĆ ZAUFANIE DO SWOJEGO DZIECKA, ALE NAWET JEŻELI TA DZIEWCZYNA BYŁA NAJGRZECZNIEJSZYM DZIECKIEM POD SŁOŃCEM ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE PO TYM ŚWIECIE CHODZĄ deb***E I ZWYRODNIALCY KTÓRZY NIE BĘDA SIĘ ZASTANAWIALI NAD TYM CO ROBIĄ RODZICE APELUJĘ TROCHĘ WYOBRAŹNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNIE NALEŻY WSPÓŁCZUĆ BO STAŁA SIĘ TRAGEDIA ALE INNI POWINNI WYCIĄGNĄĆ Z TEGO WNIOSKI. WASZE DZIECI MOGĄ BYĆ ODPOWIEDZIALNE ALE NIGDY NIE WIADOMO KOGO SPOTKAJĄ NA SWOJEJ DRODZE ZGADZACIE SIĘ ZE MNĄ??
W porządku. Tylko po co drzesz mordę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiecie że mówiła NIE??? Może wtedy była pijana i tego chciała, a teraz koloruje całą sprawę i twierdzi, że ją gwałcili! A pisanie, że 16 latka pojechała pod opieką 20 latek to chore!! Opiekowac to się można dzieckiem 10 letnim, 12 no 14, ale nie 16-latka, bo teraz te 16-latki wylądaja doroślej niż nie jedna 20-latka, a w głowach mają tylko to jak poderwać faceta i to starszego. Te co maja inaczej w głowie to siedzą w domu. Swoja drogą to jak ja miałem 16 lat i moi wszyscy znajomi to siedzieliśmy w domu i nie jeżdziliśmy na weekendy nad jeziora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co z tego jak sie zachowywala, powiedziala NIE i to sie liczy, moze Ty tez "kusisz" to dawaj wyrzniemy Cie d*** po kolei ;/ no deb*** .. skonczony deb***! jesli oceniasz wszystkie kobiety mianem materialistek to wspolczuje Ci, jestes dnem, pewnie niedowartosciowanym bo Ciebie nawet na zwykla kobiete nie stac.. zeby zabrac ja gdzies a co mowic o kupowaniu czegos.. i tak oto prowokujesz do tego zeby Ci ktos powiedzial pare slow prawdy..
Nie oceniam wszystkich kobiet, zresztą nastolatki nimi jeszcze nie są ale za takie chcą uchodzić i nie interesują mnie propozycje pijanych dziewczynek gdyż daleko mi do bycia pedofilem. Nie mozesz też stwierdzić z całą stanowczością, ze nieletnia powiedziała "nie" tym osobnikom bo materacem nie byłaś i nie wiesz co tak naprawdę się tam wydarzyło i kto kogo namawiał na seks. Ja wiem co widzę a dziewczyny naprawdę wygladają i zachowują się skandalicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok..może i takie panny nie sa grzeczne!!ale to nie znaczy, że zaraz musi dojść do czegoś takiego!!!to jest najgorsze co można zrobic kobiecie!i drodzy mężczyźni jeżeli kobieta mówi "nie" to też myśli "nie"!powinno się ich zamknąć w celi z panem który lubi chłopców ciekawe czy tamten osobnik reagowałby gdyby oni mówili "nie"!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"super tydzień dziś napisał " - NO NIE MOGĘ, przecież TYDZIEŃ TEMU PISAŁ JUŻ O TYM "NOWY TYDZIEŃ" !!!!!!!!!!!! LITOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić gnoi i ich matki !!!!!!!!!!! Niech nie rodzą ch***ów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd wiecie że mówiła NIE??? Może wtedy była pijana i tego chciała, a teraz koloruje całą sprawę i twierdzi, że ją gwałcili! A pisanie, że 16 latka pojechała pod opieką 20 latek to chore!! Opiekowac to się można dzieckiem 10 letnim, 12 no 14, ale nie 16-latka, bo teraz te 16-latki wylądaja doroślej niż nie jedna 20-latka, a w głowach mają tylko to jak poderwać faceta i to starszego. Te co maja inaczej w głowie to siedzą w domu. Swoja drogą to jak ja miałem 16 lat i moi wszyscy znajomi to siedzieliśmy w domu i nie jeżdziliśmy na weekendy nad jeziora!
Taka prawda, czy to się komuś podoba, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 18 roku życia to rodzice są prawnymi opiekunami swoich dzieci, to oni odpowiadają za ich czyny itd. Moim zdaniem godząc się na wyjazd niepełnoletniego dziecka powinni być swiadomi czyhających zagrożeń...gwałt może zdarzyć się wszędzie, ale wiadomo dziecko z dala od domu bardziej zagrożone. Też się zgadzam z skanadalicznym czasem nawet dziwkarskim zachowaniem nastolatek, gdzie są ich rodzice, gdy one wytapetowane, w krotkich mini chodzą po barach i dyskotkach? Taka laska po kilku piwach jest w stanie zrobić wiele... Nie dotyczy to wszytskich nastolatek, ale znacznej większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić gwałt zostaje gwałtem ,i nie ważne jak, czy w jakich okolicznościach do tego nie powinno dojść ! pomijając pytania dlaczego doszło ci zwyrodnialcy zasługują na 1 karę -KASTRACJA-i gdyby to moją córkę spotkało zrobił bym to o czym wspomniałem, a co kiedyś zrobiła odważna lekarz weterynarii ,bo na sprawiedliwą karę ze strony sędziów nie ma co liczyć ,a jeżeli sprawcy są z rodzin wpływowych to pewne że nic im nie będzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może sama tego chciała a teraz boi się rodziców i w ten sposób tłumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest naukowo udowodnione że większość młodych kobiet podświadomie pragnie być zgwałcona i prowokuje ku temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie bylo jej rodzice ? szczyt bezmyslonosci rodzicow ! mam nadzieje ze inne dziewczyny beda mndrzejdze oraz ich opiekuni prawni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma te 16 lat...i jakby nie bylo "wisi na niej prokurator' wiec jezeli oni mieli by rozum to wogole nie dotkneliby jej...bo niepelnoletnia...rodzice odpowiadaja za nia, prawda ale skoro sie wybrala to miala pelnoletnich opiekunow...a wy cwaniaki nie jezdziliscie ze starszymi znajomymi tylko siedzieliscie i dziergaliscie na drutach...bo wasi rodzice ich znali i ufali ... to po co te brednie. Porównując :gdy miałam 12 lat ojciec pozwolil pojechac mi ze swoim doroslym chrzesniakiem jego dziewczyna i ich siostrami starszymi ode mnie 3 lata...wyszlo tak ze nikt nie zauwazyl ze sie topilam ..i co wina moich rodzicow czy ojca bo mi pozwolil, czy tych co mnie mieli pilnowac,a nie wywiazali sie? skoro ktos pofatygowal sie zabrac ja , powinnen byc odpowiedzialny za nią. A jezeli ona spala kiedy do tego doszlo to swiadczy tylko o ich obrzydliwości.....GWAŁT TO GWAŁT to jest wbrew czyjejś woli. Mam nadzieje,ze ktoś im zerżnie dupy,ze nie siądą na nich juz nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podświadomie nie znaczy w rzeczywistości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w tym dziwnego ze 16 latka teraz prowokuje skoro 14 latki rodzą już dzieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poteflon napisał:
O ile pójdą siedzieć, koledzy pod celą pewnie zafundują im podobną zabawę jak oni tej dziewczynie. A z drugiej strony 16-latka puszczona przez rodziców z koleżankami nad Białe ..... no comment.
a gdybyMiała20ToJakaśRóżnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby miała 20 lat to ludzie komentowaliby to w ten sposób,ze specjalnie ich prowokowała, bo akurat twardo spała i rozkopała kołdre i spała z tyłkiem na wierzchu...i to było tym głównym bodzcem,ktory ich sprowokował..ale pewnie pisaliby ze wolno im bylo bo miala 20lat nie musiala sie pytac o zgode na wyjazd... zamiast wygadywac glupoty zastanowcie sie jak ustrzegac młodszych znajomych ktorych bierzecie czasem pod swoja opieke, przed czyhającym na nich niebezpieczenstwem...czy wchodzenie po alkoholu do wody, czy ustrzeżenie przed takimi barbarzyńcami młodych dziewczyn, które idąc chodnikiem czują się skrępowane, na które gwiżdze banda rozhukanych i niewyżytych samców ale facet napisze,ze przecież one tego pragną...ok zainteresowanie chwila uwagi rozmowa ... ale napewno nie gwał ! bo wy nie myślicie mózgami tylko fujarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie (niektórzy), zastanówcie się przez chwilę, co w ogóle piszecie! A to rodzice niedopilnowali, a to prowokowała... To mogło się zdarzyć waszej siostrze, córce, komukolwiek i gdziekolwiek: na koloniach, na imieninach u koleżanki.... Tym głupim, niewyżytym samcom, należałoby farmakologicznie obniżyć libido, a za karę wp.. i roboty publiczne z tabliczką na plecach za co. I to wszystko w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować dzikusów i obciąć nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatki zachowują się jak tanie dziwki, zwłaszcza kiedy rodziców nie ma w pobliżu. Same włażą kolesiom do aut czy idą z nimi w ustronne miejsca. To zdecydowanie wina rodziców bo zamiast wychowywać swoje dzieci pozwalają im na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...