Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
U nas się nie uczy zachowania na drodze w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Nie uczy bo nie ma czasu. Ważne są testy teoretyczne tylko, że jazda to już nie teoria, a praktyka. Czy zamiast nabijać kasę WORDÓW za oblane teorie nie lepiej dać zarobić więcej szkołom jazdy, wydłużyć kurs praktyczny itp. ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po co sa drzewa przy drodze???? Jak by ich nie bylo samochod pojechal by w pole czy trawe . Ilu synow , mezow i ojcow by zylo???
0
jak można sie nauczyć zachowania żeby nie walnąc w dżewo przy jakimś zdarzeniu ? pojecia gosciu nie masz o czym piszesz ,to g.ówno rośnie za blisko ,no chyba ,że by wszyscy jechali 5km/h co może kierowca zrobić poza nieprzemyślanym odruchem? ja bym tych morderców co to sadzili te dżewa jaja bym pourywał i na nie napluł kimać
0
kby jechał normalnie to drzewa by nie przeszkadzały we frabcji drzewa rosna duzo blizej szosy i jest dobrze a u nas sie wycina dlaczego
0
karamba troche szacunku nie znales czlowieka to sie nie odzywaj..
0
Za dużo jest drzew niepotrzebnych / jeśli w ogóle / przy drogach !!! Ograniczają widoczność , NIE SĄ OZDOBĄ ! SĄ NIEBEZPIECZNE !!! Młody człowiek zginął , wyrazy współczucia dla rodziny !!! Znam te strony , powiązania rodzinne !
0
za dużo drzew? co za bzdura. raczej za mało dróg i za mało ostrożności, a czasem po prostu ma się pecha, nie da się przed wszystkim uciec i wszystkiego przewidzieć.
0
Oczywiście ze jest za duzo drzew ! Logika mi podpowiada ze gdyby nie bylo ich przy drodze to wielu ludzi by nie zginelo. Jakbys kolego pode mna pojechal do Niemiec to bys takiego widoku nie doswiadczyl.
0
widze,ze część idiotów również tu piszących chciałaby posadzić dżewa na środku jezdni ,a q-rwa co? niech uważają
0
sam prawie zginołem w wypadku... i wiem ze zycie trzeba szanowac a nie płakac jak juz jest za pózno tylko myslec jak sie jedzie... czy ktos kiedyś powiedział ze jego wina ze jechał za szybko lub cos w tym stylu??? 
0
Wyciac drzewa przy drodze!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: