Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodzinę osoby poszkodowanej proszę o kontakt: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl lub gg: 52132151. Działając samodzielnie uzyskują Państwo tylko mały procent, a dzięki naszej pomocy otrzymacie całą kwotę jaka się należy. Wszelkie informacje, pytania proszę wysyłać na wskazany adres mailowy/ gg.
ble ble ble ble 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.
  Wtargnięcie? Naprawdę? Przejście widać z daleka, ludzi do niego zbliżających się również. Jako kierowca dojeżdżając do przejścia masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Gdyby małolat tak postąpił, tj. liczył się z tym, że zbliżający się facet może jednak nie zatrzymać się przed przejściem, to wypadku by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam w tym roku wypadek jako kierowca na szczęście moja ''ofiara'' przeżyła ale współczuję temu kierowcy bo trauma do końca życia. Ja boję się ''swojego'' miejsca i ilekroć koło niego przejeżdżam serce mi mocniej bije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem , a ty jesteś matkojebcą i pewnie jezdzis pastuchem b5 w tedeiku niestety na tyle cie stac , fakt jestem uzytkownikiem BMW ale moje auto jest pewnie mlodsze duzo od twojego oszczednego tedeika i zapewne ma wiecej nalatane niż twoj passat z przebiegiem 220 tys km , traumą jest dla mnie ze mam az tak zle auto przykro mi pewnie tez kogos potrace na przejsciu . Z Heniem się nie dyskutuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy morderca został aresztowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem
  No, to już ustaliliśmy. Miejmy tez nadzieje, że pochwalisz się swoim wyczynem. Oczywiście, o ile będziesz w stanie coś napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...