Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek jechał hondą i potrącił pieszą

Utworzony przez upierdliwy, 23 maja 2012 r. o 17:05 Powrót do artykułu
hahahha nie no, tytuł jest mistrzowski. Do tego jak zwykle nazwy marek samochodów z małej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym, to nie jest sportowa Honda, ani RC hahahahahahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem o tym dawno. Chamy powinny jeździć kuniami z wozem na żelaznych kołach, po to aby go było słychać,czuć i widać. W tym temacie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej upierdliwy? to w takim razie CRX jakim jest samochodem? Terenowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy ... I to jest poważny problem chełmskich ulic, ale też i polskiego prawa. Byle buraczyna z vectry albo bmw trójki, piątki, siódemki i dziewiątki LCH na zachodzie ujechałby max 100 km ze swoim stylem jazdy, a później dostałby mandat tak wysoki, że rodzina i rodzina rodziny ze wsi obok do trzech pokoleń wstecz musiałyby się składać. Do tego dochodzi kiepska chełmska drogówka i mamy co mamy-drogi wiozące śmierć. Gratulujemy Pani Prezydent i przy okazji rozumiemy. W końcu z emilii plater na lubelską 2x w ciągu dnia to co ją może spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj akurat chlopak z Hondy nie byl przyczyna wypadku,tylko ta mistrzowska kobieta ktora centralnie zza znaku wbiegla na ulice,bo spieszyla sie na autobus,majac wszystko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozecie jeszce dopisac, ze chlopak uciekl z samochodu po wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tutaj akurat chlopak z Hondy nie byl przyczyna wypadku,tylko ta mistrzowska kobieta ktora centralnie zza znaku wbiegla na ulice,bo spieszyla sie na autobus,majac wszystko w d...
Nie wiem, czy faktycznie ta pani byla na przejsciu dla pieszych. Jesli tak, to nie ma znaczenia czy wybiegla z za znaku, czy tez wyczolgala sie spod znaku.... Miejsce zaznaczone "zebra" na zachodzie naszego kontynentu jest miejscem swietym. Widzialem w Szwecji, jak tam kierowcy podchodza do zagadnienia i jestem pelen zarowno podziwu, jak i szacunku. W tym skandynawskim kraju w ciagu jednego roku w wypadkach drogowych ginie mniej osob niz u nas w ciagu trzech weekendow! Byc moze wiaze sie to z dlugoletnia kultura automobilowa i duzo wczesniejsza przesiadka z wozu "napedzanego" koniem do pojazdow mechanicznych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SW napisał:
Nie wiem, czy faktycznie ta pani byla na przejsciu dla pieszych. Jesli tak, to nie ma znaczenia czy wybiegla z za znaku, czy tez wyczolgala sie spod znaku.... Miejsce zaznaczone "zebra" na zachodzie naszego kontynentu jest miejscem swietym. Widzialem w Szwecji, jak tam kierowcy podchodza do zagadnienia i jestem pelen zarowno podziwu, jak i szacunku. W tym skandynawskim kraju w ciagu jednego roku w wypadkach drogowych ginie mniej osob niz u nas w ciagu trzech weekendow! Byc moze wiaze sie to z dlugoletnia kultura automobilowa i duzo wczesniejsza przesiadka z wozu "napedzanego" koniem do pojazdow mechanicznych.....
bo swensony ciagle przymulone i nie umia ocenic odleglosci czlowieka na nogach do pasow i jeszcze masz 5 metra do przejscia a on juz stoi i czeka na ciebie. robilem w Sztokholmie dwa lata i sie napatszylem na te muly. zanim szwenson dojechal do ronda to Polak juz w robocie byl i sie pzebieral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni wstecz jak podjechałem do skrzyżowania Szpitalna Lubelska to widziałem dwóch młodych dawców narządów jak ruszali na tylnych kołach swoich motorów po zapaleniu się świateł zielonych w kierunku centrum miasta .Mieli szczęście bo na nikogo nie najechali.Ale tablice rejestracyjne mieli sprytnie przegięte do góry bez możliwości ich odczytania.Ciekawi mnie czy rodzice wiedzą jak synowie prowokują swój los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
bo swensony ciagle przymulone i nie umia ocenic odleglosci czlowieka na nogach do pasow i jeszcze masz 5 metra do przejscia a on juz stoi i czeka na ciebie. robilem w Sztokholmie dwa lata i sie napatszylem na te muly. zanim szwenson dojechal do ronda to Polak juz w robocie byl i sie pzebieral.
.... wnioskując ze sposobu formułowania treści i ortografii dochodzę do wniosku, że w Szwecji mogłeś "robić" za popychadło. Nie oznacza to wcale, iż byłeś w stanie posiąść jakąkolwiek wiedzę o tym kraju, ich obyczajach i kulturze jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo proszę o kontakt świadków zdarzenia 695 420 226 lub samą poszkodowaną kobietę 695 420 226
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...