Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście teraz będzie niemożliwe ocenienie stanu technicznego pojazdu sprawcy wypadku. Policja z uporem maniaka twierdzi, że to prędkość zabija. Jestem przeciwnego zdania. To stan techniczny pojazdów zabija. Pewnie auto miało ponad 10 lat i łyse opony. Kiedy w końcu i w Polsce zabroni się jeździć gratami. Kto powiedział, że każdy musi mieć własny samochhód. Biedniejsi niech korzystają z komunikacji publicznej. Będzie dużo bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spier***aj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Oczywiście teraz będzie niemożliwe ocenienie stanu technicznego pojazdu sprawcy wypadku. Policja z uporem maniaka twierdzi, że to prędkość zabija. Jestem przeciwnego zdania. To stan techniczny pojazdów zabija. Pewnie auto miało ponad 10 lat i łyse opony. Kiedy w końcu i w Polsce zabroni się jeździć gratami. Kto powiedział, że każdy musi mieć własny samochhód. Biedniejsi niech korzystają z komunikacji publicznej. Będzie dużo bezpieczniej.
Właśnie, a kto powiedział że każdy musi mieć komputer z dostępem do internetu? Głupsi niech korzystają z samych komputerów, bez internetu. Będzie się dużo przyjemniej czytało forum, bez takich "super" pomysłów jak twój... . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Skąd wiesz czy miał łyse opony? czy to był grat?. Skoro zginęli ludzie to zjawi się prokurator, i zbierze dowody i wyjaśnią co i jak. Może kierowca zasnął któregoś z aut. Ciekawi mnie jaki ty masz samochód i jakie tym masz opony? - bo mózgu chyba nie zawiele. I po raz kolejny przestańcie na górze wskazywać że to jest Chełm, bo to jest mylące, piszcie albo Krasnystaw, albo w tym ewentualnie przypadku Zamość bo to jest droga do Zamościa, czyli w całkiem innym kierunku niż Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wyborczej nie wiedzą w jakim to wojewodztwie: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...y.html?skad=rss Wypadek w Lubuskiem: trzy osoby zginęły tan, PAP 2009-03-07, ostatnia aktualizacja 19 minut temu Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Tarzymiechy (Lubelskie) na drodze krajowej nr 17 na odcinku Lublin - Zamość. Trasa w miejscu w wypadku jest nieprzejezdna. Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Lublinie Ryszard Starko poinformował, że w wypadku uczestniczyły trzy samochody. Cztery osoby zostały ranne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem jesienią w serwisie na zmianę opon. Byłem zszkowany na czym ludzie jeżdżą. Jak kogoś nie stać i kupuje trupa i leje tylko paliwo, to lepiej niech jeździ autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziennik nie jest lepszy : Zderzyły się dwa samochody osobowe - fiat brava, volkswagen passat i hyundai.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo napisał:
Właśnie, a kto powiedział że każdy musi mieć komputer z dostępem do internetu? Głupsi niech korzystają z samych komputerów, bez internetu. Będzie się dużo przyjemniej czytało forum, bez takich "super" pomysłów jak twój... . Pozdrawiam.
Oczywiście, nie każdy musie mieć dostęp do internetu. Czasy socjalizmu i rozdawnictwa skończyły się. Chcesz chłopie prosty coś mieć to zarób na to, a nie wysówaj roszczeń, że każdemu się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
spier***aj
Pewnie twój status społeczny i dochody są na równie wysokim poziomie jak twój język
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Oczywiście teraz będzie niemożliwe ocenienie stanu technicznego pojazdu sprawcy wypadku. Policja z uporem maniaka twierdzi, że to prędkość zabija. Jestem przeciwnego zdania. To stan techniczny pojazdów zabija. Pewnie auto miało ponad 10 lat i łyse opony. Kiedy w końcu i w Polsce zabroni się jeździć gratami. Kto powiedział, że każdy musi mieć własny samochhód. Biedniejsi niech korzystają z komunikacji publicznej. Będzie dużo bezpieczniej.
Otoż przemądrzały kolego mam 10 letni samochód, mam nowiutkie opony, nowe zawieszenie, auto przechodzi wszystkie przeglądy i co? Zarzucisz mi że mam starego grata? Owszem auto nie jest nowe ale zadbane. A stan techniczny biegły jest w stanie sprawdzić również po wypadku. Owszem nie wszystkie aspekty ale wiele się da. A tu zginęli ludzie i nie ma podanej przyczyny wypadku więc daruj sobie swoje mądrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zderzyły się dwa samochody osobowe - fiat brava, volkswagen passat i hyundai. poziom przedszkola nakazuje umieć liczyc do trzech !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek88 napisał:
Otoż przemądrzały kolego mam 10 letni samochód, mam nowiutkie opony, nowe zawieszenie, auto przechodzi wszystkie przeglądy i co? Zarzucisz mi że mam starego grata? Owszem auto nie jest nowe ale zadbane. A stan techniczny biegły jest w stanie sprawdzić również po wypadku. Owszem nie wszystkie aspekty ale wiele się da. A tu zginęli ludzie i nie ma podanej przyczyny wypadku więc daruj sobie swoje mądrości.
Gdybyś tą kasę zamiast na remont wydał na nowe auto to może nie byłoby takich problemów. W niemczech gdzie badania techniczne są bardzo surowe i nic nie odpuszczą ze sprawności po prostu nie opłaca sie remontować 10 letniego grata. Jeśli masz naprawdę wszystko sprawne to ciekaw ile cię to kosztowało. tylko nie pisz, że nic nie wymieniałeś, bo wszystko od nowości jest sprawne. Niestety biedny i mądry nie idą w parze. A to Cię boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volvo napisał:
Gdybyś tą kasę zamiast na remont wydał na nowe auto to może nie byłoby takich problemów. W niemczech gdzie badania techniczne są bardzo surowe i nic nie odpuszczą ze sprawności po prostu nie opłaca sie remontować 10 letniego grata. Jeśli masz naprawdę wszystko sprawne to ciekaw ile cię to kosztowało. tylko nie pisz, że nic nie wymieniałeś, bo wszystko od nowości jest sprawne. Niestety biedny i mądry nie idą w parze. A to Cię boli.
Znalazł się mądry. W Polsce tylko idiota kupuje nowe auto tylko po to żeby stracić na nim 50% wartości plus koszty przeglądów w ASO i ubezpieczenia. A i jeszcze jedno ceny aut w PL są wyższe w porównaniu z resztą Europy głównie przez koszty ukryte bo większość wyposażenia auta ukryta jest w opcjach za które trzeba słono płacić. Nie wiem czy wiesz zale w nowych autka, trzeba również remontować bo chociażby hamulce i zawieszenie pracują tak samo w 1 rocznym jak i w 10 latku. I żeby było jasne nie popieram zwożenia złomu z zagranicy. Ale auta powinny być oceniane nie tylko pod względem wieku ale również stanu technicznego bo ile razy jest tak ze 2 lub 3 latki po dzwonacch zwożone są do PL bo tam nikt ich już do ruchu nie dopuszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marku 88 z tą swoją mądrością to chyba trochę przesadziłeś. Słyszałeś kiedyś o zmęczeniu materiału? Skoro coraz więcej państw wprowadza limit wieku do 10 lat to nie pisz, ze twoje auto jest 100% sprawne i bezpieczne. Typowo Polskie. Wszyscy poza mną do idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dowiemy się w jakim wieku były te samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogate buraki... Uważacie się za "wyższą rasę" bo zarabiacie więcej?? Na szczęście nie wszystko da się zrekompensować pieniędzmi! - a już napewno nie mądrości i inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
spier***aj
Wypowiedz na poziomie Sciany Wschodniej! Niestety,ale chamstwo mierzy sie nie zasobem portfela, ale zasobem slow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Znalazł się mądry. W Polsce tylko idiota kupuje nowe auto tylko po to żeby stracić na nim 50% wartości plus koszty przeglądów w ASO i ubezpieczenia. A i jeszcze jedno ceny aut w PL są wyższe w porównaniu z resztą Europy głównie przez koszty ukryte bo większość wyposażenia auta ukryta jest w opcjach za które trzeba słono płacić. Nie wiem czy wiesz zale w nowych autka, trzeba również remontować bo chociażby hamulce i zawieszenie pracują tak samo w 1 rocznym jak i w 10 latku. I żeby było jasne nie popieram zwożenia złomu z zagranicy. Ale auta powinny być oceniane nie tylko pod względem wieku ale również stanu technicznego bo ile razy jest tak ze 2 lub 3 latki po dzwonacch zwożone są do PL bo tam nikt ich już do ruchu nie dopuszcza.
Tak wyceniasz życie swoje i innych. Po 3 latach 50% wartości. Powiem Ci kiedyś miałem stary samochód. Miał aktualne badanie techniczne. Na zakręcie urwał się jakiś drążek. To cud że żyję. Zjecałem na pole. A jakby drzewo, rów, czy inna przeszkoda. Badanie techniczne nie wykazałoby tej usterki bo jej nie było. Pojawiła się nagle. Może jednak powinien być limit wieku pojazdu dopuszczonego do ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystycznie znaczną większością przyczyn wypadków jest błąd lub głupota kierowcy, anie wiek czy stan techniczny auta.. Większość uważa,że posiadanie nowego auta zwalnia z myślenia i wyobraźni za kierownicą. No i trzeba być zawsze przed kimś na drodze, bo przecięż mam nowe auto i jestem lepszy więc nie dla mnie ograniczenia prędkości i pozostałe przepisy drogowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żywy napisał:
Tak wyceniasz życie swoje i innych. Po 3 latach 50% wartości. Powiem Ci kiedyś miałem stary samochód. Miał aktualne badanie techniczne. Na zakręcie urwał się jakiś drążek. To cud że żyję. Zjecałem na pole. A jakby drzewo, rów, czy inna przeszkoda. Badanie techniczne nie wykazałoby tej usterki bo jej nie było. Pojawiła się nagle. Może jednak powinien być limit wieku pojazdu dopuszczonego do ruchu?
a ten mądry glupiec ktory pisze zeby biedni jezdzili komunikacja miejska pewnie sam sciagnal z zagranicy rocznego BMW po dzwonie i sie szczyci... czlowieku nie kasa sie liczy w zyciu... sam jezdze peugeotem 106 bo eni stac mnei na lepszy ale skoro wiem ze jezdze starym samochodem i moze cos sie urwac nie rozwijam takiej predkosci zebym mogl stworzyc zagrozenie... po to sa ograniczenia zeby ich przestarzegac a Ty pewnie masz swoj nowiutki samochod i ich nie przestrzegasz ale to do czasu.... za 2 lata i twj samochod bedzie juz stary... ciekawe czy tez wymieniasz na nowy co 2 lata... myslisz ze masz kase to masz wszystko? myslisz sie... wspolczuje rodzinom wypadku... Pokoj ich duszom [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...