Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
volvo napisał:
Oczywiście, nie każdy musie mieć dostęp do internetu. Czasy socjalizmu i rozdawnictwa skończyły się. Chcesz chłopie prosty coś mieć to zarób na to, a nie wysówaj roszczeń, że każdemu się należy.
Chcesz dobrze pisać po polsku? Kup sobie słownik ortograficzny! Dowiesz się dzięki niemu, że nie każde "ów" się kreskuje. A swoją drogą - kto tu jest "chłopem prostym"? Czy to ważne, czym kto jechał, którędy? Najważniejsze, że ktoś stracił bliską osobę, ktoś teraz cierpi i rozpacza. Dlaczego my Polacy mamy taką dziwną, niespotykaną gdzie indziej cechę, że skaczemy sobie do oczu przy każdej okazji, w każdym miejscu, nawet nad trupem, nawet w obliczu śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba na tej mapie to źle jest zaznaczone miejsce wypadku, to tylko wypacza informację. Jest ryzykowne podawanie w takich mapach miesca przez nazwę miejscowości - to zwykle pokazuje na pocztę (środek miejscowości), a nie na lokalizację miejsca, które chcemy pokazać kierowcom aby wyznaczali sobie objazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volvo napisał:
Gdybyś tą kasę zamiast na remont wydał na nowe auto to może nie byłoby takich problemów. W niemczech gdzie badania techniczne są bardzo surowe i nic nie odpuszczą ze sprawności po prostu nie opłaca sie remontować 10 letniego grata. Jeśli masz naprawdę wszystko sprawne to ciekaw ile cię to kosztowało. tylko nie pisz, że nic nie wymieniałeś, bo wszystko od nowości jest sprawne. Niestety biedny i mądry nie idą w parze. A to Cię boli. [/quote] No pewnie wszyscy biedni są głupi... Typowe podejście kogoś kto sam wszystkich traktuje z góry a nie imponuje przy tym inteligencją. I wg Twojej logiki nie wiem co bym zyskał kupując samochód o 2 tys. droższy niż obecnie bo tyle kosztował mnie remont. A poza tym tak jak pisałem wcześniej nie jest tam napisane, że przyczyną wypadku był stan techniczny. Bo drogi kolego stan techniczy to jest tylko część bezpieczeństwa. A gdzie wyobraźnia? Dostosowanie prędkości do waruków na drodze? Bo skoro wysnuwasz prymitywną teorię, że jak ma mniej pieniędzy od Ciebie to i głupi to już widzę Twoje podejście "Mam volvo, ABS, ESP, itd to mogę zap...dalać bo mam wszystko sprawne!". [quote name='inżynier' post='102081' date='7.03.2009, 14:27']Marku 88 z tą swoją mądrością to chyba trochę przesadziłeś. Słyszałeś kiedyś o zmęczeniu materiału? Skoro coraz więcej państw wprowadza limit wieku do 10 lat to nie pisz, ze twoje auto jest 100% sprawne i bezpieczne. Typowo Polskie. Wszyscy poza mną do idioci.
Nigdzie nie napisałem, że patrzę na innych z góry bo tak nie jest. Owszem zgdzam się, że auto 10letnie to nie to samo co nowe. Ale chyba zgodzisz się ze mną(mam nadzieję że nie masz mi za złe że pisze na "Ty"), że auto 10letnie, dobrze utrzymane, ze sprawnym zawieszniem, hamulcami, dobrymi oponami i w rękach osoby myślącej za kierownicą jest dużo bezpieczniejszym tworem niż nowy samochód w rękach osoby która, myśli że mając nowy samochód może wszystko bo wszystko ma sprawne. Poza tym wystarczy spojrzeć na statsytyki(choćby te:http://www.watra.pl/peryskop/4przyczyny.htm) i widać że czynniki pojazd to niecały 1% gdzie czynnik ludzki to 95% z czego 80% wypadków jest z winy kierującego. Tak więc na początek proponuje zacząć od solidnej edukacji kierowców, rozsądku i wyobrażni oraz lepszej infrastruktury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica jakim autem jechali, ile miało lat. Zgineli ludzie, może to się zdażyć kazdemu , w kazdej chwili. Nikt nie chciał aby doszło do tego. Czy nikt z Was nigdy nie miał niebezpiecznej sytuacji na drodze? Nawet jeśli jeżdzicie autem prosto spod igły. Trochę szacunku dla zmarłych i dla ich rodzin , którzy mogą czytać to co piszecie. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy nie miałem internetu nie wiedziałem ze na świecie jest tylu idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisz glutpot, ze 10 letnie auto jest zle zadbane, moj samochod jest z 99 i wyglada i jezdzi lepiej niz nie jeden nowy, takze nie ma reguly, 20 letnie wozki sa czesto w stanie lepszym niz fumfel cacka z salonow, takze zalezy kto i jak podchodzi do tematu, ale mimo wszystko zgineli ludzie i tak jak kolega napisal, niewazne czy to bylo nowe czy stare, z czolowki rzadko z czego wyjdziesz takze tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...