Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracuję w Przemyślu w Szpitalu . Bardzo często widzę dramat matek, młodych małzeństw którzy chcieliby mięć dzieci a nie mogą i nigdy już ich mieć nie będą. A tu proszę mają dziecko i masakrują je. LUDZIE NIE BIJCIE DZIECI. Jeśli ich nie kochacie oddajcie na wychowanie - nawet do Domu Dziecka. GDZIE WASZ INSTYNKT MACIERZYŃSKI???? Suka jak widzi niebezpiczeństwo swojego psiątka w pysku wynosi je z budy . A wy co- gorzej niż zwierzyna. KARA i TO SUROWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś zna tego kolesia to niech napisze na forum kto to jest plizzzz chętnie z nim pogadam, wezmę też papierosy ehhh... kurna brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie sie nie miesci ze takie zwierzeta jeszcze chodza po tym swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z checia bym temu ch....i jaja palnikiem opalila za to co zrobil temu dzieciaczkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szopek napisał:
W głowie sie nie miesci ze takie zwierzeta jeszcze chodza po tym swiecie.
Nie obrażaj zwierząt, bo jak niektórzy ludzie im nie dorównują . Żadna samica zwierzęcia nie robi krzywdy swoim dzieciom, a tu ,,matka" istota rzekomo myśląca i dopuszcza się znęcania nad bezbronną istotą. KARAĆ I TO SUROWO. Zresztą pomimo opasek na oczy widać , co to za element. Wysterylizować taką babę i więcej dzieci krzywdzić nie będzie. Gachowi zaś uciąć ptaka u nasady i też będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "pierwszy ogień" to bym mamunię na pieńku położyła, za to, że pozwoliła ch... pobić dziecko. Co to za matka? Żeby jakiś patafian był ważniejszy niż własne dziecko?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ta dziewczyne.poniekad sasiadka byla.ale sie przeprowadzila na koniczynke.normalnie szok.Karac i to surowo,a temy zjebowi niech wpier&*%#ą na komendzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIĆ ICH TO ZAMAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem matką trójki dzieci i jest mi ch........ ciężko ale wiem że bicie do niczego nie prowadzi CZemu nie ma odpowiedniej kary dla tych łobuzów! Boże widzisz i nie grzmisz! co to za matka! Oby jej dzieci odpłaciły jej za to tym samym na starość co ona im teraz funduje suka jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA Z PRZEMYŚLA napisał:
Pracuję w Przemyślu w Szpitalu . Bardzo często widzę dramat matek, młodych małzeństw którzy chcieliby mięć dzieci a nie mogą i nigdy już ich mieć nie będą. A tu proszę mają dziecko i masakrują je. LUDZIE NIE BIJCIE DZIECI. Jeśli ich nie kochacie oddajcie na wychowanie - nawet do Domu Dziecka. GDZIE WASZ INSTYNKT MACIERZYŃSKI???? Suka jak widzi niebezpiczeństwo swojego psiątka w pysku wynosi je z budy . A wy co- gorzej niż zwierzyna. KARA i TO SUROWA.
To jest to! Szlag mnie trafia(nie tylko mnie) jak słyszę lub czytam jak deb***e maltretują dzieci; podzielam Aniu Twoje zdanie- inni chcą mieć dzieci, oddali by wszystko! A takie łachudry nie szanują dzieci i jeszcze je tak krzywdzą. Oj, przydałby się Hitler, czasami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny sadysta !!! Matka tez nie lepsza ! W celi jak sie dowiedzą za co siedzi dostawać bedzie regularny wpieprz , takich to sie cweli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie cos powinna być chłosta skurzanych pasów200:) tak jak w arabi sadyjskiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE O ADRES TEGO SADYSTY TO SIE TAM Z KOLEGAMI PRZEJADZIEMY I OSOBIŚCIE MU ZGASZE PAPIEROSA NA RYJU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa na tyle głośna, że nawet w RMF FM było... I dobrze, że nagłośniają... jeszcze powinni podać ich wszystkie dane osobowe i postawić w miejscu publicznym w jakiejś klatce, tak, żeby każdy mógłby ich obrzucić czym by chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni dostac dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-daniel- napisał:
Nie obrażaj zwierząt, bo jak niektórzy ludzie im nie dorównują . Żadna samica zwierzęcia nie robi krzywdy swoim dzieciom, a tu ,,matka" istota rzekomo myśląca i dopuszcza się znęcania nad bezbronną istotą. KARAĆ I TO SUROWO. Zresztą pomimo opasek na oczy widać , co to za element. Wysterylizować taką babę i więcej dzieci krzywdzić nie będzie. Gachowi zaś uciąć ptaka u nasady i też będzie spokój.
Zgadzam się z Tobą . Takie łachudry powinno się poddawać sterylizacji, aby więcej nie skrzywdziły żadnego dziecka. Przydupasa wykastrować , połamać obie łapy , aby więcej dzieci nie krzywdził. Wielki bohater , bo znęcał się nad bezbronnym dzieckiem. Ci , co go znają powinni mu spuścić taki wpier*** , żeby sobie zapamiętał do końca życia ,że słabszych się nie bije (zwłaszcza małych dzieci).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ben napisał:
Zgadzam się z Tobą . Takie łachudry powinno się poddawać sterylizacji, aby więcej nie skrzywdziły żadnego dziecka. Przydupasa wykastrować , połamać obie łapy , aby więcej dzieci nie krzywdził. Wielki bohater , bo znęcał się nad bezbronnym dzieckiem. Ci , co go znają powinni mu spuścić taki wpier*** , żeby sobie zapamiętał do końca życia ,że słabszych się nie bije (zwłaszcza małych dzieci).
W pierdlu za swoje dostanie... Podejrzewam, ze głośno to on już bąka nie puści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc~ napisał:
Powiesic.
czlowieku idz do lekarza.jeszcze sie dowiesz prawdyyyyyyyyyyyy obiecuje Ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara napisał:
powinni dostac dożywocie.
nie zycz nikomu co tobie nie mile czlowieku zastanow sie co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam, abylo to 20 lat.Robilysmy zakupy z moja przyjaciolka.Mamy synow w tym samym wieku.Bawili sie przed sklepem,lepili balwana.Moj tato postanowil nas odwiedzic .Widzial mojego syna zatrzymal sie i ,jak to dziadek.Macius , a moj syn wybiegl na ulice pod pedzacy samochod.Na szczescie nic sie nie stalo ,ale moj ojciec tak sie rozplakal ,nie wiem czy ze szczescia ,czy z nerwow.To byl ulamek sekundy,az sie boje pomyslec co mogloby sie stac.Nie spodziewam sie wiecej dzieci ,ale wiem ,ze jak doczekam sie wnukow nie spuszcze ich z oczu nawet na sekunde.Wspolczucia dla chlopczyka.Zycze temu maluszkowi duzoooooooooo szczescia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...