Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na studiach z ekonomi uczą, aby każdy miał prace, polskie społeczeństwo powinno zmniejszyć się o połowę więc gdzie tu logika a jeśli chodzi o emerytury to wystarczy pójść na jakikolwiek cmentarz, ja byłam u siebie i na około 50 pochówków w ostatnim czasie tylko 8 powyżej 67 roku życia. Z kolei jeśli chodzi o obsługę w MOPS czy GOPS to przesadzają z tym nawałem pracy bo jeśli ktoś brał rodzinne to maję dokumenty wystarczy złożyć formularz zaś rodziny z więcej jak 1 dziecko nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów jedynie metryki urodzenia bo tu niema kryterium dochodowego więc w czym problem bo ja nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabraknie rąk do pracy? nie ma problemu, chętnie dam się zatrudnić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie zamieszanie z powodu 500+. W marcu udałam się do gminy wPokrówce z zapytaniem o pracę przy programie 500+,usłyszałam niestety że nie potrzebują pracowników bo mają swoich wewnętrznych i to wystarczy.Chamstwo  i upokarzanie ludzi tym 500+,ja osobiście wolałabym dostac pracę za godziwe pieniądze niz brać od państwa. Chcą pozatykać gęby społeczeństwu i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...