Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko ładnie pięknie ale dlaczego niek nie zapytał drugiej strony jak było??? jest mowa o monitoringu więc dlaczego wszyscy się produkują i oczerniają ową Monikę D. Nagrania pokażą jaka jest prawda. Zresztą było 5 opiekunek a każdy pastwi się nad jedną... tzn że reszta mogła sobie swobodnie wyłożyć się na leżaczkach i popijać kawkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka wie najlepiej komu dziecko oddawała,kto jest opiekunką grupy i kto za nie wtedy odpowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazda z opiekunek miala pod soba po kilkoro dzieci akurat Pani Monika D. miala pod opieka chlopca ktory jej uciekl ona nawet nie wiedziala kiedy on wyszedl. Nie wiadomo dlaczego Pani Dyrektor dala upomnienia pozostalym opiekunkom przeciez kazda miala swoje dzieci do opieki... Taka to wlasnie "sprawiedliwosc"panuje w Specjalnym Osrodku Szkolno-Wychowawczym we Wlodawie. To nie jest tak ze ludzie oczerniaja Pania Monike D. zawinila i powinna poniesc tego konsekwencje. Oby w tym wypadku znajomosci nie pomogly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego, że Monika D. była odpowiedzialna akurat za te dziecko, a inne wychowawczynie miały pod swoją opiekę inne dzieci .Może wydaje ci się, że wszystkie pięć pilnowały jednego dziecka, albo miał zostawic swoich podopiecznych i pilnować dziecka które było pod opieką tej wychowawczyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie też wydaje ze to troche śmierdzi nagonką... oczywiście opiekunka zawiniła, nie dopełniła procedur itd, ale z komentarzy wynika ze niektóre osoby znają dwie strony i chłopczyk już wcześniej uciekał dla mamy... może tutaj trzeba szukać problemu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść ludzka nie zna granic. myślę że i matka i opiekunka przechodzą piekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tą tzw.reszta pilnowala dzieci za ktore byla odpowiedzialna!!!monitoring prawdę Ci powie.sprawdźmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam: co ta matka chce przez to osiągnąć?Zniszczyć dziewczynę?Załamać ją psychicznie bo nie ukrywam znam tą kobietę i jest w strasznej kondycji psychicznej przez co widać jak bardzo zależało jej na dziecku. Moze ma na kolanach prosić matkę o łaskę.To nie pierwszy taki przypadek że dziecko oddala się z placówki a matka zachowuje się jak hipokrytka bo nie raz jej dzieciak uciekł.Ciekawe czy w TVN przyzna się do tego. Niech pierwszy podniesie kamień kto jest bez winy. Pani Moniko jesteśmy zPanią!!! Wiemy jaka jesteś kochana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj biedna pani Monika, trzeba było myśleć o konsekwencjach jak się działo a nie teraz ofiarę udawać i najlepiej dzieciaka obwinić. Nie udało się kłamstewko to teraz trzeba poplakac jaka zalamana jestem. Ale szkolna klika panią obroni. Tvn czemu nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już ja widzę jak wszyscy broniący nauczycielki zachowaliby się gdyby sprawa tyczyla ich własnych dzieci, jakby to ich zaufaniem szargano. Po co nagonka na matkę jakby chciała przedszkolanke udupic to rozdmuchalaby medialnie sprawę na gorąco. A nic chyba nie było ja osobiście sciagalbym tv nastepnego dnia po zdarzeniu. To takie dziwne że chce uczciwego i moim zdaniem zasłużonego postępowania? No ale z tego doczytałem wcześniej uczciwie to chyba nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skąd to dziecko wcześniej uciakalo z domu czy ze szkoly bo nie rozumiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W strasznej kondycji??Bo kłamstwo wyszło na jaw i tym razem się nie udało?Więc strach przed konsekwencjami i znajomości mogą nie pomóc?Odczepcie się od matki i od tych ciągłych tekstów typu'jej też uciekał'.To żaden argument!Skoro wiedzieliście,że potrafi dac nogę to trzeba go było pilnować w trojnasob,bo podobno tyle było pań do tej grupy!!Wychodzi brak doświadczenia i kompetencji.Nie odwracajcie kota ogonem!Matka została oszukana nie tylko przez opiekunkę.Z tą miłością do pani Moniki proszę nie przesadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zależało jej na dziecku to po 1. pilnowałaby go jak oka w głowie,po 2. wezwałaby policję,po 3.powiedziałaby prawdę. Zależało jej na własnych czterech literach i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja się pytam: co ta matka chce przez to osiągnąć?Zniszczyć dziewczynę?Załamać ją psychicznie bo nie ukrywam znam tą kobietę i jest w strasznej kondycji psychicznej przez co widać jak bardzo zależało jej na dziecku. Moze ma na kolanach prosić matkę o łaskę.To nie pierwszy taki przypadek że dziecko oddala się z placówki a matka zachowuje się jak hipokrytka bo nie raz jej dzieciak uciekł.Ciekawe czy w TVN przyzna się do tego. Niech pierwszy podniesie kamień kto jest bez winy. Pani Moniko jesteśmy zPanią!!! Wiemy jaka jesteś kochana!
Typowa agitka... nepotek, nepotka, nepotkiem popiera. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze nie dotyczą już chłopca. nikt się tym nie interesuję. najlepiej spalmy panią Monikę na stosie! a może wystrzelmy w kosmos na 10 lat na samotne rozmyślanie o krzywdzie jaką wyrządziła! Komuś ewidentnie to pasuje aby zniszczyć ową opiekunkę. ale niestety tak było i będzie ze najbardziej cieszĄ nas niepowodzenie innych. PANI MONIKO, JESTEM Z PANIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyszło wam do tych pustych włodawskich mózgownic ze matka chce wyrwac kasę , dopadła ją jakaś prawnicza papuga i naobiecywała złotych jaj ..... Wina opiekunki bezapelacyjna ale próbować z tego kase robić to juz ku*re*st*wo. Do roboty matko polko bo bez pracy brak ponoć kołaczy. A wy włodawskie barany napinajcie sie dalej na form i czcij jarosława swego i szydełko jego ....Lublin wita i smieje sie z waszej wlodawskiej sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po poziomie twojego komentarza lubelska inteligencjo polemizowałbym kto tu jest baranem hahahah. To chyba ty rwalbys kase bo ja zupełnie nie widzę takiej możliwości w tej sprawie. Skoro wg ciebie wina opiekunki jest bezapelacyja - i to jedyne mądre stwierdzenie w twoim komentarzu to co zdaniem mości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mości lubelaku powinni zrobić rodzice bo ja z tego co wiem oprócz pisma do dyrekcji nie wykonali żadnych kroków, a szkoda bo tez jestem przeciwny ukladom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze : nie zaprzątać sobie D*U*P*Y taką sensacją. po drugie: w tvn to sobie możecie co najwyżej stan wody w rzece bug podawać. po trzecie: nie mam nic do włodawy czy ludzi z włodawy (Pzdr Włodawa)a włodawskimi baranami nazwałem tych wszystkich napinaczy z tego waszego śmiesznego forum. po czwarte jak nie wiecie co robić to zapytajcie wujka dobra rada,porucznik MO lech ryś dzięki dobrym poradom zyskał sobie przydomek wujek dobra rada.On na pewno wam pomoże i będziecie mogli wreszcie spać spokojnie PS. nie potrzeba paragrafów żeby wyrwać kasę.... a teraz śmiało sobie hejtujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak pani dyr.?Ładnie tak było oszukać matkę?Puściła pani pisemko do koleżanki z ko,zadziałał wujek dobra rada,o którym przedmowca wspomniał,dała nagane,zablokowała dyscyplinarke,awansowała podopieczna i dalej ją będzie wychwalac za byle g..Sprawa ucichnie, podopieczna wróci do przedszkola i będziecie żyły jakby się nic nie wydarzyło.I panna syta i teściowa cała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...